Питање за крстине демократе: како ћете реаговати ако СПС и ДС формирају власт?

gost 186421

Elita
Poruka
16.871
0,,3334919_4,00.jpg

1. све је то нормално, прогутаћемо г, и ићи ћемо са онима који су покрали изборе и својом политиком уништили српски народ.
2. није у реду, више не гласам за ДС

Дакле, под један или под два?
smile1.gif
 
ne razumem, kako to mislis ako formiraju vlast, to je bilo jos pre 4 godine? sada bi samo produzili mandat...

Znam .... nego vidim otvaraju se teme o tome da li se SNS-ovci gade koalicije sa DS-om .... pa ovo više kao neko podsećanje, a i da vidim gade li se SPS-a :think:
 
Znam .... nego vidim otvaraju se teme o tome da li se SNS-ovci gade koalicije sa DS-om .... pa ovo više kao neko podsećanje, a i da vidim gade li se SPS-a :think:

Какво питање. Наравно да се не гаде, нису се гадили ни пре четири године. Неће ни сад.
 
Какво питање. Наравно да се не гаде, нису се гадили ни пре четири године. Неће ни сад.
ma kad bi mi to Blajbi, Nojke, Kami i ekipa malo bolje objasnili .... meni to ni onda a ni sad nije bilo jasno ... cenim objasniće mi zašto vole Gljivicu, a ne vole Tomu na primer ... :hahaha:
 
Znam .... nego vidim otvaraju se teme o tome da li se SNS-ovci gade koalicije sa DS-om .... pa ovo više kao neko podsećanje, a i da vidim gade li se SPS-a :think:

SPS su vec progutali, svarili i preboleli. ja licno mislim da od te price SNS-DS nema nista, to Ivicini plasiraju kao sekundarno resenje non stop da se DS uprpi i bude popustljiviji u pregovorima. primarno resenje im je da ostane postojeca pozicija.
 
Па још кад гљИвица и Чедица овековече пољубцем на администативном - граничном прелазу уз пљесак својих присталица обе националности !

Jes vala ..... a evo čujem danas i DSS ušo u koaliciji sa URS-om u Kragujevcu .... da prostite ovde bre niko ni na koga nije gadljiv ... naši političari se izgleda vode geslom .... svuda mu je bolje nego u gaćama (opoziciji) :hahaha:
 
Jes vala ..... a evo čujem danas i DSS ušo u koaliciji sa URS-om u Kragujevcu .... da prostite ovde bre niko ni na koga nije gadljiv ... naši političari se izgleda vode geslom .... svuda mu je bolje nego u gaćama (opoziciji) :hahaha:

kostunica je svoje glasove prodao onoga dana kad je iz neutralnosti pozvao da se glasa za Tomin evropski put...
 

Back
Top