ДА ЛИ ЈЕ НЕКО У ОВОМ ТРЕНУТКУ ОДГОВОРАН ЗА ДРЖАВУ?

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.912
Ekonomisti upozoravaju na sunovrat države u ekonomskom smislu :sad2:, političari ignorišu. :eek:

Vode se "teški" pregovori, ko će u koju stolicu da sedne :rtfm: i niko ali baš niko ne pokazuje da mu je jasno u kom stanju je država. :confused:

Ko će snositi odgovornost, recimo niko ali me zanima koga će da okrive kad padnemo na samo dno.
 
Ekonomisti upozoravaju na sunovrat države u ekonomskom smislu :sad2:, političari ignorišu. :eek:

Vode se "teški" pregovori, ko će u koju stolicu da sedne :rtfm: i niko ali baš niko ne pokazuje da mu je jasno u kom stanju je država. :confused:

Ko će snositi odgovornost, recimo niko ali me zanima koga će da okrive kad padnemo na samo dno.

ni do sada niko nije odgovarao za drzavne promasaje u srbiji...to traje citav vek...
 
Zar ne misliš da oni u stvari planiraju da se izvuku? Kakva vlast može zanimati nekog u državi koja tone....?

u slododnoj drzavi mozda.

kod nas je nesto drugacije. narod nije hteo da brani svoje, a i preveslali su ga

ovo ti je kao stecaj. sttecajnog upravnika samo zanima da sve rasproda, napuni svoj dzep i izvesti nalogodavca da srbije.co vise nema
 
ZNA SE KO JE I ZAŠTA JE...ODGOVORAN...:besan2:
mad2.gif
mad2.gif
 
dok ne dodje nova vlada svo vreme je odgovorna stara vlada. sami ima smanjena ovlascenja, valjda

kazu da dulic nije usao u ministrastvo zadnja dva meseca, zbog izborne trke. i mnogo toga nije potpisao

sve je stalo, niko ništa ne potpisuje, oni odgovornost sigurno ne priznaju za ove dane vakuma,

a moguće je da će najgore stvari upravo ovih dana da se dese....
 
sve je stalo, niko ništa ne potpisuje, oni odgovornost sigurno ne priznaju za ove dane vakuma,

a moguće je da će najgore stvari upravo ovih dana da se dese....

Uuuuuuuf cuj najgore stvari da se dese...koje zivota ti...rat? Njah - imali. Inflaciju? Imali i to. Odvojice se deo zemlje mozda? Cudna mi cuda, prekrcali i to zacudo uz taze vladu i zivahnu opoziciju.
 

Back
Top