"ЦРНЕ ТРОЈКЕ" ЕхПЕРАТА...
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: "ЦРНЕ ТРОЈКЕ" ЕхПЕРАТА...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2256

Podrazumevano "ЦРНЕ ТРОЈКЕ" ЕхПЕРАТА...

Не знам да ли сте приметили али од почетка маја месеца 2012. године у току дана на 3-5 тв канала
    имамо неизоставна гостовања тзв.еХперата и то су у питању обавезно ТРОЈКЕ... таква организација
    припада Српском четничком покрету......

Ево, вечерас на Б92 - опет нека ЦРНА ТРОЈКА... никад чуо за њих... и сада ће они да 2 сата "СОЛЕ
    ПАМЕТ" народу...

Ваде неке људе "из нафталина" - нити јавност зна ко су ни шта су ни одакле су али их водитељи обавезно
    прогласе невиђеним еХпертима и специјалистима за све и свашта. Ти људи неуморно и свакодневно
    на најгори начин филују јавност идиотским тврдњама базираним на личном политичком убеђењу или
    опредељењу и збуњују грађане. Једном речју те "црне тројке" служе ЗА ЛИКВИДАЦИЈУ ЗДРАВОГ
    РАЗУМА ГЛЕДАЛАЦА.

Последњих година потпуно је уништен систем вредноси у нас тако да се и сам питам КО СУ ДАНАС
    СТВАРНО ЕКСПЕРТИ У СРБИЈИ??? Да ли знате неке да набројите из сфере политичких догађања???

п.с. Ова тема нема линк - јер је лично размишљање.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat
    Učlanjen
    30.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    358

Podrazumevano Re: "ЦРНЕ ТРОЈКЕ" ЕхПЕРАТА...

Треба их хебати!

Poznat rendianka (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Ima pametnih eksperata za odredjenu oblast , recimo za vojna pitanja Lazanski i Drecun.

Aktivan član Hix (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

"osnovne jedinice diverzantskih grupa"

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Експерти за економију: Влаховић, Динкић, Табаковић

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1311

Smile Re: "ЦРНЕ ТРОЈКЕ" ЕхПЕРАТА...

Citat Original postavio bagzzi Pogledaj poruku
    Треба их хебати!
    A "vazetkomija" kao kontracepcija ?
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

_nobody_ nije na forumu
    Zivot je Zivotinjsko Carstvo u kome NE caruje Drugarstvo!
    Veoma poznat
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Kakvi ExPERTI, hocu rezultate! http://wn.com/Beogradske_kurvice_i_klo%C5%A1ari

_nobody_

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1291

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Не знам да ли сте приметили али од почетка маја месеца 2012. године у току дана на 3-5 тв канала
    имамо неизоставна гостовања тзв.еХперата и то су у питању обавезно ТРОЈКЕ... таква организација

Ево, вечерас на Б92 - опет нека ЦРНА ТРОЈКА... никад чуо за њих... и сада ће они да 2 сата "СОЛЕ
    ПАМЕТ" народу...

Ваде неке људе "из нафталина" - нити јавност зна ко су ни шта су ни одакле су али их водитељи обавезно
    прогласе невиђеним еХпертима и специјалистима за све и свашта. Ти људи неуморно и свакодневно
    на најгори начин филују јавност идиотским тврдњама базираним на личном политичком убеђењу или
    опредељењу и збуњују грађане. Једном речју те "црне тројке" служе ЗА ЛИКВИДАЦИЈУ ЗДРАВОГ
    РАЗУМА ГЛЕДАЛАЦА.

Последњих година потпуно је уништен систем вредноси у нас тако да се и сам питам КО СУ ДАНАС
    СТВАРНО ЕКСПЕРТИ У СРБИЈИ??? Да ли знате неке да набројите из сфере политичких догађања???

Те еХперте гледамо од 2000-те наовамо а не само у последњих 25 дана. Некад су у тројкама, некад појединачно, понекад су у студију с политичким неистомишљеницима, при чему ти неистомишљеници не могу да дођу до речи, не само због речитости еХперата већ и због пристрасности водитеља, те тако и тада ови псеудо-стручњаци "бриљирају". Ликвидација здравог разума траје већ 12 година.

