Bugarska,Grcka,Egipat?

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Sta vi mislite?kakve su cene,pice u kaficu npr.ili u nekoj diskoteci,jel'u egiptu pustaju nase narodnjake?:))...kako je u septembru,oktobru?U Bugarskoj znam da je dosta jeftinije...da li je grcka skuplja od egipta(hurgada ili sarm el seik)?Gde bi ste vi najradije otisli?
poz
 
Pa nije lose u Bugarskoj,mi smo bili u Suncevom Bregu i za neke osrednje pare letovali vrlo opusteno,ali kad podjes kazes"Idem na more"a more im nikakvo!Zato ako volis lepo more,plivanje-tamo nikako,a ako vise hoces provod-moze. :D
 
Da, koliko vidim i ove godine je Bugarska najjeftinija, ali sta kazete, koje mesto je najbolje? Idemo u formaciji dvoje odraslih i troje dece (mladje). Molim svakoga ko je bio u vise njihovih gradova da napravi neki presek.
 
zoranpetrovic84:
Sta vi mislite?kakve su cene,pice u kaficu npr.ili u nekoj diskoteci,jel'u egiptu pustaju nase narodnjake?:))...kako je u septembru,oktobru?U Bugarskoj znam da je dosta jeftinije...da li je grcka skuplja od egipta(hurgada ili sarm el seik)?Gde bi ste vi najradije otisli?
poz

Da, da pod obavezno u Egiptu pushtaju nase narodnjake! Eeee Egipat je Afrika, drugi kontinetn, kakvi narodnjaci!

Pice nije skupo, sto se tice hrane nema sta da trazis za hranu van hotela, tako da mu dodje u okviru cene aranzmana. Mada imas barove na plazi gde mozes da porucis hranu tipa: spagete, pizza, pomfrit i sl. Nije skupo, jeftinije nego da to isto porucis u Crnoj Gori.
Hurgada ima plaze koje su od belog peska, Sarm E. S. ima dokove sa kojih ulazish u vodu, posto su korali jako blizu.

U Bugarskoj sam bila, to je sve samo ne more. Ciganje na sve strane...

E sad, ja ove godine biram Grcku... videcemo..
 
Grcka je ove godine dosta jeftina - mislim na smestaj.To znam,jer sam se licno raspitivala i trazila po netu tur.aranzmane.Mogu ti reci da su izjednacili cenu smestaja u Bugarskoj sa Tuskom.Strasno.Tako da ti se vise isplati da odes u Tursku i uzmes neki aranzmancic po principu pol.pan.,jer za istu cifru mozes da letujes u Bugarskoj i to samo sa doruckom.Neverovatno ali istinito.U Bugarsku je bolje ici u privatan smestaj,bar tako pricaju oni sto su bili.Sto se tice Grcke najvise se isplati da idete grupno,ili bar troje.Tada zakup studija/apartmana manje kosta.Put kosta 40 eur za sve tri,treba ti 10 eur za vizu i 10 za osiguranje.Ako te jos nesto intresuje slobodno pitaj.
 
esperanca137:
Grcka je ove godine dosta jeftina - mislim na smestaj.To znam,jer sam se licno raspitivala i trazila po netu tur.aranzmane.Mogu ti reci da su izjednacili cenu smestaja u Bugarskoj sa Tuskom.Strasno.Tako da ti se vise isplati da odes u Tursku i uzmes neki aranzmancic po principu pol.pan.,jer za istu cifru mozes da letujes u Bugarskoj i to samo sa doruckom.Neverovatno ali istinito.U Bugarsku je bolje ici u privatan smestaj,bar tako pricaju oni sto su bili.Sto se tice Grcke najvise se isplati da idete grupno,ili bar troje.Tada zakup studija/apartmana manje kosta.Put kosta 40 eur za sve tri,treba ti 10 eur za vizu i 10 za osiguranje.Ako te jos nesto intresuje slobodno pitaj.

Nisam siguran da si navela tacne cene :(

Cena vize za Grcku ove godine je 35 evra (individualna) a za grupnu nisam siguran da je 10.

Osiguranje je 1 evro dnevno po osobi

Inace apartmani se dosta razlikuju, zavisno od lokacije. Generalno, cene su od 15 evra pa sve do 40 i vise evra dnevno, zavisi i od aranzmana sa gazdom se moze organizovati i rucak-vecera itd..

Znam recimo da ce ovog leta (pitao i bio tamo februara ove godine) u Platamonasu u pristojnom privatnom hotelcicu kompletan aranzman biti za 2 osobe 75 evra dnevno (znaci soba, rucak i vecera) - pitao u prelepom hotelu Dias u centru Platamonasa.

Ali svakako, Grcka nece biti skupa kao prosle godine zbog olimpijade. Letujem tamo vec godinama i proslo leto su imali znacajnije vece cene, posebno u Atini i na "razvikanijim" mestima. To sam vec osetio u februaru.
 
codemaker:
esperanca137:
Grcka je ove godine dosta jeftina - mislim na smestaj.To znam,jer sam se licno raspitivala i trazila po netu tur.aranzmane.Mogu ti reci da su izjednacili cenu smestaja u Bugarskoj sa Tuskom.Strasno.Tako da ti se vise isplati da odes u Tursku i uzmes neki aranzmancic po principu pol.pan.,jer za istu cifru mozes da letujes u Bugarskoj i to samo sa doruckom.Neverovatno ali istinito.U Bugarsku je bolje ici u privatan smestaj,bar tako pricaju oni sto su bili.Sto se tice Grcke najvise se isplati da idete grupno,ili bar troje.Tada zakup studija/apartmana manje kosta.Put kosta 40 eur za sve tri,treba ti 10 eur za vizu i 10 za osiguranje.Ako te jos nesto intresuje slobodno pitaj.

