Muskarac danas i nekad

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li su se muskarci nekad hteli ubiti kad ih cura ostavi ili ode ili danas ima vise takvih talibana.

Bas sam sa starim isao brati Vrganje, pa ih nismo nasli i onda brali jagode (stari porkletnik voli sve sto je besplatno). Na kraju smo se menjali, on je imao od ranije vrecicu vrganja, a ja sam mu dao pola kante jagoda. ****** jagode. I tako mi on prica, kako je od njegove sadasnje zene sina ostavila cura. Ja ih poznajem, zenska je bas super, a on je kreten i to totalni. Bilo mi je cudno da su uopste zajedno. Ona mu je priznala da ga je prevarila sa nekim likom i onda je on poludio i mislio je piti tablete od kojih bi krepo.

I onda su se njegova mater i njen bivsi muz culi, jer normalno sin im je u problemu, a moj stari sebicni ljubmoroni taliban je rekao toj svojoj zeni ko ga jebbe nek se ubije:hahaha:, jer mu smeta sto se ova cuje sa bivsim muzem. Sve u svemu brod ludjaka.

Nego sta mislite jesu ranije muski tako reagovali?
 
Sta mislite da li su se muskarci nekad hteli ubiti kad ih cura ostavi ili ode ili danas ima vise takvih talibana.

Bas sam sa starim isao brati Vrganje, pa ih nismo nasli i onda brali jagode (stari porkletnik voli sve sto je besplatno). Na kraju smo se menjali, on je imao od ranije vrecicu vrganja, a ja sam mu dao pola kante jagoda. ****** jagode. I tako mi on prica, kako je od njegove sadasnje zene sina ostavila cura. Ja ih poznajem, zenska je bas super, a on je kreten i to totalni. Bilo mi je cudno da su uopste zajedno. Ona mu je priznala da ga je prevarila sa nekim likom i onda je on poludio i mislio je piti tablete od kojih bi krepo.

I onda su se njegova mater i njen bivsi muz culi, jer normalno sin im je u problemu, a moj stari sebicni ljubmoroni taliban je rekao toj svojoj zeni ko ga jebbe nek se ubije:hahaha:, jer mu smeta sto se ova cuje sa bivsim muzem. Sve u svemu brod ludjaka.

Nego sta mislite jesu ranije muski tako reagovali?

Koliko sam shvatio u pitanju je polubrat.
Što ga malo ne uzmeš pod svoje,momak očigledno još ne zna dovoljno o životu?
Svakom mladitju je potreban savet nekog odraslog da ga uveri u svu besmislenost traćenja svog dobrog zdravlja zbog neke ženske.

Edit:
Pardon,nije ,loše sam pročitao,reče od njegove sadašnje ženske bivšeg muža sin.

Boli te uvo onda.:)
 
Poslednja izmena:
Sta mislite da li su se muskarci nekad hteli ubiti kad ih cura ostavi ili ode ili danas ima vise takvih talibana.

Bas sam sa starim isao brati Vrganje, pa ih nismo nasli i onda brali jagode (stari porkletnik voli sve sto je besplatno). Na kraju smo se menjali, on je imao od ranije vrecicu vrganja, a ja sam mu dao pola kante jagoda. ****** jagode. I tako mi on prica, kako je od njegove sadasnje zene sina ostavila cura. Ja ih poznajem, zenska je bas super, a on je kreten i to totalni. Bilo mi je cudno da su uopste zajedno. Ona mu je priznala da ga je prevarila sa nekim likom i onda je on poludio i mislio je piti tablete od kojih bi krepo.

I onda su se njegova mater i njen bivsi muz culi, jer normalno sin im je u problemu, a moj stari sebicni ljubmoroni taliban je rekao toj svojoj zeni ko ga jebbe nek se ubije:hahaha:, jer mu smeta sto se ova cuje sa bivsim muzem. Sve u svemu brod ludjaka.

Nego sta mislite jesu ranije muski tako reagovali?

juce sam videla i ubrala dva vrganja..
svaki od njih je imao sigurno po 300 - 400gr..
ovi koji su bili sa mnom su zentare za samonikle pecurke, pa su poceli da me ubedjuju da je otrovna varijanta..
pomirisala sam na spoju drskice i kapice i mirise bas intenzivno na vrganj..
al da se ne svadjam, ostavila sam ih u sumi..
posto ti znas, jel svez vrganj ima sa donje strane kapice kao sundjerastu tekrsturu?
 
juce sam videla i ubrala dva vrganja..
svaki od njih je imao sigurno po 300 - 400gr..
ovi koji su bili sa mnom su zentare za samonikle pecurke, pa su poceli da me ubedjuju da je otrovna varijanta..
pomirisala sam na spoju drskice i kapice i mirise bas intenzivno na vrganj..
al da se ne svadjam, ostavila sam ih u sumi..
posto ti znas, jel svez vrganj ima sa donje strane kapice kao sundjerastu tekrsturu?

Ima i svetle je boje. Ako je stariji onda je zute. a imas i one tkzv. tintar. Kad ga prelomis ima izgled kao da tintu ima unutra. Ali nije otrovan. Smao ih ne berem. Ma ne mozes sa vrganjom promasiti, to bas moras biti kreten.
 
