РАСУЛО У РАДИКАЛИМА

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.kurir-info.rs/rasulo-u-srs-clanak-247198

POSLEDICE IZBORARasulo u SRS
Na sednici Centralne otadžbinske uprave Milorad Mirčić, Aleksandar Martinović i Boris Aleksić podneli ostavke nezadovoljni kadriranjem Šešelja. Lidija Vukićević vratila člansku kartuVodi politiku iz haškog pritvora
BEOGRAD - Haos.
Zbog odluke predsednika SRS Vojislava Šešelja da postavi Vjericu Radetu na mesto potpredsednika stranke, na sednici Centralne otadžbinske uprave u subotu ostavke su dali: Aleksandar Martinović,Milorad Mirčić, Boris Aleksić, Milorad Buha, Lidija Vukićević, Paja Momčilov, saznaje Kurir.
Nezadovoljstvo
- Martinović i Mirčić sami su se povukli s potpredsedničkih funkcija jer su nezadovoljni činjenicom da su i nakon izbornog poraza unapređeni Nemanja Šarović i Vjerica Radeta. Šešelj ih je više od pola sata ubeđivao da se predomisle, ali nije vredelo, definitivno su prelomili kad im je lider SRS stavio do znanja da se neće odreći Radete - otkriva naš izvor iz ove stranke. On kaže da je Mirčić viđen na funkciji predsednika Izvršnog odbora, dok bi Martinović ostao potpredsednik SRS.
- Obojica smatraju da je priča o rekonstrukciji stranke besmislena ako najodgovorniji za izborni poraz ostanu u vrhu SRS i dodatno napreduju. Mirčić je forsirao Martinovića, dok se Šešelj opredelio za Šarovića uz decidirano obrazloženje da je „Martinović smotan i ne ume da mulja i muti“, a ne može ni da obezbedi novac stranci - kaže ovaj radikal.
Šešeljev predlog za rekonstrukciju rukovodstva stranke nije glatko prošao ni na zasedanju Predsedništva stranke, gde je osam članova glasalo „za“, a 11 „protiv“.
- Šešelj je Borisu Aleksiću uputio opasku da je „nesposobni neradnik“, što je Aleksića pogodilo do te mere da je podneo ostavku na sve funkcije u SRS, pa više neće obavljati ni funkciju Šešeljevog pravnog savetnika u Hagu - kaže izvor Kurira iz Predsedništva SRS. Otkriva i da je sednica Otadžbinske uprave bila veoma burna, sa žestokim okršajima Nemanje Šarovića s Draganom Todorovićem i Pajom Momčilovim. U svojim izlaganjima Momčilov i Todorović su ukazali na bahatost Šarovića proteklih godina, što ga, prema njihovom mišljenju, diskvalifikuje da bude potpredsednik SRS. Iznenađen Šešeljevim kadrovskim rešenjima, Todorović je poručio: „Braćo radikali, zbog ovoga SRS neće trajati ni šest meseci.“ Prema rečima našeg insajdera, najemotivnije je reagovala Lidija Vukićević, koja je rekla da ne može da bude u stranci u kojoj će Vjerica Radeta biti potpredsednik, nakon čega je predsedavajućem Zoranu Krasiću vratila svoju člansku kartu i napustila sastanak.
Sporan gensek
- Negodovanje među radikalima izazvao je i Šešeljev predlog da gensek SRS bude Ana Simonović, koja je u stranci bila angažovana još pre 20 godina i koju gotovo niko ne poznaje - kaže na kraju naš sagovornik, uz opasku da je Šešelj perfidno sprečio da članovi uprave stranke glasaju pojedinačno o svim predloženim kandidatima jer je znao da Šarović i Radeta tako ne bi bili izglasani, već je glasanje izvršeno za ceo „paket“, što je dodatno razbesnelo sve u SRS.
Reakcije nakon sednice centralne otadžbinske uprave SRS

Vjerica Radeta ostala na funkciji
Odluka o rekonstrukciji najužeg stranačkog rukovodstva doneta je u demokratskoj atmosferi. Nemam nikakav dodatni komentar na to.