Ево, вечерас се сјатише на неком панелу којим је председавао деда Мићун (Б92 Инфо), и, иако је радни наслов био: "Политичка зрелост у Србији после избора", права сврха им је била да докажу да демократија (читај:ДС) није изгубила изборе (такав сам утисак бар имала). Гости су били углавном са ФПН, Дерета, дугогодишњи чланови ДСа, а панел је "помогла" фондација Friedrich Ebert Stiftung (претпостављам, такође скуп неких еХперата).
    Иако себе не сматрам глупом, слушајући те еХперте запитала сам се да ли можда грешим? Како разумети Гордану Чомић и њену изјаву (парафразирам): "Како ја имам право на одређено мишљење, тако постоје и људи у Србији који не мисле као ја, а и они имају право на своје мишљење." И, све би било у реду, да није закључила да је мишљење њених неистомишљеника - политички незрело.
    Мислим, ко је тој "елити" еХперата дао за право да мисли да је само њихово мишљење најбоље, најзрелије, најкомпетентније, најбоље за Србију? Или сам ја ипак глупа, па не видим да оно то заиста и јесте? Човек се, после 12 година затупљивања с једне и испирања мозга с друге стране, запита да ли заиста припада ономе што је сматрао нормалном већином, као и да ли та нормална већина уопште постоји, или је све то само плод његове маште и неприхватања свеопштег тренда светских размера?

Стручњаци, они прави, сигурно постоје, али, бојим се да су дигли руке од Србије, и у буквалном и у сваком другом смислу. Понекад ми се чини да су и сами Срби дигли руке од Србије...
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Iskusan
    Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SURbel Pogledaj poruku
    Те еХперте гледамо од 2000-те наовамо а не само у последњих 25 дана. Некад су у тројкама, некад појединачно, понекад су у студију с политичким неистомишљеницима, при чему ти неистомишљеници не могу да дођу до речи, не само због речитости еХперата већ и због пристрасности водитеља, те тако и тада ови псеудо-стручњаци "бриљирају". Ликвидација здравог разума траје већ 12 година.

Ево, вечерас се сјатише на неком панелу којим је председавао деда Мићун (Б92 Инфо), и, иако је радни наслов био: "Политичка зрелост у Србији после избора", права сврха им је била да докажу да демократија (читај:ДС) није изгубила изборе (такав сам утисак бар имала). Гости су били углавном са ФПН, Дерета, дугогодишњи чланови ДСа, а панел је "помогла" фондација Friedrich Ebert Stiftung (претпостављам, такође скуп неких еХперата).
    Иако себе не сматрам глупом, слушајући те еХперте запитала сам се да ли можда грешим? Како разумети Гордану Чомић и њену изјаву (парафразирам): "Како ја имам право на одређено мишљење, тако постоје и људи у Србији који не мисле као ја, а и они имају право на своје мишљење." И, све би било у реду, да није закључила да је мишљење њених неистомишљеника - политички незрело.
    Мислим, ко је тој "елити" еХперата дао за право да мисли да је само њихово мишљење најбоље, најзрелије, најкомпетентније, најбоље за Србију? Или сам ја ипак глупа, па не видим да оно то заиста и јесте? Човек се, после 12 година затупљивања с једне и испирања мозга с друге стране, запита да ли заиста припада ономе што је сматрао нормалном већином, као и да ли та нормална већина уопште постоји, или је све то само плод његове маште и неприхватања свеопштег тренда светских размера?

Стручњаци, они прави, сигурно постоје, али, бојим се да су дигли руке од Србије, и у буквалном и у сваком другом смислу. Понекад ми се чини да су и сами Срби дигли руке од Србије...
    Pa to je to.

Svi imate prava na mišljenje ali se samo moje računa.

To je demokraCija u režiji Demokratske stranke.

Ja sam to još jako davno provalio.

