Табаковић: Кохабитација није добра
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Табаковић: Кохабитација није добра

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    746

Podrazumevano Табаковић: Кохабитација није добра

Бета, 28.05.2012.
    Кохабитација није добра за Србију, нити да кандидат који је изгубио председничке изборе буде премијер, каже потпредседница Српске напредне странке Јоргованка Табаковић.
    "Већ сте заборавили на донедавне изјаве да је због боље сарадње и комуникације потребно да се уједначи власт на свим нивоима. Кохабитација није добра за Србију, јер онај ко је до сад радио лоше не може од сад да ради добро", рекла је Табаковић за Б92.
    Она је одбацила спекулације о томе да СНС заправо жели да избегне састављање владе и истакла да се та странка борила да буде одлучујући фактор у будућој влади.

Табаковић је навела да је необично да се лидер Демократске странке Борис Тадић, као "неко ко је добио казну за лоше резултате" буде кандидат за премијера. Демократска странка (ДС) саопштила је јуче да је Тадић њен каднидат за премијера у будућој влади.

"Није питање за грађане ко ће са ким и ко може математички да састави владу, већ је питање на којим начелима се формира влада, односно шта ће та влада да ради. Он (Тадић) жели да створи ситуацију свршеног чина, да је једино могуће оно што он жели, а то није интерес грађана. Подсећам га да су основна начела власти одговорност, контрола власти и смењивост", рекла је она.

Према речима Јоргованке Табаковић, све странке у парламенту су проевропски оријентисане и са свима које се залажу за "неопходне реформе" СНС ће разговарати о саставу будуће владе.
    "Демократска странка Србије (ДСС) није против Европе, како им се то спочитава. Разликујемо се сви у нијансама... Либерално демократска партија (ЛДП) једина не жели да разматра могућост остављања Косова у Србији", рекла је она.

Табаковић је упитана о могућости такозване велике коалиције измедју СНС и ДС, за коју је Тадић јуче рекао да је немогућа, упитала да ли се њему може веровати.
    "Да ли се њему (Тадићу) може веровати да је ишта могуће или немогуће после изјаве о томе да неће бити премијер, када је дословно рекао - видимо се у неком другом филму", додала је Табаковић.

Она је истакла да премијер мора да буде особа која је стручна и политички јака, као и да СНС не жели ником да отежава ситуацију. Табаковић је истакла и да ће бити испитани наводи о изборној крађи и навела да је крађе било пре, током и после избора.
    "Редослед потеза (новоизабраног председника Србије, доскорашњег председника СНС Томислава) Николића говоре у прилог томе да се Србија његовим избором мења. Први посао је да крену токови за избор владе, а испитаћемо и крађу избора", рекла је она.

Табаковић је изразила уверење да вршилац дужности председника СНС Александар Вучић неће имати противкандидата за избор на функцију председника СНС, односно да ће бити изабран у септембру на ту функцију.

Elita Sreten Žujović (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    995

Podrazumevano Re: Табаковић: Кохабитација није добра

Много брате прича, а мало каже.

Него оно што мене занима је: НЕМА ВЛАДЕ СА ЖУТАРАМА или је нешто на помолу?
    [...]Очи плаве, топле као лето рано,
    Живот у светлости без мрака и студи.

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    746

Citat Original postavio влайко Pogledaj poruku
    Много брате прича, а мало каже.

Него оно што мене занима је: НЕМА ВЛАДЕ СА ЖУТАРАМА или је нешто на помолу?
    Табаковић је упитана о могућости такозване велике коалиције измедју СНС и ДС, за коју је Тадић јуче рекао да је немогућа, упитала да ли се њему може веровати.
    "Да ли се њему (Тадићу) може веровати да је ишта могуће или немогуће после изјаве о томе да неће бити премијер, када је дословно рекао - видимо се у неком другом филму", додала је Табаковић.

Domaćin JA SUMADINAC (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    159

Vladu Srbije sastavlja Kukulele koalicija...
    Poslednji put ažurirao/la JA SUMADINAC : 28.05.2012. u 14:57

Domaćin Фјодор (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    1353

pa naravno, sad bi ona malo da bude premijer.

naravno da kohabitacija na relaciji nikolic-tadic nije dobra, ali je bolja i kohabitacija nego koalocija sns-ds.
    naprednjaci su odradili odlican posao, koalicija ds-sps-ldp se nece proslaviti.
    a onda ce ih sns sa dss-om, kao dve najjace opozicione stranke, rusiti.

Aktivan član ixtis (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

КОХАБИТАЦИЈА - (По Вујаклији) ... , сношај, сполно општење, живот у двоје!!!
    То је тај будући дух европски у односима нашег Пречетника и Помијера!
    AbreZeeZbree

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2624

Citat Original postavio ixtis Pogledaj poruku
    Kohabitacija (Cohabitacion) je SUZIVOT.
    Najveca tajna zivota je da je zivot - poklon.....