Lidija Vukićević napustila stranku
Posle osam godina vratila sam člansku kartu. Šešelja izuzetno cenim i poštujem, ali ne mogu da budem u stranci gde je potpredsednik Vjerica Radeta.

Boris Aleksić podneo ostavku
Nije tačno da mi je Šešelj rekao da sam nesposoban. Podneo sam ostavku na sve funkcije u stranci jer se vraćam svom starom poslu.

Boris Aleksić podneo ostavku
Nije tačno da mi je Šešelj rekao da sam nesposoban. Podneo sam ostavku na sve funkcije u stranci jer se vraćam svom starom poslu.



Vuković vikao na Krasića
Na sednici Centralne otadžbinske uprave sevale su varnice i između Zorana Krasića i Jadranka Vukovića.
- Ti si za sve kriv. Šta si radio tokom kampanje? Ništa. Što ne kažeš nešto? - grmeo je Vuković. Krasić je, kako kaže naš izvor, gledao u sto i pričao nešto sebi u bradu.



:whistling::whistling::whistling:
Одувек је било и људи и гофана....
Неки су СРС напустили раније, а неки после неуспеха на изборима...
Ценим доследне и искрене...
ЛИДИЈА ВУКИЋЕВИЋ ЈЕ ПО МЕНИ ИСПАЛА ВЕЛИКА.
 
Расуло влада у комплетној српској десници, не само у Српској радикалној странци, јер је народ "тачеризам" на грбачи осетио, и могу јадни радикали сваки дан да ротирају кадрове, њихову је десничарску идеологију (заједно са лудачком причом о стварању "кад-тад" Велике Србије) НАРОД одбацио! Двери испод цензуса, СРС такође; СНС уз сву агресивну медијску подршку и утрошених 50 милиона евра од оснивања до 6. маја 2012 године, освојила је 15 % мање него што је планирала и наступајући у коалицији заједно са још четири странке и једним удружењем грађана освојила тек неколико поланичких места више од ДС; Коштуњави прешао цензус ИСКЉУЧИВО подсећањем грађана да је за време његове владе 1 евро био 65 динара, значи прешао је цензус на социјалној причи, а не на великој националистичкој теми о "српском Косову" ( а то што је тим нереалним курсем свесно учинио услугу бандитском увозничком лобију и уништио извознике, друга је тема).

Ово стање ће левица знати искористити, и послати десницу (најзад) назад у историју.
 
Poslednja izmena:
nisu u rasulu radikali
u rasulu je politicka scena srbije. dos je konacno uspeo da ne postoji autenticna partija u skupstini. a cedu, dinkica, canka, vuka vise niko ne dovodi u pitanje iako oni nikoga iz naroda ne predstavljaju. ipak ceda je vaskrsao u skupstini,a i dinkic isto.
drzava je u stanju kao nikad, ekonomija sigurniim liberalni korakom ide u ...ambis, ali to nije vazno pare su sklonjene. lajcak je doneo politicke gps koordinate za buducu vladu. brojne su finasijske prepreke pred buducom vladom
i onda neko kaze da su radikali u rasulu? taj ko tako kaze ima vrlo brzo da polize sopstvenu politicku bljuvotinu
 
za rasulo SRS-a je direktno zasluzan Vojislav Seselj svojom katastrofalnom kadrovskom politikom

Dva najgora poteza jesu isturanje sopstvene zene na mesto kandidata za predsednika, kao i davanje stranke fuckin Vjerici Radeti, koja je jedna odvratna kreatura i potpuno nedorasla toj funkciji.

Stranku je trebalo poveriti Aleksandru Martinovicu i on je trebao da bude kandidat za predsednika

Da se to desilo, i pored izborne kradje SRS bi bio iznad cenzusa.
 
ta sttranka se raspada. nikad vise nece uci u parlament, a pitanje dal ce i u opstinama imati neki faktor.

