windows7 da li ga unaprediti u SP1?

NAravno.
Amerikanci se ne pale na najnoviji operativni sistem, priseti se hvalospeva domaćih ulizica o Visti
Amer lepo računa - Windows 7 450 dolara, lepo... ali da li to radi na mom kompjuteru? Ne?
Koliko košta nov kompjuter za Windows 7? 1250$? znači Windows7 me košta 1700 dolara?
A da li sad imam programe koji mi trebaju? Imam, sačekaću još neko vreme

E sad je došlo vreme da se prelazi na Win7, kada kompanija usaglasi rad timova koji prečesto jedan drugom uskaču u termine izrade
Lako našarati ikonice i wallpapere, daj konkretno stabiln sistem
A opet i dalje se na isti način razbijaju korisničke šifre...
 
pa jel ti radi sve kako treba?

Korisnici nelegalnog softvera imaju stalni otpor ka programima koji imaju odličnu protekciju legalnosti.
Bilo to da je Windows bilo da je Nero...

Poenta legalnog softvera je stabilnost u radu sistema kao i plaćanje ljudima za uložen trud
A ako postoji SP onda ga sigurno treba instalirati

Setimo se da MyDoom Worm neće raditi na XP-u sa SP2....
 
Korisnici nelegalnog softvera imaju stalni otpor ka programima koji imaju odličnu protekciju legalnosti.
Bilo to da je Windows bilo da je Nero...

Poenta legalnog softvera je stabilnost u radu sistema kao i plaćanje ljudima za uložen trud
A ako postoji SP onda ga sigurno treba instalirati

Setimo se da MyDoom Worm neće raditi na XP-u sa SP2....

Pa veruj mi, ništa lakše nego blokirati neki program po pitanju provre ključa. Oli firewall, oli da podesiš host skriptu.... Inače ja nemam problem sa neleglnim softverom. Koristim besplatan softver kad god mogu, a dobri microsoft mi je poklonio besplatnog softvera više nego što mi treba.
 
ако ти ради апдејт а ти га надогради на SP1 (који чини обједињене исправке које су изашле од издавања стабилне верзије до издавања SP1 али и доградње које би требало да мало оптимизују систем).
Што се тиче успоравања и проблема то може бити и до 32bitne верзије (која је нестабилнија од 64bitne верзије). Такође и Виндовс 7 болује од потребе за периодичним реинсталирањем - у зависности од услова коришћења...
 

Back
Top