Oni su definitivno najrepresivnija politička grupacija koja se pojavila od raspada KPJ do danas.

Sa njima kada pričaš tet a tet, čak i neformalno, čim pokreneš neprijatna pitanja na koja nemaju odgovore, oni se unervoze, počnu a ustaju, izbace te iz kancelarije, prekinu razgovor, ne daju nikakav konkretan odgovor, odmah počnu da ironišu.

Muka mi je od tih ljudi, to je neopevana bahatost.

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    599

Citat Original postavio rendianka Pogledaj poruku
    Ima pametnih eksperata za odredjenu oblast , recimo za vojna pitanja Lazanski i Drecun.
    Lazanski je veliki stručnjak, uvek je i izboru za Mis Mokre Majice Gornjeg Vakufa / Donje Brijanje.
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    599

Ako Vas nervia, ne gledate.

Toma PreCednik - valjda može da utiče na Bećkovićku da dovede nekog i sa tamne strane.

Tri eksperta po Vašem izboru i nek pojasne narodu šta treba.
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Raspored je obicno:
    - Krajnje ocigledno pristrasni prorezimski voditelj
    - 2 lika iz razlicitih stranaka vladajuce koalicije ili eventualno jedan iz neke ,,opozicione'' stranke tipa LDP
    - 1 zrtveni jarac koji bi da im protivureci, a na koga se ostrve kad god zine

Zainteresovan član donkihot999 (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    27

Thumbs down Re: "ЦРНЕ ТРОЈКЕ" ЕхПЕРАТА...

Citat Original postavio Milanne Pogledaj poruku
    Raspored je obicno:
    - Krajnje ocigledno pristrasni prorezimski voditelj
    - 2 lika iz razlicitih stranaka vladajuce koalicije ili eventualno jedan iz neke ,,opozicione'' stranke tipa LDP
    - 1 zrtveni jarac koji bi da im protivureci, a na koga se ostrve kad god zine
    !!!

APSOLUTNO TACNO !!! Samo ZOMBIJI jos veruju u "Utisak nedelje" i NJIHOVO OBJEKTIVNO izvestavanje sa voditeljkom (zlonamenom i propalom glumicom koje se i rodjeni otac M. Beckovic JAVNO ODREKAO !!).

Ako ZELITE PRAVU ISTINU o Srbiji onda pogledajte navedenu emisiju na TV-u MOST -"Ekstremi" (Novi Sad) i NAJPAMETNIJEG i NAJSTRUCNIJEG coveka za PRAVO i EKONOMIJU koji je bio (malo) u vlasti-Direktor Agencije za privatizaciju (govori o prljavim poslovima) ,o dilu u Beogradu (kradji) Azerbejdzan-Djilas i jos MNOGO TOGA na linku :
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DpgCqrWbcQU
    ili ovde

VEOMA POUCNO i (nazalost) KATASTROFICNO (po Srbiju) !!!

ETO za TAKVOG coveka -postenog STRUCNJAKA NEMA MESTA u VLASTI na BILO KOM NIVOU !!!
    Poslednji put ažurirao/la donkihot999 : 28.05.2012. u 01:09

Zainteresovan član donkihot999 (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    27

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Експерти за економију: Влаховић, Динкић, Табаковић
    ???

Zasto STAVLJAS postenu i strucnu zenu JOrgovanku sa dokazanim lopovima i NE-expertima Vlahovicem i Dinkicem !!??

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    379

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku

ПАМЕТ" народу...

РАЗУМА ГЛЕДАЛАЦА.

dobro si to primetio, samo je steta sto je vecina price takvih likova obicno laprdanje i zamlacivanje.Toliko su ispromasivali oko izbora da je bolje da cute malo
    ...

Slične teme

1. Слово "З" и "Црне тројке"
    Autor Svecovek u forumu Istorija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 27.09.2010., 20:04
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.07.2006., 18:24
  3. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 08.07.2006., 01:56
  4. "ZAUVJEK MOJA" PLAGIJAT "NO VOY A LLORAR"
    Autor toodles u forumu Muzika