Slazem se. Nazalost njih je pregazilo vreme a od odvajanja SNS ucinili su dosta ocajnih koraka i sami sebe dokrajcili.

Ово стање ће левица знати искористити, и послати десницу (најзад) назад у историју.

Ocekujem da ovo pre svega iskoriste Dveri i da na sledecim izborima sigurno udju u parlament, i to uskoro (posto buduca vlada zbog dugova koji dolaze na naplatu nema sanse da izdrzi pun mandat) a jednom kad udju da razbiju i raskrinkaju lopove :bye:
 
За Српску радикалну странку је добро што је Шешељко отерао "младе лавове" а ла Алексић који су од СРС хтели да направе још гору, "десничарскију" странку, и да је споје са клеро-фашистима из "Образа" и са дверистима.

Једини спас за СРС је да се окрене (врати?*) левичарским идејама, односно да се Шешељко подсети да је син сиромашног железничара, да је рођен буквално на сарајевској железничкој станици, и да није било Тита и социјализма, он би најдаље догурао до скретничара, какав факултет какви бакрачи!


*Радикали су много давно, мноооого пре Шешељка, настали као левичарска странка.
 
Poslednja izmena:
Slazem se. Nazalost njih je pregazilo vreme a od odvajanja SNS ucinili su dosta ocajnih koraka i sami sebe dokrajcili.



Ocekujem da ovo pre svega iskoriste Dveri i da na sledecim izborima sigurno udju u parlament, i to uskoro (posto buduca vlada zbog dugova koji dolaze na naplatu nema sanse da izdrzi pun mandat) a jednom kad udju da razbiju i raskrinkaju lopove :bye:

Дверисти, бивши "отпораши", као странка ( настала из десничарске НВО) су од почетка били намењени само за једнократну употребу, а то је да хашког оптуженика Шешељка спусте испод цензуса. Никада они неће доживети масовност коју је некада имала СРС, "златно доба" национал-шовинизма је прошло.
А што се тиче њиховог "раскринкавања лопова" - подсетио бих те да су дверисти добијали лову директно од нај крупнијих ДСС кримоса из Колубаре што је доказано црно на бело у "Инсајдеру".
 
Poslednja izmena:
Расуло влада у комплетној српској десници, не само у Српској радикалној странци, јер је народ "тачеризам" на грбачи осетио, и могу јадни радикали сваки дан да ротирају кадрове, њихову је десничарску идеологију (заједно са лудачком причом о стварању "кад-тад" Велике Србије) НАРОД одбацио! Двери испод цензуса, СРС такође; СНС уз сву агресивну медијску подршку и утрошених 50 милиона евра од оснивања до 6. маја 2012 године, освојила је 15 % мање него што је планирала и наступајући у коалицији заједно са још четири странке и једним удружењем грађана освојила тек неколико поланичких места више од ДС; Коштуњави прешао цензус ИСКЉУЧИВО подсећањем грађана да је за време његове владе 1 евро био 65 динара, значи прешао је цензус на социјалној причи, а не на великој националистичкој теми о "српском Косову" ( а то што је тим нереалним курсем свесно учинио услугу бандитском увозничком лобију и уништио извознике, друга је тема).

Ово стање ће левица знати искористити, и послати десницу (најзад) назад у историју.

Opet analiziraš "do mojega". SNS ima koaliciju oko sebe, ali ima i DS. DS je sa G17 imao 102 poslanika u prošlom sazivu, a sad ih imaju čak 86 zajedno sa Vlasima.
 
