Zanimljiv fenomen
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Zanimljiv fenomen

Nov član
    Učlanjen
    10.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zanimljiv fenomen

Zaista me zanima taj fenomen , da kad neki lik sutne neku ribu , koja je bila ok devojka , ona posle postane drolja , moze se reci da ne bira

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6201

Podrazumevano Re: Zanimljiv fenomen

moze se reci da nadje neku sirovinu ono opadnu joj kriterijumi pa kolicinom istih pokusava nadomestiti
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat
    Učlanjen
    22.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Nezanimljiv fenomen***
    Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

Veoma poznat
    Učlanjen
    19.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ако, па морају и млађи нараштаји из краја на некоме да изгубе невиност..

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2260

Citat Original postavio xcobanx Pogledaj poruku
    Zaista me zanima taj fenomen , da kad neki lik sutne neku ribu , koja je bila ok devojka , ona posle postane drolja , moze se reci da ne bira
    Veruj mi, ondaK je takva oduvek i bila negde karakterom. Labilna ličnost. Jer ljudi su takvi, kakvi jesu, i samo je potrebno da ih strefe neke situacije, ljudi , pa da pokažu sebe u "pravom" svetlu. Ehej, pa tako bi onda mogli svi, dobies lupam otkaz pa se propiješ. Ostavi te dečko, pa počneš da se drogiraš i srozavaš sa razoraznim idiotima. naravno, da ne budem preoštra, ali to jeste autodestruktivna ličnost. Verujem da je neko zestoko s*ebao najstrašnije, jer imala sma prilike da vidim i momke i cure, koji su nakon teškog razocarenja u ljubavi, jednostavno se izgubili i pogubili a nikada nisu bili problematične persone. Zato kazem, nema pravila. Ali, generalno karakter je svačija sudbina. Ko je jak i cvrst karakterom, neće sebe povredjivati na takve načine, jer time ce samo sebi napraviti joŠte gore, jer je trenutačno loše energije i privući se još samo gore dripce, koji će je maksimalno srozati i još više blatiti, jer generalno vide ispred sebe nekoga koja en poštuje sama sebe najpre, pa će reci sebi, ahaM, vidi je, što da je poštuej ja, kada sama o sebi loše misli. Generalno, ruzno razmisljanje, ali tako blentav muski mozak razmišlja. Znaci, ili se teško razocarala u sebe, u ljude, ali opet joj nije opravdanje, jer si odgovorna za svoj zivot. Svoju ličnost. Kako ce takva licnost danas sutra da bodri svoje dete, kao majka, lupam u buducnosti kada njeno dete takvo razocarenje dozivi, ako je neko ko poklekne na tek jednog drpca? A hoštaplera je vazdan bilo i vazdan će biti. Ne znam, ne osudjujem, svako zna svoje, ali generalno verujem i znam po sebi, čak i kada te neko unesreći, razočara, treba gledati sve sa vedrije strane, danas je tako, sutra je vec novi dan. A ko je labilan karakterom, labiln je uvek. A to samo kao što vec rekoh s pocetka teksta, ljudi i situacije pokazu sta istinski jeste. Dušom i umom. Sta jeste a ne sta bi voleli da jeste ili niste. O tome se radi. ♥

Poznat
    Učlanjen
    22.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Moze duzi esej?
    Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sunasceJeca Pogledaj poruku
    Veruj mi, ondaK je takva oduvek i bila negde karakterom. Labilna ličnost. Jer ljudi su takvi, kakvi jesu, i samo je potrebno da ih strefe neke situacije, ljudi , pa da pokažu sebe u "pravom" svetlu. Ehej, pa tako bi onda mogli svi, dobies lupam otkaz pa se propiješ. Ostavi te dečko, pa počneš da se drogiraš i srozavaš sa razoraznim idiotima. naravno, da ne bude preoštra, ali to jeste autodestruktivna ličnost. Verujem da je neko zestoko s*ebao najstrašnije, jer imala sma prilike da vidim i momke i cure, koji su nakon teškog razocarenja u ljubavi, jednostavno se izgubili i pogubili a nikada nisu bili problematične persone. Zato kazem, nema pravila. Ali, generalno karakter je svačija sudbina. Ko je jak i cvrst karakterom, neće sebe povredjivati na takve načine, jer time ce samo sebi napraviti joŠte gore, jer je trenutačno loše energije i privući se još samo gore dripce, koji će je maksimalno srozati i još više blatiti, jer generalno vide ispred sebe nekoga koja en poštuje sama sebe najpre, pa će reci sebi, ahaM, vidi je, što da je poštuej ja, kada sama o sebi loše misli. Generalno, ruzno razmisljanje, ali tako blentav muski mozak razmišlja. Znaci, ili se teško razocarala u sebe, u ljude, ali opet joj nije opravdanje, jer si odgovorna za svoj zivot. Svoju ličnost. Kako ce takva licnost danas sutra da bodri svoje dete, kao majka, lupam u buducnosti kada njeno dete takvo razocarenje dozivi, ako je neko ko poklekne na tek jednog drpca? A hoštaplera je vazdan bilo i vazdan će biti. Ne znam, ne osudjujem, svako zna svoje, ali generalno verujem i znam po sebi, čak i kada te neko unesreći, razočara, treba gledati sve sa vedrije strane, danas je tako, sutra je vec novi dan. A ko je labilan karakterom, labiln je uvek. A to samo kao što vec rekoh s pocetka teksta, ljudi i situacije pokazu sta istinski jeste. Dušom i umom. Sta jeste a ne sta bi voleli da jeste ili niste. O tome se radi. ♥
    Vaistinu!

