Prekookeanski transport, cene

Miki600

Obećava
Poruka
58
Izvinjavam se ako sam promasio podforum.
Ovako, nasao sam neki auto u Engleskoj, to jest za caleta gledam. Ne znam ni da li cemo ga uzimati, nemamo prijatelja u Londonu koji bi mogao da proveri
u kakvom je stanju auto, i dal nije neka prevara u pitanju :D. Ako neko ima iskustva sa prevarama, podelite, nece nikom skoditi. Ono sto me interesuje, ako ipak
uspemo da nadjemo nekoga da nam to proveri, kolike bi bile cene prevoza tog automobila preko okeana.
Hvala unapred za odgovor...
 
Vidim da nije bilo odgovora, ali ako nekoga interesuje. Nema potrebe za brodom, cini mi se da ima neki tunel, pa se moze prevesti kako god. Nema nikakve guzve kod carine, posto sam cuo i da ima neki problem kod carine kad uvozis za Evropu. Ali drug proverio, tako da nema problema ni tu. Sto se tice mog primera, prevara je bila u pitanju. Mislim da je bilo reci o tome na forumu. Ono, kao sve je u redu, a covek ne moze da doveze auto do Nemacke, pa moras unapred da platis tranport, kao zanemarljiva cena, od 200-400 eura. Ali naravno, placas pre dostave, i verovatno nikad vise ne vidis ni coveka, a o autu i da ne pricam :D. A razmenio sam mejlova sa vise njih, sve je na isti princip. Ako neko zeli da vidi cisto, kako izgleda razgovor sa prevarantom, mogu da postujem :D.
Pozdrav.
 

Back
Top