Njemacki novinar FAZ-a : Nikolic je reko da Vukovar srpski grad,imam i audiozapis
Strana 1 od 13 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 323

Tema: Njemacki novinar FAZ-a : Nikolic je reko da Vukovar srpski grad,imam i audiozapis

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Opatijo bajna, ti biseru Jadranskog mora..
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Njemacki novinar FAZ-a : Nikolic je reko da Vukovar srpski grad,imam i audiozapis

..."PITAO sam Nikolića zna li da danas u Vukovaru ima više Srba nego prije 10 ili 15 godina te da se tamo Hrvati neće vratiti, a Srbi hoće. Nikolić mi je odgovorio, citiram: 'To je zato što je Vukovar bio srpski grad, nemaju se što tamo Hrvati vratiti'", rekao je u razgovoru za HTV autor intervjua Michael Martens.

Naime, srpski predsjednik Tomislav Nikolić izjavio je za Frankfurter Allgemeine Zeitung kako je Vukovar "srpski grad", no dan kasnije Srpska narodna stranka (SNS) u priopćenju poslanom srpskim novinarima opovrgnula je da je to Nikolić rekao.

"Kabinet novoizabranog predsjednika Republike Srbije Tomislava Nikolića oštro demantira da je predsjednik Nikolić bilo kojem listu, od dana kada je formirana Srpska napredna stranka, a kamoli između dva izborna kruga, dao bilo kakvu izjavu u kojoj je rekao da je Vukovar srpski grad i da se Hrvati nemaju što vraćati u njega", stajalo je u priopćenju uz dodatak da je riječ o podloj i podmukloj laži.

No, Martens u izjavi za HTV tvrdi da postoji audiozapis tog intervjua s Nikolićem te da će ako bude bilo kakvih sumnji to i objaviti. Nikolić mu je čak i odgovorio da mu za objavu ne treba autorizacija, tvrdi Martens.

...hahahahaha..ako mu jos dokazu da je to rekao,a posebno ako je lagao da nije,taj se je izblamirao pred cijelim svijetom prije nego je i poceo predsjedovanje drzave...ogroman minus na pocetku karijere..

Buduća legenda Han van Zem (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2197

Podrazumevano Re: Njemacki novinar FAZ-a : Nikolic je reko da Vukovar srpski grad,imam i audiozapis

Pazi kad mi shishte jajca za to dal je rekao ili nije.

Toliko mi je bitno. A verujem i 99,99% Srba.
    Budi ono što jesi.

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1024

Podrazumevano Re: Njemacki novinar FAZ-a : Nikolic je reko da Vukovar srpski grad,imam i audiozapis

Vec ima sumnji, i to ne samo sumnji nego ostrog dematna. Stoga, neka objavi ako ima, a ne da preti objavljivanjem ako se desi ono sto se vec desilo

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Han van Zem Pogledaj poruku
    Pazi kad mi shishte jajca za to dal je rekao ili nije.

Toliko mi je bitno. A verujem i 99,99% Srba.
    ..uh...jako losa procijena !!!

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2197

Citat Original postavio ucka Pogledaj poruku
    ..uh...jako losa procijena !!!
    U stvar, kada vidim koliko kmecanja predsednik Nikolic izaziva kod susjeda, mozda ne bi bilo lose da takav snimak zaista i postoji.

A i ako ne postoji, siguran sam da ce on uskoro izjaviti nesto oko cega cete moci da se zamajavate.
    Budi ono što jesi.

Ističe se
    Učlanjen
    25.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Gle ovih Hrvata što su se skočili na Tomu. Pa rekao ovo pa ono.

Istina je da Tomi Nikoliću puca ona stvar i za Hrvtaku i za njene stanovnike. Ali Hrvatima treba bilo kakva svađa i sukob sa Srbima jer njihova kriza identiteta to zahteva. Bez sukoba i Srba oni ne znaju šta će.
    Smrt Evropskoj Uniji i NATO paktu.