Primećen član see_ya (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Veruj mi, ondaK je takva oduvek i bila negde karakterom. Labilna ličnost. Jer ljudi su takvi, kakvi jesu, i samo je potrebno da ih strefe neke situacije, ljudi , pa da pokažu sebe u "pravom" svetlu.
    YES! i daj skrati to malo, svaki post dvajes' redova

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    298

Питај њеног терапеута.
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Elita aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    767

to je vec postala klasika

Iskusan natapirana turbo sova (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    995

pravise slusas domaci "rep"

Domaćin PecinaBabaStojanka (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

gde je ta sto ne bira?
    IRON LIKE A LION IN ZION
    KADA SE UMORIS I KADA NE MOZES DA HODAS,NIKADA NE RECI 8
    TORIMASIPURINKA!

Aktivan član
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

ja sam postao takav, ali takvo musko, shebale me kurave koje zavoleh, a nisam smeo, nikako, nikakooo...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

glupava predrasuda. sve sta je kasnije neko , to je vec postojalo kao klica, kad ce se pojaviti okidach pitanje je vremena.

Veoma poznat Golub (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Duša u Košutnjaku, srce na Adi, sreću se u sredini - na Banovom brdu
    Reputaciona moć
    218

Citat Original postavio PecinaBabaStojanka Pogledaj poruku
    gde je ta sto ne bira?
    Upravo sam hteo to pitanje da postavim.
    bolje golub na vrani nego vrabac u ruci

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

moze se reci uzima sve sto joj zivot pruza

Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Citat Original postavio Mathea Pogledaj poruku
    moze se reci uzima sve sto joj zivot pruza
    Valjda daje sve što život pruža.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Golub Pogledaj poruku
    Valjda daje sve što život pruža.
    uzima

Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Citat Original postavio Mathea Pogledaj poruku
    uzima
    daje, daje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Golub Pogledaj poruku
    daje, daje...
    jedan dan daje drugi uzima

Buduća legenda
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Nema to veze ..ako je jaka u glavi ..naci ce drugog i bole ce je pica za idiota

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1273

Sta je po tebi "ok devojka", a sta "drolja" i kakva je razlika?

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    837

tebe sutnula neka pa si postao drolja
    Kao Neron Rim...

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    837

Veruj mi, ondaK je takva oduvek i bila negde karakterom. Labilna ličnost. Jer ljudi su takvi, kakvi jesu, i samo je potrebno da ih strefe neke situacije, ljudi , pa da pokažu sebe u "pravom" svetlu. Ehej, pa tako bi onda mogli svi, dobies lupam otkaz pa se propiješ. Ostavi te dečko, pa počneš da se drogiraš i srozavaš sa razoraznim idiotima. naravno, da ne budem preoštra, ali to jeste autodestruktivna ličnost. Verujem da je neko zestoko s*ebao najstrašnije, jer imala sma prilike da vidim i momke i cure, koji su nakon teškog razocarenja u ljubavi, jednostavno se izgubili i pogubili a nikada nisu bili problematične persone. Zato kazem, nema pravila. Ali, generalno karakter je svačija sudbina. Ko je jak i cvrst karakterom, neće sebe povredjivati na takve načine, jer time ce samo sebi napraviti joŠte gore, jer je trenutačno loše energije i privući se još samo gore dripce, koji će je maksimalno srozati i još više blatiti, jer generalno vide ispred sebe nekoga koja en poštuje sama sebe najpre, pa će reci sebi, ahaM, vidi je, što da je poštuej ja, kada sama o sebi loše misli. Generalno, ruzno razmisljanje, ali tako blentav muski mozak razmišlja. Znaci, ili se teško razocarala u sebe, u ljude, ali opet joj nije opravdanje, jer si odgovorna za svoj zivot. Svoju ličnost. Kako ce takva licnost danas sutra da bodri svoje dete, kao majka, lupam u buducnosti kada njeno dete takvo razocarenje dozivi, ako je neko ko poklekne na tek jednog drpca? A hoštaplera je vazdan bilo i vazdan će biti. Ne znam, ne osudjujem, svako zna svoje, ali generalno verujem i znam po sebi, čak i kada te neko unesreći, razočara, treba gledati sve sa vedrije strane, danas je tako, sutra je vec novi dan. A ko je labilan karakterom, labiln je uvek. A to samo kao što vec rekoh s pocetka teksta, ljudi i situacije pokazu sta istinski jeste. Dušom i umom. Sta jeste a ne sta bi voleli da jeste ili niste. O tome se radi. ♥
    tacno Jeco
    svet nije za slabice
    Kao Neron Rim...

Primećen član tija (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

i svima dala osim tebi .....

Slične teme

1. ako ima neko zanimljiv
    Autor veki u forumu Internet
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.08.2003., 00:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •