Biciklisti, javite se!

Zli Michko

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima! Ja se bavim biciklizmom oduvek, ali ne kao sportom vec kao nacinom prevoza :) Prelazio sam sa mojim starim trobrzincem velika rastojanja. E sad sam napokon uzeo novu masinu (KTM life race, trekking), a posto imam i vremena resio sam da se zezam malo s njim. Isao sam ovih dana od Beograda do Smedereva i Vrsca, a planiram i do Loznice cim mi bude pozitivna vremenska prognoza :) Pa imam nekoliko pitanja za vas:
1. Da li je neko zainteresovan da zajedno samnom formira manju grupu kako bi se zezali na leto tako do obliznjih gradova, a mozda i do mora :) Znaci nisam zainteresovan za veriganje po planinama vec prvenstveno za voznju na duze relacije normalnim putevima.
2. U koji klub bi bilo dobro da se uclanim, posto nikad nisam ucestovao na trkama, a sad mi je kasno da pocinjem sa time (imam 25 godina) al bi voleo da probam onako iz zezanja. Ovaj moj bajk inace nije trkacka specijalka, ali nije ni MTB-veliki je, lagan, ima uze gume i moze da leti lepo.
A i ja sam dobar sa kondicijom i imam jake noge :)
3. Kolike maksimalne brzine se dostizu na pravim biciklistickim trkama, na ravnom terenu, a kolikom prosecnom brzinom se vozi? Bas me zanimaju ti podaci.

ziveli!
 
epa ja nebi mogao da ti odgovorim na ova pitanja. imam 17god.i pre neki dan sam sa 2 druga isao na put od 23km u jednom pravcu tj.do banje u kojoj imam vikendicu. prespavali smo i vratili se kuci popodne. tako sam zavoleo bikeing iako je moj bike sjeban. sad planiram da kupim neki dobar bike ali se nerazumem bas, znam samo da ih popravljam jer sam to kao klinac dosta radio sa mojim bmx-om. ako mozes da mi preporucis neki bike s kojim bi mogao i na planine, tj mountain-bike.
 
Ja sam u poslednje tri godine poceo da vozim bike ali ne tako extremno kao ti vec laganije 20/40 km dnevno relativno polu-planinskog kraja.Iskreno veoma sam zainteresovan za tvoj predlog ali me od tvojih kilometra podilazi jeza,bojim se da ne bih izdrzao tolike razdaljine.
 
I ja volim da se vozikam.

U brojke kojima barataju pro vozaci nisam upucen, jer bajs vozim iz hobija, a i kao prevozno sredstvo za krace razdaljine i kad idem sam negde.

Inace kad idem relativno ravnim terenom nijedna razdaljina mi nije problem (naravno, ne nesto extremno).
 
poZ:
Ja obozavam biciklizam.....ekstremne sportove,stvari...volim rizike...dugo sam vozio profi BMX sve dok nije imao bizak susret sa "fiatom"...vozio sam rolere..skejt...inace treniram Ninjtsu oa ao ima takvih neka se jave....

Nego ja bih voleo da idem tako ne neke duge ture,jeste da mi Bajs nije neki..ali izdrzace on to...
Poz:)


Cujemo se... :D
 

Back
Top