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    167

Kao što se i moglo očekivati, bićemo srećni ako iko od stranih političara uopšte i bude hteo da razgovara sa Nikolićem a kamoli nešto više od toga. Stalno će da mu vade nesuvisle stvari koje je pričao tokom proteklih godina (a hvala bogu ima toga dosta) i odeljenje za PR će morati da radi 24/7 na "vađenju kestenja iz vatre" i opravdavanju njegovog ranijeg ponašanja.

Ali kao što su komentatori već više puta rekli... "tražili ste, gledajte". Jedina nada je očekivanje da zbog svog "prtljaga" sa kojim dolazi, njegov mandat (osim eventualno silom) neće dugo da traje, a svakako ne ni blizu punih 5 godina. U svakom slučaju posle ovog mandata, kako god bilo, on je završio svoje i njegova stranka će biti kao i SRS na ovim izborima.
    (TXC, 26. maj 2012 19:11)
    # Link komentara
    Faith No More "Digging the Grave"

Ističe se
    Učlanjen
    18.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..hahahahaha..ako mu jos dokazu da je to rekao,a posebno ako je lagao da nije,taj se je izblamirao pred cijelim svijetom prije nego je i poceo predsjedovanje drzave...ogroman minus na pocetku karijere..
    Није то рекао...

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2197

Citat Original postavio dragosh Pogledaj poruku
    Kao što se i moglo očekivati, bićemo srećni ako iko od stranih političara uopšte i bude hteo da razgovara sa Nikolićem a kamoli nešto više od toga. Stalno će da mu vade nesuvisle stvari koje je pričao tokom proteklih godina (a hvala bogu ima toga dosta) i odeljenje za PR će morati da radi 24/7 na "vađenju kestenja iz vatre" i opravdavanju njegovog ranijeg ponašanja.

Ali kao što su komentatori već više puta rekli... "tražili ste, gledajte". Jedina nada je očekivanje da zbog svog "prtljaga" sa kojim dolazi, njegov mandat (osim eventualno silom) neće dugo da traje, a svakako ne ni blizu punih 5 godina. U svakom slučaju posle ovog mandata, kako god bilo, on je završio svoje i njegova stranka će biti kao i SRS na ovim izborima.
    (TXC, 26. maj 2012 19:11)
    # Link komentara
    Znam. Ne mogu da se nacitam tog zutog kmecanja na B92.

Svako jutro uz kaficu procitam malo da se smehom razbudim.
    Budi ono što jesi.

Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    167

Kako li se tek osecaju srbi u Vukovaru kad vide da ih je Toma ostavio na cedilu,
    demantovavsi da je rekao "Vukovar je srbski grad".

Poznat
    Učlanjen
    03.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Е па, ако је стварно рекао да је српски град, онда да га гласам и следећи пут.

Ističe se obidijus (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SunFun Pogledaj poruku
    I ja isto

Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    167

SNS se ogradila od Vukovara kao srbskog grada!

Srpska narodna stranka (SNS) u priopćenju poslanom srpskim novinarima opovrgnula je da je to Nikolić rekao.

Poznat
    Učlanjen
    03.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

SNS se ogradila od Vukovara kao srbskog grada!
    Па кој мој онда овај отвара тему ?

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

U stvar, kada vidim koliko kmecanja predsednik Nikolic izaziva kod susjeda, mozda ne bi bilo lose da takav snimak zaista i postoji.

A i ako ne postoji, siguran sam da ce on uskoro izjaviti nesto oko cega cete moci da se zamajavate.
    ..prijatelju moj...meni ni iz dzepa ni u dzep tko je predsjednik Srbije..da li je to Tadic,Nikolic,Petrovic ili koji drugi smrtnik..ali strahovito je smijesno i jadno da jedan predsjednik izjavljuje(ispricavam se ako to nije istina ) takve stvari,ako ih je izjavio...jos jadnije ce biti ako ih je porekao,a sada ga videozapis oda..Sta onda sa takvim predsjednikom ??..Tko cemu vjerovat i kakvu je karikaturu od sebe napravio..pa sjetimo se onog IDIOTA Berlusconija..od njegovog pocetka do kraja predsjedovanja,Italija nije znacila ama bas nista u svijetskoj politici..sjetimo se kretena Mesica i njegovih izjava i stvari koje je uradio.???

