A zasto je policija zaboravljena?

a u cemu je bolja PA od VA?Imate svoje kabinete?otkud vas onda svaki veliki odmor puna kantina na VA?
U sportu?Kako to da redovno gubite?
o cemu ti pricas?to su jedine dve stvari u kojoj se mogu uporediti te dve visokoskolske ustanove.A u trecoj, tu vam skidam kapu.Odnosi se na mesecna primanja pitomaca.Na VA imaju, 4.toj godini, dovoljno za boks cigara, 3 toalet papira i jedno pice u gradu.Koliko je to na PA.u moje vreme, kad sam ja bio na 4.g.VA, tada je startovala 1.klasa PA.Klinci su nas sili za mesecnu lovu oko 32 puta!*******, vojska je sirotinja.A pitaj starije kolege , koji su zavrsili u 1.klasi PA, kako su gadjali minobacacem na Peskovima jednog leta, kad su sjebali i kops, i zamalo pola moj e klase i vas tadasnji, sada pokojni ministar, Badza, ne izgubismo glave.Nemozes da uporedjujes te dve skole, nisu namenjene za isto.Tema ovog foruma je druga.otvori novi forum i uci sinko, trebace ti, narocito ako vam Lazovic dodje na ispit.
 
Ivana/Cmokic:
Osim vojske, i policija je u uniformama...
Inace,ja sam velika pristalica Policijske akademije, koja je inace mnooogo jaca od Vojne.
Da li i koliko gresim?
Pozdrav!
Ivana :P

Objasni mi zbog cega je Policijska akademija mnooogo jaca od Vojne?
Mozda zato sto imaju bolji smestaj (pogotovo od studenata sa Odseka logistike VA). Mozda zato sto imaju mnogo veca mesecna primanja. Mozda zato sto koriste znacku, ili uniformu da bi se nelegalno prevozili, jer im svi prevoznici to tolerisu. Mozda....ko zna sta jos
Pozdrav
 
Ne ulazim u to za policijsku akademiju.
mislim da je previse policije na ulicama koji samo trose pare iz budzeta a ne rade nista. Zavuku se pod neku krusku i tu spavaju dok im prodje smena.
Na svakom cosku ih ima pa se pitam da li smo mi toliki kriminalci??????????????????? :?:
 

Back
Top