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1412

Citat Original postavio ixtis Pogledaj poruku
    Лат. заједничко становање (нпр. мужа и жене) али уопштено се односи на заједничко становање.

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    872

Реч *кохабитација* није валидна у новонасталој ситуацији. Та реч јесте била валидна за време оне коштуњаве владе док је Борис био Председник Републике и у исто време председник ДС, а која је била у опозицији, док су владали ДСС, НС , СПО и Г17 - сви одреда "љути противници" Демократске странке.

Данас у ситуацији када је Тома Диплома дао оставке на све функције у СНС и чак више није ни члан исте, већ је "председник свих грађана" (читај: једва дочекао да опере руке од Вучића и Вучићеве СНС) реч кохабитација је бесмислена. То ће ускоро свима бити савршено јасно, а сукоб између Томе и Вучића постаће врло ускоро (веома) јаван.
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 28.05.2012. u 14:56

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mnogo gore od kohabitacije je da ti budes premijer(ka).

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Реч *кохабитација* није валидна у новонасталој ситуацији. Та реч јесте била валидна за време оне коштуњаве владе док је Борис био Председник Републике и у исто време председник ДС, а која је била у опозицији, док су владали ДСС, НС , СПО и Г17 - сви одреда "љути противници" Демократске странке.

Данас у ситуацији када је Тома Диплома дао оставке на све функције у СНС и чак више није ни члан исте, већ је "председник свих грађана" (читај: једва дочекао да опере руке од Вучића и Вучићеве СНС) реч кохабитација је бесмислена. То ће ускоро свима бити савршено јасно, а сукоб између Томе и Вучића постаће врло ускоро (веома) јаван.
    Kako da ne

Evo danas, dosli su zajedno peske kroz Pionisrki park u zgradu Predsednistva, Tadic je dosao blinidranim autom uz pratnju, sedeli su Vucic i Nikolic zajedno sa Borisom, onda je receno da Vucic za momeant izadje i saceka Nikolica, da u svajdi su, nikako da vam prodju lazi da pa se pobijete od njih
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pankerko,jel si ti i dalje za radikale sa bedzom ili za ove bez bedza?
    Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Kako da ne

Evo danas, dosli su zajedno peske kroz Pionisrki park u zgradu Predsednistva, Tadic je dosao blinidranim autom uz pratnju, sedeli su Vucic i Nikolic zajedno sa Borisom, onda je receno da Vucic za momeant izadje i saceka Nikolica, da u svajdi su, nikako da vam prodju lazi da pa se pobijete od njih

Veoma poznat The_Night_Hawk (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    294

За све ово вријеме, посљедњх 20 година, сви они се као љуте једни на друге.
    И сви су као изиграни и преварени.
    Сви су они под стресом, изнервирани, без воље да живе...
    Истина је да је народ на цијелом Балкану је.бена странка.
    Али што рече онај пољопривредник на Б92 ономад за штрајка...
    И треба да нас карају, у буљу и у главу.
    Кад смо неспособни да се организујемо и за скупљање заједничких трошкова у зградама.
    Dance with clouds, or run away from the storm - it's your choise !

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    283

Kako da ne

Па шта ако су дошли пешке и заједно?
    То, као, сведочи о томе да су незрадвојни.
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    283

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Је л оно и Тома рекао да неће оснивати странку после изласка из СРС или сам ја нешто погрешно прочитао?
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Jel ti sestra još radi na onim brojevima što počinju sa 0800 ?
    Nisam znala da je ona uvreda meni upucena (obrisana je, da je ti nisi citirao ne bih znala sta je lanuo)!

Ne pitaj ga gde mu ko radi, ko zna gde i sta on radi!

Nisam znala da sam PANKERKA, eto, ovde covek moze mnogo toga o sebi da "sazna", jesi li ti znao da sam "pankerka"
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio Dijenek Pogledaj poruku
    Је л оно и Тома рекао да неће оснивати странку после изласка из СРС или сам ја нешто погрешно прочитао?
    Daj link gde je tako nesto rekao?
    S "broda" zvanog SRS beze sada svi i zale sto nisu na vreme.

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

A da li se Tomi ista moze verovati,jer je rekao da kad ON postane preCednik ima da postavi Jorgovanku za Mandatara,ima da razotkrije ko je pokrao izbore,jer su dokazi kod njega,ima da....a sad ima ingerencije samo da cestita rodjendane i izjavljuje saucesce!
    "Doktori su ljudi koji propisuju lijekove o kojima znaju malo, da bi liječili bolesti o kojima znaju još manje, u ljudskim bićima o kojima ne znaju ništa. " – Voltaire

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio Dijenek Pogledaj poruku
    Je l' ono Seselj bese rekao: Unistite SNS i morate da osvojite 80 i kusur mandata?