http://www.kurir-info.rs/rasulo-u-srs-clanak-247198

POSLEDICE IZBORARasulo u SRS
Na sednici Centralne otadžbinske uprave Milorad Mirčić, Aleksandar Martinović i Boris Aleksić podneli ostavke nezadovoljni kadriranjem Šešelja. Lidija Vukićević vratila člansku kartuVodi politiku iz haškog pritvora
BEOGRAD - Haos.
Zbog odluke predsednika SRS Vojislava Šešelja da postavi Vjericu Radetu na mesto potpredsednika stranke, na sednici Centralne otadžbinske uprave u subotu ostavke su dali: Aleksandar Martinović,Milorad Mirčić, Boris Aleksić, Milorad Buha, Lidija Vukićević, Paja Momčilov, saznaje Kurir.
Nezadovoljstvo
- Martinović i Mirčić sami su se povukli s potpredsedničkih funkcija jer su nezadovoljni činjenicom da su i nakon izbornog poraza unapređeni Nemanja Šarović i Vjerica Radeta. Šešelj ih je više od pola sata ubeđivao da se predomisle, ali nije vredelo, definitivno su prelomili kad im je lider SRS stavio do znanja da se neće odreći Radete - otkriva naš izvor iz ove stranke. On kaže da je Mirčić viđen na funkciji predsednika Izvršnog odbora, dok bi Martinović ostao potpredsednik SRS.
- Obojica smatraju da je priča o rekonstrukciji stranke besmislena ako najodgovorniji za izborni poraz ostanu u vrhu SRS i dodatno napreduju. Mirčić je forsirao Martinovića, dok se Šešelj opredelio za Šarovića uz decidirano obrazloženje da je „Martinović smotan i ne ume da mulja i muti“, a ne može ni da obezbedi novac stranci - kaže ovaj radikal.
Šešeljev predlog za rekonstrukciju rukovodstva stranke nije glatko prošao ni na zasedanju Predsedništva stranke, gde je osam članova glasalo „za“, a 11 „protiv“.
- Šešelj je Borisu Aleksiću uputio opasku da je „nesposobni neradnik“, što je Aleksića pogodilo do te mere da je podneo ostavku na sve funkcije u SRS, pa više neće obavljati ni funkciju Šešeljevog pravnog savetnika u Hagu - kaže izvor Kurira iz Predsedništva SRS. Otkriva i da je sednica Otadžbinske uprave bila veoma burna, sa žestokim okršajima Nemanje Šarovića s Draganom Todorovićem i Pajom Momčilovim. U svojim izlaganjima Momčilov i Todorović su ukazali na bahatost Šarovića proteklih godina, što ga, prema njihovom mišljenju, diskvalifikuje da bude potpredsednik SRS. Iznenađen Šešeljevim kadrovskim rešenjima, Todorović je poručio: „Braćo radikali, zbog ovoga SRS neće trajati ni šest meseci.“ Prema rečima našeg insajdera, najemotivnije je reagovala Lidija Vukićević, koja je rekla da ne može da bude u stranci u kojoj će Vjerica Radeta biti potpredsednik, nakon čega je predsedavajućem Zoranu Krasiću vratila svoju člansku kartu i napustila sastanak.
Sporan gensek
- Negodovanje među radikalima izazvao je i Šešeljev predlog da gensek SRS bude Ana Simonović, koja je u stranci bila angažovana još pre 20 godina i koju gotovo niko ne poznaje - kaže na kraju naš sagovornik, uz opasku da je Šešelj perfidno sprečio da članovi uprave stranke glasaju pojedinačno o svim predloženim kandidatima jer je znao da Šarović i Radeta tako ne bi bili izglasani, već je glasanje izvršeno za ceo „paket“, što je dodatno razbesnelo sve u SRS.
Reakcije nakon sednice centralne otadžbinske uprave SRS

Vjerica Radeta ostala na funkciji
Odluka o rekonstrukciji najužeg stranačkog rukovodstva doneta je u demokratskoj atmosferi. Nemam nikakav dodatni komentar na to.

Lidija Vukićević napustila stranku
Posle osam godina vratila sam člansku kartu. Šešelja izuzetno cenim i poštujem, ali ne mogu da budem u stranci gde je potpredsednik Vjerica Radeta.

