IGRE MI KOCE POMOC!!!!!

Stefan Misic

Početnik
Poruka
2
Evo ovako koliko sam ja video sistem mi ide ovako
Windows XP 32-bit Home Edition
version 2002
service pack 2
Intel(R) Celeron(R) CPU 430 @ 1.80GHz
1.79GHz, 2GB RAM
Graficka:ESC P4M890T-M
imam instaliran drajver za graficku imam directX 9, directX SDK i jos dosta originalnih drajvera
medjutim problem je sto meni uzasno >>>KOCI<<< Call of Duty 1 za koji treba 128MB ram i 700MHz
isto mi koci Mount and blade warband za koji treba 2GHz i 1GBram...I TO PREVISE!!!!
aaa za hidden and dangerous 2 nece ni da udje u igru :P sto znaci da ja ni jednu igru ne mogu da igram na ovom kompu
komp je star oko 4 do 6 godina do pre 3-4 dana bio mi je Windows 7 ultimate 32bit sad imam ponavljam XP kompjuter mi je brz kad udjem u CoD1 intro i menu mi ne koci ali kad udjem u igru...podesavao sam i 640*480 i sve ostalo i neznam sta je....AKO NEKO OD VAS MOZE DA MI POMOGNE KAKO DA MI PREKINE TO UZASNO VELIKO KOCENJE NA IGRAMA....svakog dana cu dolaziti na stranicu odgovaram na sve postove koje odgovorite.....UNAPRED HVALA :)
 
Ajde imam i ja integrisanu i igram vecinu novih igara, sad zavrsio najnoviji DmC... Problem kod otvaraca teme moze biti, a i verovatno jeste, pregrevanje. Otvori kuciste i dobro ocisti komp. Uradi i disc defragment, za svaki slucaj.
 
X-Black

Ja DmC najnoviji predjoh na full rezoluciji (bar onoj koju moj monitor moze da podrzi) i medium detaljima i za nivo manjoj rezoluciji na High detaljima. Prvi deo Crysis igre sam odigrao na medium, Alien vs Predator na High podesavanjima. Pro Evolution Soccer na high i da ne nabrajam dalje. Molicu da se ustrucite od neosnovanih komentara. Moja masina kada je sastavljena, sastavljena je od strane mog ujaka kome su kompjuteri posao. Te 2009 pokretao je svaku igru, kao i svaku iz 2010, najvise zahvaljujuci tome sto u zavisnosti od RAM memorije moja kartica moze da se podesi od 64Mb do 1Gb (trenutno na 512Mb)...

Inace vise volim retro igrice, tako da nema problema. GTA 4 eto nisam probao, ali ja iskreno mrzim GTA igre, iz dna duse. Zaboravih da napomenem i da Fable III, uzasno optimizovana igra radi na medium podesavanjima, a Gothic 3, jos gore optimizovana igra, na high podesavanjima.


@Raso

Igraces i na jacim detaljima, mani ti ove kvazi strucnjake...
 
Mora da da imas neki APU...
DMC je dobro optimizovana igra ali za gejming u punom sjaju ne treba ni spominjati integrisane karte, apsurdno je.
GTA IV probaj da igrash pa ces se uveriti da ti niko ne zeli zlo, samo zeli da usmeri tvoje razmisljanje. :bye:
 
Nateraces me da skine i da je igram i da snimam i uploadujem 2Gb sa mojim smrdljivim i usporenim neto xD

EDIT:

Minimum Requirements
Core 2 Duo E4300 1.8GHz
Athlon 64 X2 Dual Core 3600+


GeForce 7900 GS
Radeon X1900 Series


1 GB
Win Xp 32
DX 9
16 GB
FPS

Recommended Requirements
Core 2 Quad Q6600 2.4GHz
Phenom 9850 Quad-Core
GeForce 8800 GT
Radeon HD 3870


2.5 GB
Win Xp 32
DX 9
16 GB


Salis se zar ne? Uz ove minimum zahteve ima da radi sasvim normalno, mada cu morati da smanjim rezoluciju za jedan nivo.
 
Mrzi me da skidam tolike gigabajte, plus mrzim GTA serijal, ali cisto radi testa cu probati i potraziti igru.

A ionako planiram da menjam graficku, jer eto vidis, postoji jedna igra koju zelim da igram vise od svega a ne mogu joj nista, delimicno zato sto nema nesto mnogo opcija a podesavanje. Smrdljivi Alan Wake...
 

Back
Top