Nisam siguran da si navela tacne cene :(

Cena vize za Grcku ove godine je 35 evra (individualna) a za grupnu nisam siguran da je 10.

Osiguranje je 1 evro dnevno po osobi

Inace apartmani se dosta razlikuju, zavisno od lokacije. Generalno, cene su od 15 evra pa sve do 40 i vise evra dnevno, zavisi i od aranzmana sa gazdom se moze organizovati i rucak-vecera itd..

Znam recimo da ce ovog leta (pitao i bio tamo februara ove godine) u Platamonasu u pristojnom privatnom hotelcicu kompletan aranzman biti za 2 osobe 75 evra dnevno (znaci soba, rucak i vecera) - pitao u prelepom hotelu Dias u centru Platamonasa.

Ali svakako, Grcka nece biti skupa kao prosle godine zbog olimpijade. Letujem tamo vec godinama i proslo leto su imali znacajnije vece cene, posebno u Atini i na "razvikanijim" mestima. To sam vec osetio u februaru.

U agenciji Konte,Falcom i ......osiguranje i viza iznose 20 eur po osobi.Ako mi ne verujes idi na sajt pa se uveri sam.
 
Verujem ja tebi, ali kad sam ja vadio vizu pre neki dan, video sam da raja placa 1 evro po danu i viza kosta 35 evra po osobi. MOzda zato sto se radi o individualnim vizama.
U svakom slucaju, ko god ode u Grcku, nece zazaliti :)
 
Idem vec tri godine za redom u Tunis i svima bih ga preporucila zbog:
a)provod- ne moze da se poredi ni sa jednom zemljom kad znas gde da odes!!Hamamet nikako to je za porodice i parove posto sem predivnih hotela nema nicega
b)para-mozda je za nijansu skuplji aranzman od Egipta, ali je tamo sve jeftinije..Sa 100-150e za dvanaest dana nema sta ne mozes da uradis, jedino je izlet u Sahari skup-dva dana 120e- i nedozvoli da te slazu jer kad odes u agenciju recice ti da to kosta 50-tak evra pa neces moci da odes
c)gostoljubivosti-iako su muslimani, nisu praktikanti nema zavijenih zena i tsl. bar ne mnogo, vole Srbe, znaju nas i potpuno smo slobodni tamo...
Mozes da radis sta hoces, da ides vozom u druga mesta, sto se mora tice neprevazidjena je Mahdia....Obavezno idi u Sousse posto je super za izlazak...Lep provod
 
esperanca137:
codemaker:
esperanca137:
Grcka je ove godine dosta jeftina - mislim na smestaj.To znam,jer sam se licno raspitivala i trazila po netu tur.aranzmane.Mogu ti reci da su izjednacili cenu smestaja u Bugarskoj sa Tuskom.Strasno.Tako da ti se vise isplati da odes u Tursku i uzmes neki aranzmancic po principu pol.pan.,jer za istu cifru mozes da letujes u Bugarskoj i to samo sa doruckom.Neverovatno ali istinito.U Bugarsku je bolje ici u privatan smestaj,bar tako pricaju oni sto su bili.Sto se tice Grcke najvise se isplati da idete grupno,ili bar troje.Tada zakup studija/apartmana manje kosta.Put kosta 40 eur za sve tri,treba ti 10 eur za vizu i 10 za osiguranje.Ako te jos nesto intresuje slobodno pitaj.

Nisam siguran da si navela tacne cene :(

Cena vize za Grcku ove godine je 35 evra (individualna) a za grupnu nisam siguran da je 10.

Osiguranje je 1 evro dnevno po osobi

Inace apartmani se dosta razlikuju, zavisno od lokacije. Generalno, cene su od 15 evra pa sve do 40 i vise evra dnevno, zavisi i od aranzmana sa gazdom se moze organizovati i rucak-vecera itd..

Znam recimo da ce ovog leta (pitao i bio tamo februara ove godine) u Platamonasu u pristojnom privatnom hotelcicu kompletan aranzman biti za 2 osobe 75 evra dnevno (znaci soba, rucak i vecera) - pitao u prelepom hotelu Dias u centru Platamonasa.

Ali svakako, Grcka nece biti skupa kao prosle godine zbog olimpijade. Letujem tamo vec godinama i proslo leto su imali znacajnije vece cene, posebno u Atini i na "razvikanijim" mestima. To sam vec osetio u februaru.

U agenciji Konte,Falcom i ......osiguranje i viza iznose 20 eur po osobi.Ako mi ne verujes idi na sajt pa se uveri sam.
Da, ali to je grupna viza 10e i 10e je zdr. osiguranje.Inace ovo sto Code prica je Shengenska viza (individualna) i kosta 35e.
 

Back
Top