Boris Aleksić podneo ostavku
Nije tačno da mi je Šešelj rekao da sam nesposoban. Podneo sam ostavku na sve funkcije u stranci jer se vraćam svom starom poslu.

Boris Aleksić podneo ostavku
Nije tačno da mi je Šešelj rekao da sam nesposoban. Podneo sam ostavku na sve funkcije u stranci jer se vraćam svom starom poslu.



Vuković vikao na Krasića
Na sednici Centralne otadžbinske uprave sevale su varnice i između Zorana Krasića i Jadranka Vukovića.
- Ti si za sve kriv. Šta si radio tokom kampanje? Ništa. Što ne kažeš nešto? - grmeo je Vuković. Krasić je, kako kaže naš izvor, gledao u sto i pričao nešto sebi u bradu.



:whistling::whistling::whistling:
Одувек је било и људи и гофана....
Неки су СРС напустили раније, а неки после неуспеха на изборима...
Ценим доследне и искрене...
ЛИДИЈА ВУКИЋЕВИЋ ЈЕ ПО МЕНИ ИСПАЛА ВЕЛИКА.

Draga Mačorčino, velika pod uslovom da je stvarno bila iskrena. Šta je ona radila prethodne 4 i 4 godine pre toga u Srpskom parlamentu, osim što je primala platu i preživljavala od iste?

Slatki su mnogo ti što sada kad nestaje para, odlaze trbuhom za kruhom.

Kadrovske odluke su njihova stvar, kako ih donesu, tako će i žnjeti na sledećim izborima. Pitanje je u Srbiji, koliko će ljudi do sledećih izbora umreti od gladi i čiji će to glasači biti.

Da je Šešeljeva odluka ispravna, iako ja ne mislim o kadrovima koje je zadržao ništa dobro, govori i reakcija tih koji su otišli.

Bolje je da odu odmah, prvenstveno mislim na Martinovića, nego da se povampire kad steknu slavu, kao naš vrli i poštovani Predsednik Republike Srbije Tomislav Nikolić.

Pa polako ... videćemo. Milošević je potrošio 10 godina naših života, isto toliko i Tadić. E pa ne može niko duže od toga.
 
Лидија Вукићевић је испала гофно! Кад је видела да нема посланичке плаће одхебала и СРС и Шешеља! Више ценим Тому и Вучића који су напустили странку кад је била најјача и формирали своју странку,показали су да знају шта хоће! Радикали су ишли догматки главом кроз зид и прошли како им је Шешељ закувао,за будале нема сажаљења!
Борис Алексић је нешто и вредео,а сад и он оде кад види да нема користи од СРС и наравно кад су му дали шут карту!
 