Osim mene, cula cela Srbija, sve televizije prenele, svi mediji, a sta bi?

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio kanarinka Pogledaj poruku
    A da li se Tomi ista moze verovati,jer je rekao da kad ON postane preCednik ima da postavi Jorgovanku za Mandatara,ima da razotkrije ko je pokrao izbore,jer su dokazi kod njega,ima da....a sad ima ingerencije samo da cestita rodjendane i izjavljuje saucesce!
    Pokusaj makar na Guglu da pronadjes koje su ingirencije predsednika Republike

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    746

Nisam znala da je ona uvreda meni upucena (obrisana je, da je ti nisi citirao ne bih znala sta je lanuo)!

Ne pitaj ga gde mu ko radi, ko zna gde i sta on radi!

Nisam znala da sam PANKERKA, eto, ovde covek moze mnogo toga o sebi da "sazna", jesi li ti znao da sam "pankerka"
    A obrisao sada i ja moju, nije red...

Ali sad si čula nešto novo o sebi, više nisi izdajnica, sluga NATO pakta, sad si - pankerka!

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Sto se onda Tadic otimao i rukama i nogama (medijima, kradjom) da ponovo bude predsdenik?
    Da pise cestitke i izjavljuje saucesca?

Nesto se ne secam da je tako bilo, ali, dobro je sto me "podseti"))
    Poslednji put ažurirao/la *BILJA* : 28.05.2012. u 15:31

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

A obrisao sada i ja moju, nije red...

Ali sad si čula nešto novo o sebi, više nisi izdajnica, sluga NATO pakta, sad si - pankerka!
    Eto, da sam juce umrla ne bih znala sta sam

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hehe,bilja,aleksandar,keleraba, ekipa sa sc-a pa onda sa elite e,ko vas ne zna

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Бета, 28.05.2012.
    Кохабитација није добра за Србију, нити да кандидат који је изгубио председничке изборе буде премијер, каже потпредседница Српске напредне странке Јоргованка Табаковић.
    "Већ сте заборавили на донедавне изјаве да је због боље сарадње и комуникације потребно да се уједначи власт на свим нивоима. Кохабитација није добра за Србију, јер онај ко је до сад радио лоше не може од сад да ради добро", рекла је Табаковић за Б92.
    Она је одбацила спекулације о томе да СНС заправо жели да избегне састављање владе и истакла да се та странка борила да буде одлучујући фактор у будућој влади.

Табаковић је навела да је необично да се лидер Демократске странке Борис Тадић, као "неко ко је добио казну за лоше резултате" буде кандидат за премијера. Демократска странка (ДС) саопштила је јуче да је Тадић њен каднидат за премијера у будућој влади.

"Није питање за грађане ко ће са ким и ко може математички да састави владу, већ је питање на којим начелима се формира влада, односно шта ће та влада да ради. Он (Тадић) жели да створи ситуацију свршеног чина, да је једино могуће оно што он жели, а то није интерес грађана. Подсећам га да су основна начела власти одговорност, контрола власти и смењивост", рекла је она.

Према речима Јоргованке Табаковић, све странке у парламенту су проевропски оријентисане и са свима које се залажу за "неопходне реформе" СНС ће разговарати о саставу будуће владе.
    "Демократска странка Србије (ДСС) није против Европе, како им се то спочитава. Разликујемо се сви у нијансама... Либерално демократска партија (ЛДП) једина не жели да разматра могућост остављања Косова у Србији", рекла је она.

Она је истакла да премијер мора да буде особа која је стручна и политички јака, као и да СНС не жели ником да отежава ситуацију. Табаковић је истакла и да ће бити испитани наводи о изборној крађи и навела да је крађе било пре, током и после избора.
    "Редослед потеза (новоизабраног председника Србије, доскорашњег председника СНС Томислава) Николића говоре у прилог томе да се Србија његовим избором мења. Први посао је да крену токови за избор владе, а испитаћемо и крађу избора", рекла је она.

Табаковић је изразила уверење да вршилац дужности председника СНС Александар Вучић неће имати противкандидата за избор на функцију председника СНС, односно да ће бити изабран у септембру на ту функцију.
    I Tomu je dva puta Tadic pocistio pa je imao obraza da se i treci put kandiduje za predsednika. Sve su se oni lepo dogovorili. Predstava za siroke narodne mase.

Slične teme

1. Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 07.09.2009., 12:19
  2. Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 21.02.2006., 00:10
  3. Калабић није издајник
    Autor ЧИЧА ДРАЖА u forumu Istorija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.12.2005., 13:09
  4. РЕПУБЛИКА СРПСКА НИЈЕ БОСНА, МИ С
    Autor Marty Misterija u forumu Politika
    Odgovora: 76