Nikolić: Okosnica Vlade verovatno DS i SPS
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Nikolić: Okosnica Vlade verovatno DS i SPS

Poznat
    Učlanjen
    03.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nikolić: Okosnica Vlade verovatno DS i SPS

http://www.smedia.rs/vesti/vest/93570/Izbori-2012-Tomislav-Nikolic-SNS-Nikolic-Vladu-verovatno-prave-DS-i-SPS.html

Nikolić: Vladu verovatno prave DS i SPS
    Tomislav Nikolić, u prvom intervjuu otkako je izabran za predsednika Srbije, za RTS govori o formiranju vlade, mandataru, mogućoj kohabitaciji, izlasku iz krize, evropskoj politici, Kosovu i stranačkoj ostavci.

Novoizabrani predsednik Srbije Tomislav Nikolić planira da položi zakletvu pred novim parlamentom, jer kako kaže, stari saziv parlamenta praktično više i ne postoji.

"Ja očekujem da gospođa Slavica Đukić Dejanović zakaže konstitutivnu sednicu, pretpostavljam da ćemo se o tome dogovoriti u ponedeljak i mislim da to može da bude iduće nedelje i da odmah tog dana ili sutradan ja položim zakletvu", rekao je Tomislav Nikolić u intervjuu za RTS.

Tomislav Nikolić ističe da će kako god i koja god vlada da se formira, on sa njom sarađivati i razvijati demokratiju oko koje nas opominju oni koji u Evropi i svetu oni koji o demokratiji brinu.

"Moj zadatak će biti da Srbija bude demokratska država, pokazaću to svojim primerom, mislim da sam juče napravio prvi korak ka tome, a potom ću zaista sa tom vladom da sarađujem, ako želi da se ostvaruju ciljevi koje smo svi u kampanji iznosili, i to da bude borba protiv siromaštva, nezaposlenosti, borba protiv mita, korupcije i kriminala, borba za bolje uslove života, to je valjda sada osnovni cilj", navodi Nikolić.

Nikolić je apelovao da ukoliko dogovor zaista postoji, da se što pre formira vlada, jer se nada da su svi svesni da Srbija svakim danom gubi i da taj gubitak teško može da se nadoknadi.

"Ja ne znam ko će da formira vladu, čini mi se da će to da urade demokrate, SPS i stranke bivše koalicije, ali ih molim da o tome odluče što pre pošto bih želeo da što pre poverim mandat za sastavljanje vlade", kaže izabrani predsednik Srbije.

Ceo intervju biće emitovan u emisiji "Reč na reč" večeras u 21 čas na Prvom programu RTS-a.

(RTS)
    FOTO:Beta

Лично мислим да је ово добра вест јер ће кроз годину две и ДС и СПС бити преполовљене снаге.

Domaćin JA SUMADINAC (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    159

Podrazumevano Re: Nikolić: Okosnica Vlade verovatno DS i SPS

Igrace oni Tomin moravac ,kad vam JA kazem...

Domaćin Propki (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Не дај Боже! У том случају СНС и даље остаје скривен у сенци коалиције СПС-ДС.
    Живео Путин и антиглобалистичка револуција!
    Членов Организации Объединенных славянских Наций

Veoma poznat Mickie (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

U tom slucaju Nikolicu se crno pise. Ima da bude zrtveno jagnje. Ima da ga krive za sve lose u drazvi a on nece imati nikakvu vlast da bilo sta promeni jer je predsednik cisto protokularna funkcija.
    Верить в наше время нельзя никому, порой даже самому себе. Мне - можно.

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio Mickie Pogledaj poruku
    U tom slucaju Nikolicu se crno pise. Ima da bude zrtveno jagnje. Ima da ga krive za sve lose u drazvi a on nece imati nikakvu vlast da bilo sta promeni jer je predsednik cisto protokularna funkcija.
    Tacno tako .
    Koj ga K tero na Moravu kad ne zna da pliva .

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio SunFun Pogledaj poruku
    http://www.smedia.rs/vesti/vest/93570/Izbori-2012-Tomislav-Nikolic-SNS-Nikolic-Vladu-verovatno-prave-DS-i-SPS.html

Nikolić: Vladu verovatno prave DS i SPS
    Tomislav Nikolić, u prvom intervjuu otkako je izabran za predsednika Srbije, za RTS govori o formiranju vlade, mandataru, mogućoj kohabitaciji, izlasku iz krize, evropskoj politici, Kosovu i stranačkoj ostavci.

Novoizabrani predsednik Srbije Tomislav Nikolić planira da položi zakletvu pred novim parlamentom, jer kako kaže, stari saziv parlamenta praktično više i ne postoji.

"Ja očekujem da gospođa Slavica Đukić Dejanović zakaže konstitutivnu sednicu, pretpostavljam da ćemo se o tome dogovoriti u ponedeljak i mislim da to može da bude iduće nedelje i da odmah tog dana ili sutradan ja položim zakletvu", rekao je Tomislav Nikolić u intervjuu za RTS.

Tomislav Nikolić ističe da će kako god i koja god vlada da se formira, on sa njom sarađivati i razvijati demokratiju oko koje nas opominju oni koji u Evropi i svetu oni koji o demokratiji brinu.

"Moj zadatak će biti da Srbija bude demokratska država, pokazaću to svojim primerom, mislim da sam juče napravio prvi korak ka tome, a potom ću zaista sa tom vladom da sarađujem, ako želi da se ostvaruju ciljevi koje smo svi u kampanji iznosili, i to da bude borba protiv siromaštva, nezaposlenosti, borba protiv mita, korupcije i kriminala, borba za bolje uslove života, to je valjda sada osnovni cilj", navodi Nikolić.