http://www.kurir-info.rs/rasulo-u-srs-clanak-247198

POSLEDICE IZBORARasulo u SRS

Na sednici Centralne otadžbinske uprave Milorad Mirčić, Aleksandar Martinović i Boris Aleksić podneli ostavke nezadovoljni kadriranjem Šešelja. Lidija Vukićević vratila člansku kartuVodi politiku iz haškog pritvora
BEOGRAD - Haos.
Zbog odluke predsednika SRS Vojislava Šešelja da postavi Vjericu Radetu na mesto potpredsednika stranke, na sednici Centralne otadžbinske uprave u subotu ostavke su dali: Aleksandar Martinović,Milorad Mirčić, Boris Aleksić, Milorad Buha, Lidija Vukićević, Paja Momčilov, saznaje Kurir.
Nezadovoljstvo
- Martinović i Mirčić sami su se povukli s potpredsedničkih funkcija jer su nezadovoljni činjenicom da su i nakon izbornog poraza unapređeni Nemanja Šarović i Vjerica Radeta. Šešelj ih je više od pola sata ubeđivao da se predomisle, ali nije vredelo, definitivno su prelomili kad im je lider SRS stavio do znanja da se neće odreći Radete - otkriva naš izvor iz ove stranke. On kaže da je Mirčić viđen na funkciji predsednika Izvršnog odbora, dok bi Martinović ostao potpredsednik SRS.
- Obojica smatraju da je priča o rekonstrukciji stranke besmislena ako najodgovorniji za izborni poraz ostanu u vrhu SRS i dodatno napreduju. Mirčić je forsirao Martinovića, dok se Šešelj opredelio za Šarovića uz decidirano obrazloženje da je „Martinović smotan i ne ume da mulja i muti“, a ne može ni da obezbedi novac stranci - kaže ovaj radikal.
Šešeljev predlog za rekonstrukciju rukovodstva stranke nije glatko prošao ni na zasedanju Predsedništva stranke, gde je osam članova glasalo „za“, a 11 „protiv“.
- Šešelj je Borisu Aleksiću uputio opasku da je „nesposobni neradnik“, što je Aleksića pogodilo do te mere da je podneo ostavku na sve funkcije u SRS, pa više neće obavljati ni funkciju Šešeljevog pravnog savetnika u Hagu - kaže izvor Kurira iz Predsedništva SRS. Otkriva i da je sednica Otadžbinske uprave bila veoma burna, sa žestokim okršajima Nemanje Šarovića s Draganom Todorovićem i Pajom Momčilovim. U svojim izlaganjima Momčilov i Todorović su ukazali na bahatost Šarovića proteklih godina, što ga, prema njihovom mišljenju, diskvalifikuje da bude potpredsednik SRS. Iznenađen Šešeljevim kadrovskim rešenjima, Todorović je poručio: „Braćo radikali, zbog ovoga SRS neće trajati ni šest meseci.“ Prema rečima našeg insajdera, najemotivnije je reagovala Lidija Vukićević, koja je rekla da ne može da bude u stranci u kojoj će Vjerica Radeta biti potpredsednik, nakon čega je predsedavajućem Zoranu Krasiću vratila svoju člansku kartu i napustila sastanak.
Sporan gensek
- Negodovanje među radikalima izazvao je i Šešeljev predlog da gensek SRS bude Ana Simonović, koja je u stranci bila angažovana još pre 20 godina i koju gotovo niko ne poznaje - kaže na kraju naš sagovornik, uz opasku da je Šešelj perfidno sprečio da članovi uprave stranke glasaju pojedinačno o svim predloženim kandidatima jer je znao da Šarović i Radeta tako ne bi bili izglasani, već je glasanje izvršeno za ceo „paket“, što je dodatno razbesnelo sve u SRS.
Reakcije nakon sednice centralne otadžbinske uprave SRS

Vjerica Radeta ostala na funkciji
Odluka o rekonstrukciji najužeg stranačkog rukovodstva doneta je u demokratskoj atmosferi. Nemam nikakav dodatni komentar na to.

Lidija Vukićević napustila stranku
Posle osam godina vratila sam člansku kartu. Šešelja izuzetno cenim i poštujem, ali ne mogu da budem u stranci gde je potpredsednik Vjerica Radeta.

Boris Aleksić podneo ostavku
Nije tačno da mi je Šešelj rekao da sam nesposoban. Podneo sam ostavku na sve funkcije u stranci jer se vraćam svom starom poslu.

Boris Aleksić podneo ostavku
Nije tačno da mi je Šešelj rekao da sam nesposoban. Podneo sam ostavku na sve funkcije u stranci jer se vraćam svom starom poslu.



Vuković vikao na Krasića
Na sednici Centralne otadžbinske uprave sevale su varnice i između Zorana Krasića i Jadranka Vukovića.
- Ti si za sve kriv. Šta si radio tokom kampanje? Ništa. Što ne kažeš nešto? - grmeo je Vuković. Krasić je, kako kaže naš izvor, gledao u sto i pričao nešto sebi u bradu.

:whistling::whistling::whistling:
Одувек је било и људи и гофана....
Неки су СРС напустили раније, а неки после неуспеха на изборима...
Ценим доследне и искрене...
ЛИДИЈА ВУКИЋЕВИЋ ЈЕ ПО МЕНИ ИСПАЛА ВЕЛИКА
.

