bije dugme zaklkjucavanje i pretraga
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: bije dugme zaklkjucavanje i pretraga

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano bije dugme zaklkjucavanje i pretraga

video sam zakljucanu temu za bijelo dugme, gde se kaze koristi pretragu. E posto nisam video temu gde se kaze da bijelo dugme ima koncert, odlucim da ja sam probam da nadjem. kucam 'bijelo dugme', 'bijelo dugme koncert', 'koncert bijelog dugmeta'.
    i sta dobijem? 1000-2000 nadjenih tema, od kojih vecina imaju preko 10 stranica. Sto znaci da bih ja vecinu morao da pregledam rucno.
    Drugi primer je Megadeth. Voleo bih da neko ko zna gde je poruka potrazi u koncertima moj posto za njihov koncert. On je na nekog 30 strani ili tako nesto. Sto znaci da bi neko ko trazi informaciju o tome morao da proceslja svih 30 strana, zbog loseg krstaricinog pretrazivaca.
    I na kraju, moja poenta je da se ne trpaju sve teme za o koncertima u koncerte, da se ne trpa sve sto ima veze sa npr DeepPurple u deep purple (cak i oni koji traze muzicare za svoj bend i tako dalje). Iz prostog razloga sto je neefikasno i dosta ljudi na taj nacin ne dobija informaciju koja im je potrebna.

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Slusaj. Tema konecerti je pokrenuta da bi se na njoj pisalo KADA, GDE I KO IMA KONCERT tako da bi svi znali. To sto nema tog koncerta tamo sta ja da radim, ubacite ga pa ce ga biti! Svi koncerti koji se oglasavaju van te teme ili teme o izvodjacu se ZAKLJUCAVAJU bez bilo kakvbih upozorenja i sl. jer POSTOJE TEME KOJE SE BAVE TOM TEMATIKOM I IZVOLITE TAMO DISKUTOVATI O TOME.

Slične teme

1. Odgovora: 247
    Poslednja poruka: 24.04.2009., 20:10
  2. Boj ne bije svetlo oruzje vec boj bije ........
    Autor bill kill u forumu Politika
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 21.03.2009., 14:26
  3. Pretraga smestaja u CG!
    Autor vladovlado69 u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.02.2007., 20:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku