Nemogu da otvorim attachment u e-mailu u Operi 7.54

loop:
Pa probaj onda da promenis to.Ja ti preporucujem incredimail.

Idi na Tools>Pref.>E-Mail i na kraju imas radio button pored koga pise "use specific e-mail client" pa izaberi neki drugi program pa probaj hoce li sa njim da otvori attacment.
Probao sam i neće!Pogotovo neće zipovane datoteke.A sve to sam do skoro otvarao.Iste datoteke mogu da otvorim sa,recimo,Mozila Thunderbirdom.Neznam šta joj je (Operi).Imaš li još neku ideju u pogledu štelovanja Opere?
 
Pa ne znam sta bi tu moglo da se steluje.Imam istu tu verziju ali nemam takve probleme jer koristim incredimail, a opera mi je samo browser.
Evo dva predloga.Skini sa neta noadware i counterspy pa uradi update pa onda neka procesljaju sistem i uklone sve sto nadju.Probaj posle toga mozda te je neki spyware zezao.Ako ovo ne pomogne onda skini Awin system cleaner pa procisti registry mozda je tu greska.
Ako ni ovo ne pomogne onda uradi backup sistema pa reinstaliraj operu.To ce sigurno pomoci.
 
loop:
zato sto to obicno pomogne :D

predlozio sam reinstalaciju programa a ne operativnog sistema
Izgleda da ću na kraju morati da uradim reinstalaciju Opere.Medjutim,muči me što i dalje ostaje nerazjašnjeno zbog čega je naprasno prestala da otvara attachmente.Skenirao sam računar Spybot-om,Ad-aware-om,CWshreder-om,i naravno,Nod-om 32,i ništa nije nadjeno!U svakom slučaju hvala na pokušaju da mi se pomogne.Ukoliko nekom sine još neka ideja šta bi trebalo učiniti,da izbegnem reinstalaciju,neka javi.Pozdrav.
 

Back
Top