UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ Pogledajte najkrvaviju borbu u historiji UFC-a
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ Pogledajte najkrvaviju borbu u historiji UFC-a

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ Pogledajte najkrvaviju borbu u historiji UFC-a

Kavez je na kraju bio pun krvi..

Cain Velasquez u jednoj od najkrvavijih borbi u historiji UFC-a brutalno je isprebijao Antonija Silvu. Sudija je na polovini druge runde tražio da liječnik pregleda ozljede glave Antonija Silve, a borba se potom nastavila.

Kavez je na kraju bio pun krvi.

Zanimljivo je da ova broba uopšte nije bila glavni događaj borilačkog spektakla u Las Vegasu. Junior dos Santos je obranio naslov prvaka pobjedom protiv Franka Mira, u centralnom meču večeri, ali zbog krvoprolića koje je počinio Velasquez, svi pričaju samo o njegovoj borbi protiv Silve.

Inače, Velasquez je bivši prvak i prije meča rekao je da neće stati dok ne vrati pojas. Antonijo Silva doslovno je samljeven.

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    416

Podrazumevano Re: UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ Pogledajte najkrvaviju borbu u historiji UFC-a

Ovaj bolid na zemlji nije ga udario nijednom. Aj da je postavio jedan blok pa da ga razumem,nego ga je umlatio ko nista.
    Ovaj kao da se borio protiv bokserskog dzaka,a ne protiv coveka.
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ Pogledajte najkrvaviju borbu u historiji UFC-a

najjači u UFC je Džon Džons

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa zbog toga i dolazi publika od gladijatora do danas

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ja sam računao i na ove momente pa sam rešio da ostanem pasivna publika
    Gospodin gore liči na domaćeg policajca kom je uniforma dala pamet i samopouzdanje
    A gospodin dole, pa eto, možda imao nekih bračnih problema pa se predao totalno...
    To kako žena ume od muškarčine da napravi krpu to da ne objašnjavam
    Sami znate kolike ste krpe da vam ni gornji gospodin ne bi naneo više štete

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

A što se krvi tiče, toga znate ima po operacionim salama i na ratištima....
    Žene isto jednom mesečno krvare

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    808

На жалост, ово није спорт, ово је крвопролиће.
    ММА борци имају танке рукавице да би им прсти били слободни за хватање, те се шакама могу нанети тешке повреде по лицу противника.
    Борба најприближнија реалној, нема само удараца у гениталије, али ни с од спорта..
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Zato treba zabraniti udaranje laktovima u parteru, ne nanose neke ozbiljne udarce al zato raseku protivnika...
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Primećen član _Maja (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    30

Citat Original postavio User Friendly Pogledaj poruku
    Ovaj bolid na zemlji nije ga udario nijednom. Aj da je postavio jedan blok pa da ga razumem,nego ga je umlatio ko nista.
    Ovaj kao da se borio protiv bokserskog dzaka,a ne protiv coveka.
    lol aj ne lupetaj, pa taj bi tebe sahranio da se tucete

Moderator Bojan_BRT (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Silva je kanta,i svaki put se iznerviram kako je uspeo onako da isprebija Fedora.S tim da Fedor nikad nije okrenuo ledja i predao se,ovaj se odma pokrio.
    Cain ga je odradio sa 30% snage,cak se nije ni zadihao.Jako bih voleo da Silvu sada upare sa debelim Nelsonom,da mu ovaj otkine glavu koja lici na kipove sa Uskrsnjih Ostrva,pa moze i u penziju.
    A vi koji pljujete MMA ocigledno nemate pojma nista o tom sportu.Boks je daleko opasniji sport od MMA.Ovde ces u najgorem slucaju dobiti posekotinu,u boksu se to odrazava mnogo vise na mozak.Mikropotresi kidaju nerve u mozgu i razvijaju se razne bolesti nervnog sistema(Parkinson).
    Inace borba Cain vs Silva nije docekala drugu rundu,prekinuta je jos u prvoj zbog brutalnog gnp-a od strane meksikanca.
    Poslednji put ažurirao/la Bojan_BRT : 28.05.2012. u 16:44

markons82 nije na forumu
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Samo neka zabrane udarce laktovima u parteru i milina. Jedini razlog zasto je prekinut pec je taj sto mi je iz posekotine krv usla u oci i nije mogao ni da vidi kao svet. Jeebeni laktovi....
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Mec bi bio prekinut i da nije bilo krvi.Kada si u situaciji da ne mozes inteligentno da se branis prekida se.

markons82 nije na forumu
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio Bojan_BRT Pogledaj poruku
    Mec bi bio prekinut i da nije bilo krvi.Kada si u situaciji da ne mozes inteligentno da se branis prekida se.
    Brani se ti kada imas lepjivu krv u ocima... isto kao da je imao pesak. Kako intelignetno da se branis kada si jedva sposoban da drzis oci otvorene...

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

I da nije bilo toliko krvi,u situaciji kao Cain kada ga je udarao a on se samo instinktivno pokrio rukama prekida se mec.
    Ne znam sta ti nije jasno?Sada ce neko reci da nije bilo tog lakta...Sve je to sport i ishod nikad ne moze da se predvidi.

markons82 nije na forumu
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

I da nije bilo toliko krvi,u situaciji kao Cain kada ga je udarao a on se samo instinktivno pokrio rukama prekida se mec.
    Ne znam sta ti nije jasno?Sada ce neko reci da nije bilo tog lakta...Sve je to sport i ishod nikad ne moze da se predvidi.
    Pa lakat i jeste najveci krivac, ne nanosi neku strasnu povredu jer udaras njime sa razmaka od 10-15cm i nemas zalet da zviznes nekog, a sece ti arkadu ili neki deo lica i uzrokuje veliko krvarenje, zato ga treba i zabraniti. Pogledaj i sam na 2:30 pa sve do 3:00 gde cak i pokazuje da mu obrisu lice i oci. Jeste ga ovaj nalupao al Silva bi se sigurno daleko bolje branio da je mogao da vidi, 70% meca je imao krv u ocima...

Primećen član tiho86 (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Ja i dalje ne mogu da shvatim da je ovo trenutno najpopularniji borilacki sport danasnjice,sport u kome je dozvoljeneo udarati protivnika na zemlji i koji u sebi ne sadrzi 50 % elemenata da bi se smatralo sportom.Da me neko pogresno ne shvati ja obozavam borilicake vestine narocito Box i Kickbox,bas je sad u Nedelju bio "povratcnicki" turnir K-1 ko je gledao mislim da je uzivao u svakoj borbi.Nije se ni u jednom trenutku mogla videti "zla krv" izmedju boraca vec pravo sportsko postovanje cak i kad su padali veoma ozbiljni udarci.Najveci problem je sto se ovde glorifikuju udarci na zemlji i sto se ide do toga da se protivnik bukvalno unisti,oni non-stop pominju kako je ovo najpribliznije realnoj borbi sto i jeste tacno,ali zar ti moras vec protivnika koji je na zemlji i koji je vec pobedjen da nastavis da ga kasapis,znaci sutra vas neko napadne i vi ga oboriti udarite osamutite,on vec gotov i vise niste ugrozeni vi umesto da odete kao pravi muskarac vi cete kao neka p***ka da nastavite da mu skacete po lobanji..
    Mislim da je Lou DiBella ovde lepo objasnio ono sto ja pokusavam da objasnim..
    Poslednji put ažurirao/la tiho86 : 29.05.2012. u 17:05
    it's never enough until you heart stops beating
    the deeper you get, the sweeter the pain
    don't give up the game until your heart stops beating

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Kao prvo,protivnik ne moze biti pobedjen dok sam ne preda mec ili sudija odluci da vise ne moze inteligentno da se brani.
    Kao drugo,ovo je full kontakt sport u kome se takmice vrhunski bokseri,rvaci,dzudisti,majstori bjj-a.
    Njihova psihofizicka spremnost daleko premasuje sportiste iz drugih sportova.
    Evo ti pravi primer,kako se covek nadobijao batina ali se i dalje branio i nije bilo potrebe da se prekida mec pre vremena.Prekinut je kasnije zbog povrede oka

Primećen član tiho86 (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Njihova psihofizicka spremnost daleko premasuje sportiste iz drugih sportova.
    To se verovatno razlikuje od pojedinca do pojedinca.Jasno je to meni sve oko pravila i da su oni navikli ne te udarce,ti udarci su u dosta slucajeva slabiji npr od udarca boksera i mozda deluju strasno,pogotovu kad se vidi ovoliko krvi, kod boksa nema nigde krvi ali zato u glavi sve puca.Mislim da je pre svega MMA lisen neke lepoto bas zbog te realne borbe,kao sto nijedna ulicna tuca nije zanimljva..Meni licno npr brzo dosadi gledanje kad se valjaju u parteru..a tako vecina meceva zavrsi
    it's never enough until you heart stops beating
    the deeper you get, the sweeter the pain
    don't give up the game until your heart stops beating

Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Pa sve zavisi,ako je jedan rvac a drugi bokser,ili padne nokaut ili neka poluga i gusenje.
    Pogledaj recimo Barnetta,covek koji je vrhunski rvac i vecinu svojih borbi je resio u parteru gusenjem ili nekim polugama.
    Dok je Junior Dos Santos vecinu borbi dobio nokautom.
    Meni licno je borba u parteru zanimljiva posto sam bivsi dzudista pa donekle razumem to,i razumem one koji vise preferiraju razmenu udaraca pa ih smara parter.

Slične teme

1. Pogledajte sajt o ljubavi i seksu!!!
    Autor nsboy78 u forumu Internet
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.01.2016., 00:43
  2. UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ Britanka satima mučena u izlogu prodavnice
    Autor Qurajber u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2012., 23:12
  3. Pogledajte moj sajt
    Autor xXx u forumu Web dizajn
    Odgovora: 11