Nikolić je apelovao da ukoliko dogovor zaista postoji, da se što pre formira vlada, jer se nada da su svi svesni da Srbija svakim danom gubi i da taj gubitak teško može da se nadoknadi.

"Ja ne znam ko će da formira vladu, čini mi se da će to da urade demokrate, SPS i stranke bivše koalicije, ali ih molim da o tome odluče što pre pošto bih želeo da što pre poverim mandat za sastavljanje vlade", kaže izabrani predsednik Srbije.

Ceo intervju biće emitovan u emisiji "Reč na reč" večeras u 21 čas na Prvom programu RTS-a.

(RTS)
    FOTO:Beta

Лично мислим да је ово добра вест јер ће кроз годину две и ДС и СПС бити преполовљене снаге.
    Nece ni toliko sastaviti, narod je ogorcen.

Kako god birali, izabrali, vladaju isti i onda kad izgube, to se vise jednostavno nece moci tolerisati.

Jaka opozicija ce u Parlamentu: SNS i DSS!

Izabrali su svoje najbolje kadrove (ima i novih) predsednik Republike vise nije Boris Tadic, nece to ici tako glatko kako su zamislili.

DS i SPS imaju 111. poslanika, morace Cedu ili Dinkica, jednako neomiljene u narodu sto je na izborima i pokazao.
    Poslednji put ažurirao/la *BILJA* : 25.05.2012. u 23:40
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Сада су спремни да реше, без икаквог оклевања и са пуно скојевског елана, све оне проблеме које су направили у задњих 12 година после паљења и скрнављења Српске Скупштине. Сада ће изградити све оно што су порушили, оживети све оне фабрике и банке које су уништили. У ствари, долазе да докусуре оно мало јада и чемера што је још остало и једва даје знаке живота. Спремите се Срби (или бежите дубоко у шуме као пред најездама јањичара), они долазе по још. Још су гладни.

МилаА
    "Ne vredi boriti se.Isterasmo Turke, pobedismo i Nemce i Bugare, a naše nam ulizice slobodu opogane. Ne vredi kada mi sami dušmane radjamo. Lakeji će upropastiti i opoganiti sve "- knjiga o Milutinu

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kapitulant.
    ima toliko dobrih dzokera da odigra a on slini i patetise sto na sat dok tadijski pacovi nastavljaju prozderavanje srbije.

Primećen član
    Učlanjen
    08.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Nece ni toliko sastaviti, narod je ogorcen.
    И шта ће народ да уради..?

Кога брига што је народ огорчен и ко шта пита народ?
    Ти изгледа још верујеш у бајке...

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio Обрен Pogledaj poruku
    И шта ће народ да уради..?

Кога брига што је народ огорчен и ко шта пита народ?
    Ти изгледа још верујеш у бајке...
    Cak je i moje dete prevazislo bajke (mada tu i tamo jos mogu da proturim poneku)...

Slatko sam se nasmejala jednom komentaru (ne ovde) napisa covek sledece (parafraziram): Bolje mi je da odem dok makar ne formiraju Vladu, stalno me boli glava, osim ako nisam veci politikantski zavisnik od nikotinskog)))

Nisam zavisnik nikotina, imam bas dobru knjigu za citanje, mogu da pisem pesme- sve u slobodno vreme, a ja ovde glavinjam, ne znam sta je u piitanju, ali nesto jeste

NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Iskusan Ултранационалиста (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Зар су Николић и напредњаци признали резултате покрадених избора?

Заменик председника Српске напредне странке Александар Вучић изјавио је данас да напредњаци никада неће признати да су избори 6. маја били регуларни
    http://www.tanjug.rs/novosti/43586/vucic--nikada-necemo-priznati-regularnost-izbora.htm
    Шешељев радикал

Primećen član
    Učlanjen
    08.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Cak je i moje dete prevazislo bajke (mada tu i tamo jos mogu da proturim poneku)...

Slatko sam se nasmejala jednom komentaru (ne ovde) napisa covek sledece (parafraziram): Bolje mi je da odem dok makar ne formiraju Vladu, stalno me boli glava, osim ako nisam veci politikantski zavisnik od nikotinskog)))

Nisam zavisnik nikotina, imam bas dobru knjigu za citanje, mogu da pisem pesme- sve u slobodno vreme, a ja ovde glavinjam, ne znam sta je u piitanju, ali nesto jeste

Нисам мислио ништа лоше, немој се љутити.
    Поменула си огорчен народ, у смислу претње овима на власти, као неће народ ово трпети... Али то је заблуда, илити бајка, нити ко шта пита народ, нити је кога брига за народ, нити може народ шта да промени...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

svi su ISTI---LOPOV DO LOPOVA !!!

Slične teme

1. Nikolić: Ništa od naše vlade
    Autor systemofadown u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 20.06.2008., 10:55
  2. Koga biste za premijera nove vlade DS SPS?
    Autor Lilippop u forumu Politika
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 14.06.2008., 21:53
  3. Toma tvrdi da će biti vlade sps-ds
    Autor 1234 u forumu Politika
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 22:51
  4. Ništa od Vlade SRS-DSS-NS-SPS-PUPS-JS !!!!
    Autor Maksim 3 u forumu Politika
    Odgovora: 181
    Poslednja poruka: 08.06.2008., 23:27
  5. Nikolić poručuje:Vlada SRS-DSS-SPS ili novi izbori
    Autor gru_sekcija u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 13.05.2008., 22:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku