NIKOLIĆ SA PUTINOM ....PUTIN POSLAO POZDRAV BORISU !!

Прле

Ističe se
Poruka
2.070
Nikolić sa Putinom
Radio-televizija Srbije – pre 5 minuta

Novoizabrani predsednik Srbije Tomislav Nikolić pružio je uveravanja šefu ruske države Vladimiru Putinu u Moskvi da će saradnja Srbije i Rusije "teći progresivno", a Putin je uzvratio porukom da Nikolić može da računa na podršku Moskve u realizaciji svoje politike.

nikolic-t-k10.jpg


Nikolić i Putin razgovarali su na marginama kongresa Putinove Jedinstvene Rusije 15-tak minuta pred novinarima, a potom su nastavili razgovor iza zatvorenih vrata.

Nikolić je zahvalio Putinu na podršci Rusije Srbiji na međunarodnom planu, posebno po pitanju očuvanja Kosova i Metohije u sastavu Srbije.

"Uveravam vas da će saradnja Srbije i Rusije teći progresivno. Uveravam vas da je Srbija parter Rusije na Balkanu", rekao je Nikolić Putinu.

"Srbija je na putu ka EU. To je dalek i neizvestan put. Mi ćemo uređivati zemlju po pravilima koja postoje u EU", rekao je Nikolić Putinu i dodao da "do sada nije čuo da postoji uslov za priznanje Kosova i Metohije.

"Mi to ne možemo da uradimo, pa makar tog časa i prekinuli pregovore", dodao je Nikolić.

On je takođe istakao da je Srbija rezolucijom Skupštine obavezna na vojnu neutralnost.

Srbija neće biti u NATO, rekao je lider SNS i dodao da je to otvoreno govrio građanima Srbije u kampanji i pobedio.

Nikolić je preneo šefu ruske države i da je tokom predsedničke kampanje "otvoreno govorio građanima Srbije da ne bi pobedio jedino da mu je protivnik bio Vladimir Putin".

"Vi ste omiljeni u Srbiji, a to ste zaslužili načinom na koji ste vodili Rusiju", rekao je Nikolić.

Putin je iskoristio priliku da lično čestita Nikoliću na pobedi na predsedničkim izborima i poželeo mu da ostvari sve ono što je obećao srpskom narodu.

"U tome možete računati na pomoć Rusije", istakao je Putin i dodao da ruska javnost zna kakav je stav i odnos Tomislava Nikolića prema Rusiji.

On je podsetio da je pozicija Rusije poznata i - na Nikolićevu opasku da bi voleo da poseti Rusiju kada zvanično postane predsednik Srbije - rekao da to može da učini kad god mu je zgodno, u bilo koje vreme.

Putin je takođe ukazao da je za poslednjih godinu dana ekonomska razmena između dve zemlje porasla jedan i po put, dodavši da bi ipak mogla biti i bolja.

Ruski predsednik je zamolio Nikolića da izađe u susret njegovoj, kako je rekao neobičnoj molbi.

"Znam da je Boris Tadić bio vaš protivnik u kampanji. Ali, pošto sam ja sarađivao sa njim prethodnih godina zamolio bih vas, i to je neobično u mojoj molbi, da ga pozdravite i da mu prenesete moje najbolje želje za budući rad", rekao je Putin.

Nikolić i Putin razgovor su potom nastavili iza zatvorenih vrata.

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/nikolic-sa-putinom/

Ja ovu poruku Putina Tadiću shvatam kao "SITAN PRC" ... :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ааааааааааааа............ ма нек' иде живот....... ово може само ЦАР ПУТИН:


"Znam da je Boris Tadić bio vaš protivnik u kampanji. Ali, pošto sam ja sarađivao sa njim prethodnih godina zamolio bih vas, i to je neobično u mojoj molbi, da ga pozdravite i da mu prenesete moje najbolje želje za budući rad", rekao je Putin.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
 
Ааааааааааааа............ ма нек' иде живот....... ово може само ЦАР ПУТИН:


"Znam da je Boris Tadić bio vaš protivnik u kampanji. Ali, pošto sam ja sarađivao sa njim prethodnih godina zamolio bih vas, i to je neobično u mojoj molbi, da ga pozdravite i da mu prenesete moje najbolje želje za budući rad", rekao je Putin.

:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
I PUTIN SE PONUDIO DA PRONAĐE POSAO TADIĆU !!!
:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
 
Ovo je mali diplomatski skandal...

Ima Putin iskusno oko: odmah je procitao Tomu...

I lepo rekao sta misli o njemu i koga podrzava kroz poruku da pozdravi svog dojucerasnjeg konkurenta i protivnika..
Ne podržava on Tadića,nije Putin glup zna on da je Tadić isti ološ kao Toma , nego postoje veliki izgledi da Tadičć ipak bude na čelu vlade i da i dalje ima 10 puta veća ovlašćenja i moć od Nikolića pa ga zato Putko i pozdravlja , a ne zato što ga voli .
 
Ne podržava on Tadića,nije Putin glup zna on da je Tadić isti ološ kao Toma , nego postoje veliki izgledi da Tadičć ipak bude na čelu vlade i da i dalje ima 10 puta veća ovlašćenja i moć od Nikolića pa ga zato Putko i pozdravlja , a ne zato što ga voli .

Sta znaci kada je rekao da je "DOBRO SARADJIVAO SA TADICEM"....

Znaci, drugim recima, da TRAZI da i Toma vodi ISTU POLITIKU KAO TADIC DA BI DOBRO SARADJIVAO I SA NJIME.....
 
Ne podržava on Tadića,nije Putin glup zna on da je Tadić isti ološ kao Toma , nego postoje veliki izgledi da Tadičć ipak bude na čelu vlade i da i dalje ima 10 puta veća ovlašćenja i moć od Nikolića pa ga zato Putko i pozdravlja , a ne zato što ga voli .

Da je stvarno hteo da ga pozdravi uradio bi to putem telefona ili ambasadora, a ne preko onog koji ga je pobedio.

Uzgred, Tadić je od septembra prošle godine čekao u redu da ga primi Putin ili barem Medvedev i nije dočekao.
 
Ааааааааааааа............ ма нек' иде живот....... ово може само ЦАР ПУТИН:


"Znam da je Boris Tadić bio vaš protivnik u kampanji. Ali, pošto sam ja sarađivao sa njim prethodnih godina zamolio bih vas, i to je neobično u mojoj molbi, da ga pozdravite i da mu prenesete moje najbolje želje za budući rad", rekao je Putin.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:

"Gazda te je.... pozdravio" :D :D :D
 
Он је подсетио да је позиција Русије позната и - на Николићеву опаску да би волео да посети Русију када званично постане председник Србије - рекао да то може да учини кад год му је згодно , у било које време. Путин је такође указао да је за последњих годину дана економска размена између две земље порасла један и по пут.


Ovo je vrlo intetresantno, do sada ni jednom državniku nije ovako nešto ponudjeno, da može da poseti Rusiju kada god poželi!
 

Back
Top