Preko potreban savet oko izbora strateske igrice
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Preko potreban savet oko izbora strateske igrice

Domaćin
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Preko potreban savet oko izbora strateske igrice

Molim vas da mi neko preporuci neku stratesku igru koja za temu ima sledece:
    Zelim recimo neku zanimljivu stratesku igricu tokom koje cu moci da vladam svetom ali da postoje realne mape kontinenata itd. tj. ukratko da mogu sebe da stavim u poziciju nekih bivsih ili sadasnjih vodja velikih sila ili da kreiram sopstvenu naciju.... dakle da igra bude sto realnija nesto kao tipa football manager sto je radjen po ugledu na realnost....
    za sad sam nasao samo Civilizaton 4 i 5 ali nije mi bas nesto u fazonu u koji zelim da bude.....googlam po netu ali nikako da nadjem takvu igricu pa bih vas zamolio da odvojite par sekundi vremena i da mi preporucite stratesku igru koja za temu ima ono sto sam opisao.....

Početnik lena13 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Preko potreban savet oko izbora strateske igrice

Pa, Civilizacija je ,meni, super igrica. Moze i online da se igra... Neki preporucuju Alpha Centari i Galactic Empires II ali je Civ ostala najbolja igrica.
    Ostaje nada da ce nekad negde neko hteti da shvati MENE,moja lutanja, mastanja i sanjanja i znati da ih prati, i ko zna mozda jednom nadjes me tamo gde prestajem JA gde pocinjes TI...

Domaćin
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Guglao sam i za sad mi se dopada samo opis ove igre - Medieval II: Total War ...skinucu je pa cu videti....
    Jos preporuka jos...sto vise to bolje...hvala

Veoma poznat kristiansand (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    169

Citat Original postavio fanstebre Pogledaj poruku
    Molim vas da mi neko preporuci neku stratesku igru koja za temu ima sledece:
    Zelim recimo neku zanimljivu stratesku igricu tokom koje cu moci da vladam svetom ali da postoje realne mape kontinenata itd. tj. ukratko da mogu sebe da stavim u poziciju nekih bivsih ili sadasnjih vodja velikih sila ili da kreiram sopstvenu naciju.... dakle da igra bude sto realnija nesto kao tipa football manager sto je radjen po ugledu na realnost....
    za sad sam nasao samo Civilizaton 4 i 5 ali nije mi bas nesto u fazonu u koji zelim da bude.....googlam po netu ali nikako da nadjem takvu igricu pa bih vas zamolio da odvojite par sekundi vremena i da mi preporucite stratesku igru koja za temu ima ono sto sam opisao.....
    ROME TOTAL WAR, ROME TOTAL WAR 2-2013.,MEDIAVAL TOTAL WAR 2,EMPIRE TOTAL WAR...
    UKIDANJE POL. PARTIJA, DIREKTNI IZBORI, NEZAVISNA R.S-ska
    "NEPARTIJSKA DEMOKRATIJA I AUTONOMIJA OPŠTINA U SRBIJI",FB GRUPA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Opet ja. Kao što sam ti napisao, mislim da Paradox Interactive ima dosta igara tog tipa. U Crusader Kings-u imaš Nemanjiće, Lazareviće... Doduše, ne možeš da biraš ko ćeš biti, i nemaš ceo svet, već samo Evropu, Sever Afrike i Bliski istok.

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    695

Hearts of iron, Europa univerzalis i Total war serijali su ti najbolji izbor u tu svrhu. Prve 2 pravi ista firma na istoj osnovi u razlici vremenskog perioda (Hearts je vezana za 2 svetski rat, a Europa pocinje negde u srednjem veku i traje do Francuske revolucije) i sto se obe vise baziraju na politici nego na ucestvovanju igraca u komandovanju vojskom u direktnom sukobu.
    Total war je drugaciji u potpunosti od prve 2.
    Dobra stvar je sto sva tri serijala imaju po vise igara i nastavaka koji ispravljaju nedostatke iz prethodnih delova.

Ističe se Manifold (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    269

Stronghold
    "You know why big brothers are born first? To protect the little ones that come after them." - Ichigo Kurosaki, Bleach

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    695

Citat Original postavio Manifold Pogledaj poruku
    Stronghold
    Procitaj i prvi post.
    Jeste stronghold dobar ali nije kao gore pomenute jer u njemu ne mozes da osvojis svet vec samu Britaniju.

Slične teme

1. Potreban savet oko "ljubavnog zivota"
    Autor knezluka94 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 14.01.2011., 03:50
  2. Savet oko izbora SLR aparata?
    Autor Lena92 u forumu Fototehnika i aparati
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.01.2011., 20:25
  3. potreban savet oko downloada
    Autor yugo 45 u forumu Softver
    Odgovora: 6