U četiri oka.. manje više

Ethelwulf

Poznat
Poruka
7.345
E da vas pitam.. Doveli ste ribu/momka u sobu sa namerom da se upustite u pogane radnje i prepustite se telesnim uživanjima :lol:

Jel vam smeta kad je tu u sobi vaš kućni ljubimac, kuče, mače, papagaj, kornjača, hrčak, gušter žaba ili nešto deseto :lol: Jel vam neprijatno pa morate da stanete da ga izvedete iz sobe da ne gleda, ili ne smeta i nastavljate bez obaziranja? :mrgreen:
 
Moj pas (zenka) je jednom ugrizao moju bivsu devojku za nogu.

sad ti je jasno zasto je bivsa :malav:

ja znam za jedan zanimljiv slučaj s kućnim ljubimcem dečka moje drugarice, al' bi me ubila da to podelim ovde :zcepanje:


cuti...dosta su ova dvojica rekla :lol:

Ljubomorna :lol: Meni jednom kod bivše provalila mačka u sobu u toku seksa, okačila se o bravu i otvorila vrata, a u susednoj sobi njeni roditelji :lol:

ja bih umrla...rekla bih odmah kopajte raku...
 
277640_196858140367706_1789945_o.jpg


To je taj napadac na neduzne devojke. :rotf:
 
nemam macku a i ne planiram a nemam ni takvo musko drustvo da smo strasni
ajd da zamislim
pa ako me je bas ponela strast valjda ne bih mislila na macku u stvari moguce da bi mi prioritet bio da ne skoci na nas pa da ne bude neki belaj, ali bas nisam imala macku duze od 3 nedelje u kuci
a mozda bi smetalo :lol:
 
E da vas pitam.. Doveli ste ribu/momka u sobu sa namerom da se upustite u pogane radnje i prepustite se telesnim uživanjima :lol:

Jel vam smeta kad je tu u sobi vaš kućni ljubimac, kuče, mače, papagaj, kornjača, hrčak, gušter žaba ili nešto deseto :lol: Jel vam neprijatno pa morate da stanete da ga izvedete iz sobe da ne gleda, ili ne smeta i nastavljate bez obaziranja? :mrgreen:

brate ebo sam je dok je njena sestra spavala na krevetu a kamoli dok su kucni ljubimci bili u sobi sa nama :D
 
E da vas pitam.. Doveli ste ribu/momka u sobu sa namerom da se upustite u pogane radnje i prepustite se telesnim uživanjima :lol:

Jel vam smeta kad je tu u sobi vaš kućni ljubimac, kuče, mače, papagaj, kornjača, hrčak, gušter žaba ili nešto deseto :lol: Jel vam neprijatno pa morate da stanete da ga izvedete iz sobe da ne gleda, ili ne smeta i nastavljate bez obaziranja? :mrgreen:

jedna zivotinja u sobi je sasvim dovoljna :lol:
 
U zemljama zapada ljudi imaju nekih 4-8 puta manje šansi da se ožene ili udaju ako imaju nekog džukca.Zaboravio sma tačan broj.Recimo u doba Turaka ,Turci su mrzeli pse,i dođu u neko selo pohvataju pse i pobacaju ih u Savu,a ovi doplivaju do nekog bg naselja,tadašnjeg bg-a i stanovnici ih opet adoptiraju.Tadašnja bg naselja su bila ko sadašnja romska.
 
E da vas pitam.. Doveli ste ribu/momka u sobu sa namerom da se upustite u pogane radnje i prepustite se telesnim uživanjima :lol:

Jel vam smeta kad je tu u sobi vaš kućni ljubimac, kuče, mače, papagaj, kornjača, hrčak, gušter žaba ili nešto deseto :lol: Jel vam neprijatno pa morate da stanete da ga izvedete iz sobe da ne gleda, ili ne smeta i nastavljate bez obaziranja? :mrgreen:

to me podsjeca na jedan film, kada, ako se ne varam, zlatni retriver, gleda u njih onako kao u fazonu ''sta fali'' :lol:

a sto se tice teme, ne znam, nisam dozivjeo takvo iskustvo...mozda bih se osjecao neugodno...jos ako je pas neki napaljen bio bi me strah odradjivati pojedine poze :lol:
 

Back
Top