KOMBINACIJA:ONA-VAGA,ON-LAV

Uuuuuuuuuuuu, ja sam vaga, podznak lav, a kombinacija s partnerom lavom mi je uzasna! moja iskustva s njima su stvarno bezveze.

A sto se tice idealnog znaka za vagu, evo iz licnog iskustva i iz ceprkanja po horoskopima- muskarac ovan.

Ziveli ovnovi! :D
 
Ovnovi?
Phh... ma previše se lože na sve i svašta...a i švaleri su preko mere :lol:

Lavovi su baaaaš cool. Kad su cool. Onako, vole život i umeju da nas pokrenu.

Moji dobri prijatelji su ta kombinacija.
Najbolja veza koju znam (ona Vaga-Rak, on Lav-Strelac)...
 
Zavisi koja si ti Vaga...

Gde je u tvojoj karti smeštena Venera?
~ u kom znaku
~ kući
~ aspektima

zatim...
Kakav je temperament tvoje karte?
vatren, vazdušan, voden, zemljani - računajući sve planete, i Mc i Asc...

Kakve aspekte primaju i kakvi su Mars i Sunce?


_______________
www.spicum.com
 
Ipak je takav opis nekada isuviše širok.

Asocira na pitanje "Kako se slažu Ivana i Petar?" pri čemu je podela svetske populacije na 12 znakova daleko globalnija od ove na imena i podsaća na "Afrikance i Evropljane [kako li bi se slagali? :( ]"

Svet oko sebe primamo kroz čula a to su Mars i Venera, Asc, Sunce, Mesec... bitno je jer upravo ti položajui ukazuju na značajne razlike između dve Vage ili dva Ovna...


________________
www.spicum.com
 
Pa, po meni je onda najbolje osloniti se na sopstveno iskustvo , osecanja i razum, a ne traziti odgovor u horoskopu. Ipak neke stvari treba pustiti da idu same od sebe, a ne trcati i odgovor traziti u buducnosti ili u onome sto nam druzi pouzdano kazu.
Ja sam npr imala decka koji je lav u horoskopu, uopste mi se to nije svidjalo, a imala sam i par drugara- ni s njima se nisam nesto preterano slagala. Cini mi se da su bikovi i lavovi, bar sto se muskaraca tice, najgori za mene. Opet, to je moje iskustvo.
 

Back
Top