Payza - Validacija CC kartice - pitanje !!!

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.702
Ovako:

Otvorio sam racun na Payza ( bivsi AlertPay )

Sve sam zavrsio do kraja ..i sad kod Validacije CC kartice u delu 4 gde se unosi CODE ...sam malo zbunjen :think:

8355937.jpg


Koristim PayPal servis ..a ovaj ne kapiram :lol:

Moze li mi neko objasniti sta dalje da radim i kakav CODE trebam uneti u ova polja dole ..i aktiviram CC karticu ? :hvala:
 
Hvala ti puno ! :ok: :worth: :D

Znao sam da je tako nessto ..samo nisam bio siguran :lol:

Sve najbolje ::D

:hvala:

Pa to ces dobiti na bank statement-u za par dana....

Kazes korisits PP, kako si leba ti verifikovao nalog i dodao karticu, podigao limit, ako nisi uneo expuse code koji takodje dobijes u bank statement-u....

1. Mozda ima nekoga u inostranstvu pa mu je napravio, ili u susednim drzavama BIH, CRO...
2. Mozda koristi varijantu kao moj komsija. Napravio lazni nalog na sloveniju negde i moze samo da prima i da placa sa tim parama ne moze da povlaci, ima neki limit ne sesam se sada 200-300 e i to je to...
 
1. Mozda ima nekoga u inostranstvu pa mu je napravio, ili u susednim drzavama BIH, CRO...
2. Mozda koristi varijantu kao moj komsija. Napravio lazni nalog na sloveniju negde i moze samo da prima i da placa sa tim parama ne moze da povlaci, ima neki limit ne sesam se sada 200-300 e i to je to...


Postoji daleko vise nacina, cak i ti mozes da napravis nalog a postojao je i nacin da priams pare i dizes ovde....
 
Kazes korisits PP, kako si leba ti verifikovao nalog i dodao karticu, podigao limit, ako nisi uneo expuse code koji takodje dobijes u bank statement-u....

Postoji daleko vise nacina, cak i ti mozes da napravis nalog a postojao je i nacin da priams pare i dizes ovde....

Pa ako je tako, zasto onda ovako zacudjeno pitas coveka ? :lol:
 
Pa jer da verifikuje PP nalog isto mora da unese kod koji ce dobiti u ivodu iz banke, tj. taj kod se zove expuse code. Ima 4 cifre, PP "naplacuje" 1.5eura to, tj na kartici koju unosis mora da postoji 1.5eura, jer je to provera. Kada uneses code, podignes lepo limit i verifikujes nalog imaces tih 1.5eur na svom novom PP nalogu :)

citaj malo na aspkin.com sajtu ako te vise zanima....
 
Pa jer da verifikuje PP nalog isto mora da unese kod koji ce dobiti u ivodu iz banke, tj. taj kod se zove expuse code. Ima 4 cifre, PP "naplacuje" 1.5eura to, tj na kartici koju unosis mora da postoji 1.5eura, jer je to provera. Kada uneses code, podignes lepo limit i verifikujes nalog imaces tih 1.5eur na svom novom PP nalogu :)

citaj malo na aspkin.com sajtu ako te vise zanima....

Sve je to meni jasno, nego mi nije jasno ovo :
,,Postoji daleko vise nacina, cak i ti mozes da napravis nalog a postojao je i nacin da priams pare i dizes ovde....''

Kako ako predhodno nisi verifikovao nalog ?
 
Pre nego sto zakljucam da nesto razjasnimo ,moguce je otvoriti racun iz Srbije i povuci novac u Srbiju,ali za sada je jedini nacin povlacenja Bank Wire u prevodu na racun banke a samim tim ide i nesto veca provizija,oko 20$ ako se ne varam
Angel,napisi kako si resio problem,ali ako je sistem kao kod moneybookers-a ,verifikacija samog racuna ili platne kartice se radi tako sto ti oni skinu neki iznos sa nje 1-2$,ti sacekas par dana da banka to obradi ,pozoves ih ili pogledas online koji je iznos i ukucas ga,posle cega se uspesno verifikuje i oni vrate taj iznos
E sad,kod nekih banki ne treba cekati par dana da se obradi skinuta suma,kod Intese prilikom verifikacije na MB je proslo nepunih 30 sekundi,stigla mi je poruka sa iznosom koliko je skinuto i to sam ukucao,iznos je bio tacan,nisam morao nista da cekam i racun je verifikovan

54991038.png
 
Mozes naravno,sve zavisi od banke do banke ,za devizni racun Intesa npr. ne gleda dal imas stalne prihode (student/nezaposlen svejedno),ne naplacuje nista,nikakvo odrzavanje racuna i tako to,ti pogledaj sta svaka banka nudi i koja ti je najbliza,najpovoljnija ,meni je ona . Odmah zatrazi i platnu karticu,Visa Electron je dobra,na nju ces sacekati oko 14 dana,kada je dobijes lepo otvori payza account ,ukucaj podatke ,povezi racun u banci sa payzom i to je to.
 
da li je moguce vrsiti transakcije izmedju payza-e i neteller-a i ako jeste kako i koliko je pouzdano ?

prebaciti sa jednog na drugi ne može, imaš opciju da povučeš sa Payze na svom devizni pa preko kaertice da uplatiš na Neteller.
Ili opcija 2 da nađeš nekoga ko ima novac na Netelleru a treba mu Payza, naravno to nosi rizik da te taj neko ne zezne prilikom zamene novca

napomena svima, imate firmu INFOPANO, guglajte malo
inače da napomenem da nisam vlasnik iste, ali sam ih koristio dosta puta i sve preporuke, za manje iznose sa isplate mnogo više nego dati 15$ za BANKWIRE

1. Isplata u roku od jednog radnog dana --- provizija =15%
2. Isplata u roku od 60 dana --- provizija = 7%

Prilikom isplate uvek računamo donji (kupovni) kurs Banca Intese na dan isplate.
Isplata se vrši na vaš tekući dinarski račun.
Za isplate u roku od 1 radnog dana, ograničenjа su:

$100 prvi mesec
$200 drugi mesec
itd
do maksimuma $500


Za isplate u roku od 60 dana, maksimum je $1500 mesečno, počevši od prve isplate tj. ne počinje od $100 za prvi mesec, nego odmah imate mogućnost isplate maksimalnog iznosa od $1500.

Takođe, potrebno je da nam pošaljete vaše kompletne podatke (ime i prezime, adresa, telefon, broj tekućeg računa i ime banke).
Prilikom isplate uvek računamo donji (kupovni) kurs Banca Intese na dan isplate.

Javite nam sve detalje emailom na office@infopano.com
 
Pozdrav, hteo bih da otvorim account na Payza. Hocu da kupim nesto pa moram da prebacim novac preko Payze. Ono sto me zanima jeste da li je potrebno imati kreditnu karticu za otvaranje Payza naloga ili je dovoljno samo da se otvori racun u nekoj banci u Srbiji? Nemam pojma kako to funkcionise bio bih zahvalan ako bi mi neko objasnio proceduru.;)
 
Mene zanima da li mogu da povezem racun u banci sa payzom ako nemam kreditnu karticu? Hteo bih da kupim nesto iz inostranstva ali ne znam kako da ubacim novac na payza account. Posto sam video ovde da traze neki kod sa kreditne kartice za verifikaciju, pa me zanima da li mogu bez kreditne kartice da dopunim Payza racun?
 

Back
Top