Nema više Ljisa...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
sedim ispred, grejem se ko gušter...gledam po ulici, prođe komšika...misim vid'o sam je i ranije, al' mi baš sad dala inspiraciju za temu...
...muž joj je umro pre godinu, dve...dok je pokojnik bio živ, bila je ono...kako bi rek'o...prosečna domaćica ovih krajeva...ne preterano uredna, nenameštene frizure, obična garderoba...malo ili ni malo šminke, nikakvo isticanje oblina...mis'im u skladu sa ženama njenih godina u ovoj sredini...
ali evo danas, u stvari već posle mesec dva nakon muževljeve smrti skroz je druga priča...novi friz, šminka, puder pola kile, neke kratke suknjice, butke na izvol'te, dekoltei...i sad izgleda, nije da ne izgleda...
...zašto je to tako...?
 
a kolko ima godina
pa sto je nesrecnica
mozda je i tuzna ali mislim ako bi recimo i krenula u nesto pitanje je koliko bi mogla da zivi drugacije nego pre "Transformacije"
pre ili kasnije tu si gde si : ))

ima oko 50...misim kažem, nije za bacanje, super izgleda...
...nesrećnica jer imam utisak da je krenula sa naprasnim menjanjem imidža da bi "uhvatila šta se uhvatiti može" u njenim godinama...znaš ono...zadnji voz...
ne mislim da je tužna, a s drugim delom se slažem, između ostalog zato i kažem nesrećnica...
 
Још ономад кад смо били код Барановица,једна млада удовица мамила је уздахе нас знојавих и прљавих војника али нико није ни покушао да је освоји,знао се неки кодекс поштовали смо и мртвог непријатеља!
 
Још ономад кад смо били код Барановица,једна млада удовица мамила је уздахе нас знојавих и прљавих војника али нико није ни покушао да је освоји,знао се неки кодекс поштовали смо и мртвог непријатеља!

nemate pojma...ona je sada najželjnija...:lol:

...ej šalim se bre...:sad2:
 
sedim ispred, grejem se ko gušter...gledam po ulici, prođe komšika...misim vid'o sam je i ranije, al' mi baš sad dala inspiraciju za temu...
...muž joj je umro pre godinu, dve...dok je pokojnik bio živ, bila je ono...kako bi rek'o...prosečna domaćica ovih krajeva...ne preterano uredna, nenameštene frizure, obična garderoba...malo ili ni malo šminke, nikakvo isticanje oblina...mis'im u skladu sa ženama njenih godina u ovoj sredini...
ali evo danas, u stvari već posle mesec dva nakon muževljeve smrti skroz je druga priča...novi friz, šminka, puder pola kile, neke kratke suknjice, butke na izvol'te, dekoltei...i sad izgleda, nije da ne izgleda...
...zašto je to tako...?

Izgleda da ti nije dala ni pre, a ni posle
 
nisam joj ni tražio....nije to tema jeote...

пази вамо...

Ноћ је,тиха и летња....не можеш спавати,палиш ТВ,нема ништа...гасиш ТВ неко ти звони,отвараш а оно ОНА!
Пита те да ли би јој правио друштво усамљена је,сипаш јој чашу вина,пустиш неку лагану музикицу...реагујеш како?

а)Пустиш да ствари иду својим током
б)Преузимаш иницијативу тихо,опипаваш ако и осетиш да је жуто светло близу ДОМИНИРАШ!
в)Одбићеш је елегантно јер се некад није шминкала и није прала косу.
 
пази вамо...

Ноћ је,тиха и летња....не можеш спавати,палиш ТВ,нема ништа...гасиш ТВ неко ти звони,отвараш а оно ОНА!
Пита те да ли би јој правио друштво усамљена је,сипаш јој чашу вина,пустиш неку лагану музикицу...реагујеш како?

а)Пустиш да ствари иду својим током
б)Преузимаш иницијативу тихо,опипаваш ако и осетиш да је жуто светло близу ДОМИНИРАШ!
в)Одбићеш је елегантно јер се некад није шминкала и није прала косу.

zalupijo joj vrata pred nosom...:)

...e, prika...što ti nisi otvorio temu s tim pitanjima...? :I aj odgovori na moju temu...
 
Biće da ti nisi dobro zagledao komšijku do sad, a sad kad je slobodna i kad nema straha da ćeš najebati od njenog muža, sad ti je zapala za oko...ništa više i dalje je ostala ta ista žena, samo s drugim pogledima k njoj

grešiš...nit sam ja loše vido konšiku, nit je njen muž bio opasan po mene, nit je ona ista...:) al dobro...
i nije pitanje da analizirate odnos mene i konšike, nego zašto se konšika promenila tek posle muževe smrti...?
 
ima oko 50...misim kažem, nije za bacanje, super izgleda...
...nesrećnica jer imam utisak da je krenula sa naprasnim menjanjem imidža da bi "uhvatila šta se uhvatiti može" u njenim godinama...znaš ono...zadnji voz...
ne mislim da je tužna, a s drugim delom se slažem, između ostalog zato i kažem nesrećnica...

pa mozda joj je tesko sto nema muza i sto je sama pa je pustila sebi da malo odlepi, ne vidi se na svakom da je tuzan, onako neka kao antidepr shema, pogotovo ako su bili duze u braku i delovao ok brak
a mozda da uhvati, ali vise da se odlepi od neke bede ko zna
pa mozda se shepuri samo, ko ti kaze da juri nekog, mozes se shepuriti a da ti niko ne pridje i da svakog oteras ko ti pridje
 
pa mozda joj je tesko sto nema muza i sto je sama pa je pustila sebi da malo odlepi, ne vidi se na svakom da je tuzan, onako neka kao antidepr shema, pogotovo ako su bili duze u braku i delovao ok brak
a mozda da uhvati, ali vise da se odlepi od neke bede ko zna
pa mozda se shepuri samo, ko ti kaze da juri nekog, mozes se shepuriti a da ti niko ne pridje i da svakog oteras ko ti pridje

ok, delimično se slažem...ali što tek sada posle njegove smrti...? zašto se nije otkačivala i pre...? i uopšte nije u bedaku, vidi se...
 
ok, delimično se slažem...ali što tek sada posle njegove smrti...? zašto se nije otkačivala i pre...? i uopšte nije u bedaku, vidi se...

Очигледно се ради о довољно интелигентној жени,која је имала љубоморног мужа.
Такође,студирајући генералије које си нам изнео,јасно је да је варала мужа тада,а да се сада понаша исто само то не таји.
 
ok, delimično se slažem...ali što tek sada posle njegove smrti...? zašto se nije otkačivala i pre...? i uopšte nije u bedaku, vidi se...

pa nesto nije islo kad je bila s njim u paru nesto blokirano a volela ga je pa je bila s njim, nesto bilo dobro ensto nije
ili nije htela da ga vara ako bi se lepo obukla svi bi krenuli za njom morala bi da ih tera
 

Back
Top