Zamislite nekog politicara...

Srborus

Poznat
Poruka
8.219
Samo zamislite nekog politicara (domaceg ili stranog) ali nemojte izgovarati njegovo/njeno ime naglas, odgovorite na sva pitanja koja Vam Akinator postavi :mrgreen: Akinator bukvalno cita misli :D

http://en.akinator.com/

akinator_1_defi.png
 
Vic:

Kad nam je predsednik bio bravar ( Tito ) sva su nam vrata bila otvorena.
Kad nam je predsednik bio bankar ( Milosevic ) pokradeno je i gde i sta ima.
Dok je predsednik bio psiholog ( Tadic ) svi smo bili ludi.
Ovaj poslednji je grobar, tesko nama!!!
 
I jos jedan:

Pita Tudjman djavola:- Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i vidim kako stvari stoje u mojoj zemlji? Zanima me kada cemo u Evropu...
Ðavo kaže - može.
Zove Tudman, završi razgovor i davo mu kaže- Ovo te košta milion dolara. Tudman kaze OK i plati.
Pita Sadam davola:- Vraže, daj i meni da pozovem Bagdad, i kod nas su protesti, masa problema.-
Može, ali dva miliona dolara!
Zvao Sadam, završio razgovor i platio.
Pita sad i Miloševic:- Daj i meni da pozovem Beograd da vidim dali smo zadržali Kosovo, smanjili nezaposlenost, povecali životni standard, ušli u EU...
Ðavo kaže - Može, naravno.
Završi Miloševic razgovor i pita:- Koliko ja treba da platim?
- Ništa!
Miloševic u cudu!- Kako bre ništa, pa ove si rebnuo po milion i dva?!
- Znaš kako je, kad zoveš iz jednog pakla u drugi to se racuna kao lokalni poziv...
 
I jos jedan:

Pita Tudjman djavola:- Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i vidim kako stvari stoje u mojoj zemlji? Zanima me kada cemo u Evropu...
Ðavo kaže - može.
Zove Tudman, završi razgovor i davo mu kaže- Ovo te košta milion dolara. Tudman kaze OK i plati.
Pita Sadam davola:- Vraže, daj i meni da pozovem Bagdad, i kod nas su protesti, masa problema.-
Može, ali dva miliona dolara!
Zvao Sadam, završio razgovor i platio.
Pita sad i Miloševic:- Daj i meni da pozovem Beograd da vidim dali smo zadržali Kosovo, smanjili nezaposlenost, povecali životni standard, ušli u EU...
Ðavo kaže - Može, naravno.
Završi Miloševic razgovor i pita:- Koliko ja treba da platim?
- Ništa!
Miloševic u cudu!- Kako bre ništa, pa ove si rebnuo po milion i dva?!
- Znaš kako je, kad zoveš iz jednog pakla u drugi to se racuna kao lokalni poziv...
hahahhahahhha:lol:
(ali tesko da Zagreb i Bagdad mozemo doziveti kao raj)
 
Ubicu te, ala si me zarazio:lol:
Stalno smisljam neki lik koji ovaj Aladin nece moci da pogodi:lol:
Kako me je uvredio kad sam zamislila sebe:lol:
Pogodio je sve...I Ratka Mladica,Kostunicu, Cedu, Kseniju Pajcin, Sergeja Trifunovica...za neke mi je jasno kako i zbog kojih mojih odgovora je dosao do resenja, ali nije mi jasno za sve...
 
Poslednja izmena:
Ubicu te, ala si me zarazio:lol:
Stalno smisljam neki lik koji ovaj Aladin nece moci da pogodi:lol:
Kako me je uvredio kad sam zamislila sebe:lol:
Pogodio je sve...I Ratka Mladica,Kostunicu, Cedu, Kseniju Pajcin, Sergeja Trifunovica...za neke mi je jasno kako i zbog kojih mojih odgovora je dosao do resenja, ali nije mi jasno za sve...

E pa to ti je nauka, vestacka inteligencija, konretnije: ekspertni sistemi, knowledge-based sistemi, inzenjering znanja, fuzzy logika, rule-based baze znanja (mozda i baze znanja zasnovane na predikatskom racunu prvog reda i na frejmovia), mehanizmi zahljucivanja, olancavanje unapred i unazad, i tako talje i tako blize.;)
 

Back
Top