Bitno je da svi imaju "stare poslove" na koje će da se vrate. Lopuže smrdljive...
 
Расуло влада у комплетној српској десници, не само у Српској радикалној странци, јер је народ "тачеризам" на грбачи осетио, и могу јадни радикали сваки дан да ротирају кадрове, њихову је десничарску идеологију (заједно са лудачком причом о стварању "кад-тад" Велике Србије) НАРОД одбацио! Двери испод цензуса, СРС такође; СНС уз сву агресивну медијску подршку и утрошених 50 милиона евра од оснивања до 6. маја 2012 године, освојила је 15 % мање него што је планирала и наступајући у коалицији заједно са још четири странке и једним удружењем грађана освојила тек неколико поланичких места више од ДС; Коштуњави прешао цензус ИСКЉУЧИВО подсећањем грађана да је за време његове владе 1 евро био 65 динара, значи прешао је цензус на социјалној причи, а не на великој националистичкој теми о "српском Косову" ( а то што је тим нереалним курсем свесно учинио услугу бандитском увозничком лобију и уништио извознике, друга је тема).

Ово стање ће левица знати искористити, и послати десницу (најзад) назад у историју.

Главна порука ДСС и Војислава Коштунице је била војна и политичка неутралност и на томе је добио чврстих 7%! То значи да је ипак добио подршку због Косова!
Не знам колико је пшотрошио СНС,али знам да ДС троши 250 000 000 евра годишње на потплаћивање медија и плаћање партијских апанажа члановима странке!
 
Ja juce napisa...Sekijeva sujeta je zakucala poslednji ekser u mrtvacki sanduk SRS...u toku je sahrana te bivse stranke.

Odsustvo realnosti zbog mnogo godina u Hagu, i negativna selekcija koja je favorizovala podgu.zne muve, koje su pricale bajke Seselju, je direktan "krivac" za unistenje SRS.
Ali ta negativna selekcja nije izuzetak, nego vise pravilo u poltickom zivotu Srbije.
Svaka stranka koja iz parlamentarne "pretrci" u vanparlamentarne dozivi isto ovo kao i SRS danas.......Setite se samo price o SPO....
I ne secam se da se ijedna uspela vratiti.
I nece se vratiti ni SRS.....
Sto u principu nije losa vest za DSS, koji ce svakako porasti, ne samo propascu SRS-a, nego i samom opozicionom pozicijom u parlamentu.
Nazalost, i kod njih je ista prica kao i drugde.Nigde novih mladih ljudi sa novim idejama.
I tamo je negativna selekcija dominantna.
 
Расуло влада у комплетној српској десници, не само у Српској радикалној странци, јер је народ "тачеризам" на грбачи осетио, и могу јадни радикали сваки дан да ротирају кадрове, њихову је десничарску идеологију (заједно са лудачком причом о стварању "кад-тад" Велике Србије) НАРОД одбацио! Двери испод цензуса, СРС такође; СНС уз сву агресивну медијску подршку и утрошених 50 милиона евра од оснивања до 6. маја 2012 године, освојила је 15 % мање него што је планирала и наступајући у коалицији заједно са још четири странке и једним удружењем грађана освојила тек неколико поланичких места више од ДС; Коштуњави прешао цензус ИСКЉУЧИВО подсећањем грађана да је за време његове владе 1 евро био 65 динара, значи прешао је цензус на социјалној причи, а не на великој националистичкој теми о "српском Косову" ( а то што је тим нереалним курсем свесно учинио услугу бандитском увозничком лобију и уништио извознике, друга је тема).

Ово стање ће левица знати искористити, и послати десницу (најзад) назад у историју.
Ебте ти немаш контакта са стварношћу!:rotf:
Целих 4(четири) године владају антинационални левичари, ДС и СПС пре свега и земља је у провалији, а ти кукаш на десницу!!!!
 

Back
Top