Njemacki novinar FAZ-a : Nikolic je reko da Vukovar srpski grad,imam i audiozapis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..zato sto novinar FAZ-a govori drugacije i kaze da ima videozapis,kojega ce sigurno objavit !!!

Е мој UÇK, ти се разумеш у политику као Марица у крив *****. Онда ће неко из Николићевог кабинета рећи како је изјава лоше интерпретирана или извучена из контекста и то је то, велика ствар да ли је рекао да је српски град, или шта...
 
Треба и са Немцима сарађивати али ипак су Руси већи приоритет.
Апропо ових Немаца што прете да ће да објаве снимак :)
Еботе, не капирају да је 70 % Томиних гласача националистичко и да би такву вест са усхићењем дочекали :)
 
Треба и са Немцима сарађивати али ипак су Руси већи приоритет.
Апропо ових Немаца што прете да ће да објаве снимак :)
Еботе, не капирају да је 70 % Томиних гласача националистичко и да би такву вест са усхићењем дочекали :)
Ма Немци и остали запдањаци нам продају маглу, а Руси нам продају гас.
 
Ma ko yebe i vas i videozapis.

Objavite ga, osudite, povucite ambasadora i kraj priče. Stalno kenykate nešto.:roll:
Вала, треба да повуку Амбасадора, затворе границу, повуку своје муфљуске бизнисмене са собом, као и естрадне певаче/чице...могле би ако су толике моодоње и ако им ова изјава толико смета, да стварно то и ураде. Да их не гледамо више.
А и грађанство наше би једва дочекало, салве људи на улицама како славе.
 
Вала, треба да повуку Амбасадора, затворе границу, повуку своје муфљуске бизнисмене са собом, као и естрадне певаче/чице...могле би ако су толике моодоње и ако им ова изјава толико смета, да стварно то и ураде. Да их не гледамо више.
А и грађанство наше би једва дочекало, салве људи на улицама како славе.
Шта су ти сад криве њихове певачице? ;)
 
..."PITAO sam Nikolića zna li da danas u Vukovaru ima više Srba nego prije 10 ili 15 godina te da se tamo Hrvati neće vratiti, a Srbi hoće. Nikolić mi je odgovorio, citiram: 'To je zato što je Vukovar bio srpski grad, nemaju se što tamo Hrvati vratiti'", rekao je u razgovoru za HTV autor intervjua Michael Martens.

Naime, srpski predsjednik Tomislav Nikolić izjavio je za Frankfurter Allgemeine Zeitung kako je Vukovar "srpski grad", no dan kasnije Srpska narodna stranka (SNS) u priopćenju poslanom srpskim novinarima opovrgnula je da je to Nikolić rekao.

"Kabinet novoizabranog predsjednika Republike Srbije Tomislava Nikolića oštro demantira da je predsjednik Nikolić bilo kojem listu, od dana kada je formirana Srpska napredna stranka, a kamoli između dva izborna kruga, dao bilo kakvu izjavu u kojoj je rekao da je Vukovar srpski grad i da se Hrvati nemaju što vraćati u njega", stajalo je u priopćenju uz dodatak da je riječ o podloj i podmukloj laži.

No, Martens u izjavi za HTV tvrdi da postoji audiozapis tog intervjua s Nikolićem te da će ako bude bilo kakvih sumnji to i objaviti. Nikolić mu je čak i odgovorio da mu za objavu ne treba autorizacija, tvrdi Martens.


...hahahahaha..ako mu jos dokazu da je to rekao,a posebno ako je lagao da nije,taj se je izblamirao pred cijelim svijetom prije nego je i poceo predsjedovanje drzave...ogroman minus na pocetku karijere..


У чему је проблем са том изјавом? Вуковар је био већински српски град,а Хрватска није имала јасне границе потврђене вољом народа никад на том простору па ни данас! Јасеновачке жртве неће оживети,према томе зашто и где би се Хрвати враћали? Права је срамота Европе што Хрватска данас постоји уместо да буде ограђени протекторат у коме би се хрватски народ лечио од фашизма!
 
Ово је најпрецизније.
Ја се иначе изјашњавам као Црногорац из Србије али су ми нешто Срби као народ блиски срцу ;)

koji ludjaci bog te mazo... VUKOVAR JE HRVATSKI GRAD, BIO HRVATSKI I ZA VIJEKLE VIJEKOVA CE BITI HRVATSKI GRAD, ma tko u njemu zivio
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top