Nikolić izjavio da će se žrtvovati za Tadića

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Politika/1109272/Intervju:+Tomislav+Nikolić.html

"Znam da je borba protiv kriminala otpočeta, i da su to opasni ljudi, svi koji su ušli u tu borbu moraju biti zaštićeni. Tadić zaslužuje potpunu zaštitu, kao i moja porodica, kao porodica predsednika Republike. Ja tu borbu dugujem i samom sebi, ubrzaću je do mere da će se kriminalci u Srbiji pušiti, jer to je borba protiv kancera koji je u našem tkivu. Neka i ja stradam u tome ako moram, pa šta, osloboditi Srbiju od toga zla, šta je tu jedna žrtva".
 
Pa treba se zrtvovati i poslati BoTu na lecenje, bez zeza....

More treba obojica da se proteraju kroz jedan narodni 5km dug spalir - svako po cvrgu da im udari, pa bi im bilo dosta.

Eeej, bre, ne znam da li mi je vise krivo zbog nas koji ih nismo glasali, a moramo da snosimo posledice, ili zbog ovih koji im i danas slepo veruju, a oni ih zauzvrat prave na magarce :(
 
More treba obojica da se proteraju kroz jedan narodni 5km dug spalir - svako po cvrgu da im udari, pa bi im bilo dosta.

Eeej, bre, ne znam da li mi je vise krivo zbog nas koji ih nismo glasali, a moramo da snosimo posledice, ili zbog ovih koji im i danas slepo veruju, a oni ih zauzvrat prave na magarce :(

Sistem je los.. ali sam podrzao glasom Nikolica u drugom krugu da bi se isti taj sistem urusio... nemam nikakav entuzijazam da ce biti bolje i da ce doticni doneti boljitak...
Ali dugorocno gledano ako se ovako nastavi i imamo neke sanse...
 
Sistem je los.. ali sam podrzao glasom Nikolica u drugom krugu da bi se isti taj sistem urusio... nemam nikakav entuzijazam da ce biti bolje i da ce doticni doneti boljitak...
Ali dugorocno gledano ako se ovako nastavi i imamo neke sanse...

Izvini, a da li ti je kojim slucajem promaklo ili mozda podrzavas ideju o dvostranackom sistemu koju su obe opcije promovisale pre izbora?

Hebote, ljudi, kapirate li ti koliko je to zajebana situacija za sve nas i na sta bi nam izbor onda bio sveden?

I dosad je sumnjivo koliko nam je stvarno bio rapson slobode izbora, ali zar treba takvo stanje da ozakonimo i zacementiramo?
 
Izvini, a da li ti je kojim slucajem promaklo ili mozda podrzavas ideju o dvostranackom sistemu koju su obe opcije promovisale pre izbora?

Hebote, ljudi, kapirate li ti koliko je to zajebana situacija za sve nas i na sta bi nam izbor onda bio sveden?

I dosad je sumnjivo koliko nam je stvarno bio rapson slobode izbora, ali zar treba takvo stanje da ozakonimo i zacementiramo?


Ovaj sistem ce da se urusi sa svim poznatim strankama.. treba to pomoci...
 

Back
Top