Koliko sam shvatio u pitanju je polubrat.
Što ga malo ne uzmeš pod svoje,momak očigledno još ne zna dovoljno o životu?
Svakom mladitju je potreban savet nekog odraslog da ga uveri u svu besmislenost traćenja svog dobrog zdravlja zbog neke ženske.

Edit:
Pardon,nije ,loše sam pročitao,reče od njegove sadašnje ženske bivšeg muža sin.

Boli te uvo onda.:)


Nije mi nista i lik je toliko pokvaren i ljigav da mu ni jednu moju foru ne bi rekao. I nije mlad, mislim da on ima blizu 30. Stari konj.
 
Ima i svetle je boje. Ako je stariji onda je zute. a imas i one tkzv. tintar. Kad ga prelomis ima izgled kao da tintu ima unutra. Ali nije otrovan. Smao ih ne berem. Ma ne mozes sa vrganjom promasiti, to bas moras biti kreten.

jeste, to i ja kazem..
sad mi je krivo sto sam obe ostavila..
kako su bile dobre..
secam se da je moj deda redovno iz sume donosio vrganje i susio ih u podrumu na promaji..
kako je doooooooooobro mirisao taj podrum :aha:
 
:aha: nista bez pecuraka:)
Nego...ti kao iskusna, reci nesto o...muskarcima juce i danas:kafa:, da nauce nesto deca:andjeo:

pa ovaj opisani nije vredan pomena..
to i sam sinnke zakljucuje..
uvek je bilo pravih muskaraca i onih kilavih za koje je sramota sto se nazivaju muskarcima..
bilo tako nekad, tako je i danas..
samo je pitanje ko se za sta uhvati..
al vidis da i ove koje se zeznu i uhvate, puste ih iz ruku kao oparene brze nego sto su ih uhvatile.. :lol:
 
Sta mislite da li su se muskarci nekad hteli ubiti kad ih cura ostavi ili ode ili danas ima vise takvih talibana.

Bas sam sa starim isao brati Vrganje, pa ih nismo nasli i onda brali jagode (stari porkletnik voli sve sto je besplatno). Na kraju smo se menjali, on je imao od ranije vrecicu vrganja, a ja sam mu dao pola kante jagoda. ****** jagode. I tako mi on prica, kako je od njegove sadasnje zene sina ostavila cura. Ja ih poznajem, zenska je bas super, a on je kreten i to totalni. Bilo mi je cudno da su uopste zajedno. Ona mu je priznala da ga je prevarila sa nekim likom i onda je on poludio i mislio je piti tablete od kojih bi krepo.

I onda su se njegova mater i njen bivsi muz culi, jer normalno sin im je u problemu, a moj stari sebicni ljubmoroni taliban je rekao toj svojoj zeni ko ga jebbe nek se ubije:hahaha:, jer mu smeta sto se ova cuje sa bivsim muzem. Sve u svemu brod ludjaka.

Nego sta mislite jesu ranije muski tako reagovali?

Ма какви... раније је мушкарац погледа оштро, а она су упиша у гаће.
 
pa ovaj opisani nije vredan pomena..
to i sam sinnke zakljucuje..
uvek je bilo pravih muskaraca i onih kilavih za koje je sramota sto se nazivaju muskarcima..
bilo tako nekad, tako je i danas..
samo je pitanje ko se za sta uhvati..
al vidis da i ove koje se zeznu i uhvate, puste ih iz ruku kao oparene brze nego sto su ih uhvatile.. :lol:


Doslo vreme da se i oficijalno zna ko je gospodar u kuci ili...krevetu:per:, proslo je fizicko dokazivanje jacega, zadnje vreme doslo:pop:
 
jeste, to i ja kazem..
sad mi je krivo sto sam obe ostavila..
kako su bile dobre..
secam se da je moj deda redovno iz sume donosio vrganje i susio ih u podrumu na promaji..
kako je doooooooooobro mirisao taj podrum :aha:

Ma vrganji su zakon, ja sam ih prekjuce spremao i bili su domudni. Steta sto si ih ostavila. Da sam ja bio sa tobom, nema sanse da bi me neko uverio kontra. Bi mi njih smamlali ko nista.:lol:
 
kako ih spremas?

Lako. Izrezane ih kuvas 20 minuta na laganoj vatri i obavezno posolis vodu u kojoj se kuvaju. Procedis ih, u tavi stavis sitno izrezan luk onda Vrganje, dodas malo vegete, i to jedno 10 tak minuta i kad dodajes vegetu obavezno ih probas da vidis koliko soliti, mozes i samo sol stavljati. I nakon toga bubnes promuckana jaja i jedes ko medo.:)
 
znaci tema je o kulinarstvu?:think: bolje da si je roknuo sinke na pdf sta spremate danas....;)
@tema...pa sada druga vremena su dosla.mislim kao sto je shoja rekla sex and the city sindrom drma,pa drma...a i feminsticki pokret je veoma uticajan..covek se mora prilagoditi vremenu u kome zivi...ili otici u neku vukohebinu neku plemensku zajednicu pa tamo udarati sakama o prsa.to je neki moj odgovor na temu...
 
samo za to treba da bude muskarac..ne samo da se tako naziva..

Управо тако. Да се мало уозбиљим.

Сви проблеми проузроковани женским кретенским понашањем свој корјен заправо имају у одсуству мужевности код мушкараца.

Да су мушкарци оно што требају бити, жене би једва дочекале да се прилагоде и... ох, те грозне ријечи... мушкарцу покоре.
 

Back
Top