Primećen član
    Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Vec ima sumnji, i to ne samo sumnji nego ostrog dematna. Stoga, neka objavi ako ima, a ne da preti objavljivanjem ako se desi ono sto se vec desilo
    evo tekst iz njemackih novina
    http://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/wahl-in-serbien-die-serben-durften-nicht-entscheiden-wo-sie-leben-wollen-11750937.html

evo da ne trazis

Šešelj und Nikolić wollten Kroatien zerschlagen und die kroatische Bevölkerung auf einen Rumpfstaat westlich der Orte Karlobag, Ogulin, Karlovac und Virovitica zurückdrängen. Die SRS unterstützte auch die Belagerung völlige Zerstörung der kroatischen Stadt Vukovar im Jahr 1991. Die sich anschließenden Massaker wurden geleugnet, die Vertreibung der nichtserbischen Bevölkerung aus der Donaustadt hingegen damit begründet, dass Vukovar schließlich eine „serbische“ Stadt sei, andere Völker dort also nichts zu suchen hätten. Serbien ist in der Diktion des serbischen Nationalismus überall dort, wo es serbische Gräber gibt.
    a evo i google prijevod
    Šešelj i Nikolić želi uništiti Hrvatsku i hrvatskog stanovništva zapad do sapi stanju gurnuti natrag mjesta Karlobag, Ogulin, Karlovac i Virovitica.SRS je također pomagao u opsade hrvatskog grada Vukovara potpunog uništenja u 1991.Proizlaze masakr je odbijen, opravdano protjerivanja nesrpskog stanovništva iz Dunava grada suprotnosti s činjenicom da je Vukovar "srpski" grad na kraju, drugi narodi imali ništa tamo. Srbija je u rječniku srpskog nacionalizma gdje se nalaze grobovi Srpskoj..

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Па кој мој онда овај отвара тему ?
    ..zato sto novinar FAZ-a govori drugacije i kaze da ima videozapis,kojega ce sigurno objavit !!!

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    2709

Niste pazljivo citali izjavu SNS .Oni pisu o tome da Nikolic nije dao takvu izjavu od kada je formirana SNS .
    Ne demantuju da je Nikolic dao takvu izjavu kao clan Radikalne stranke .

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    759

shta nas briga el toma reko istinu da je vukovar srpski grad koga su crvene ustashe koje su crtale granice 45. poklonile hrvatskim nacistima
    puca nam qurac
    shta je tu vest
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Poznat
    Učlanjen
    03.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..zato sto novinar FAZ-a govori drugacije i kaze da ima videozapis,kojega ce sigurno objavit !!!
    И треба ! Да се зна да Председник Србије сматра Вуковар српским градом као што и јесте

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

И треба ! Да се зна да Председник Србије сматра Вуковар српским градом као што и јесте
    ...bit ce to sramota na drzavnom nivou !!!

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2197

...bit ce to sramota na drzavnom nivou !!!
    Ma katastrofa. Necu smeti da izadjem na ulicu od blama.
    Budi ono što jesi.

Poznat
    Učlanjen
    03.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma katastrofa. Necu smeti da izadjem na ulicu od blama.
    Како да погледам другове у очи и да им објасним да је мој Председник великосрпски националиста који би тамо да анектира неки Вукаовар... где је бре онај смајли за плакање

Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    167

Toma ako nastavi sa ovakvim glupostima od izjava putovanja ce mu se zavrsiti sa danasnjim kurirskim poslom u Rusiji.

Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2197

Toma ako nastavi sa ovakvim glupostima od izjava putovanja ce mu se zavrsiti sa danasnjim kurirskim poslom u Rusiji.
    To je bolja varijanta od one u kojoj je zavrsio Sanader.
    Budi ono što jesi.

Slične teme

1. Nikolic : Vukovar je srpski grad
    Autor Parra-Bellum u forumu Politika
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 25.05.2012., 18:48
  2. ana nikolic
    Autor to sam ja u forumu Video igre
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.07.2010., 11:36
  3. Nikolic VS Tadic ili Marsicanin
    Autor panther u forumu Arhiva