Питање за крстине напредњаке: како ћете реаговати ако СНС и ДС формирају власт?

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.699
1. све је то нормално, прогутаћемо г, и ићи ћемо са онима који су покрали изборе и својом политиком уништили српски народ.
2. није у реду, више не гласам за СНС

Дакле, под један или под два?:)
 
1. све је то нормално, прогутаћемо г, и ићи ћемо са онима који су покрали изборе и својом политиком уништили српски народ.
2. није у реду, више не гласам за СНС

Дакле, под један или под два?:)

Nije bilo nikakve kradje izbora, tako kaše SRS.
Šta je onda problem :D
 
Nije bilo nikakve kradje izbora, tako kaše SRS.
Šta je onda problem :D
Зашто избегаваш одговор? Прпа те одговорити?

шта каже речник
eskivirati (fr. esquiver)
iskrasti se, neprimetno se izvući iz teškog položaja.
 
Зашто избегаваш одговор? Прпа те одговорити?

шта каже речник
eskivirati (fr. esquiver)
iskrasti se, neprimetno se izvući iz teškog položaja.

U opšte ne izbegavam? Radikali su reklid a nije bilo kradje izbora, što pokušavaš da slažeš i tvrdiš da jeste?
 
U opšte ne izbegavam?

Онда одговори.
Питање за крстине напредњаке: како ћете реаговати ако СНС и ДС формирају власт?
1. све је то нормално, прогутаћемо г, и ићи ћемо са онима који су покрали изборе и својом политиком уништили српски народ.
2. није у реду, више не гласам за СНС

Дакле, под један или под два?
 
Glaso sam za Tomu samo zato da on ako pobedi poljuja "zutu koaliciju" iz temelja i da skine Botu s vlasti.

Ako bi doslo do kolalicije SNS-DS, to znaci da je Toma izdao i zaj*bao svoje glasace.

Onda smo u gomnima jer onda moramo rusiti i Botu i Tomu.
једним ударцем две зунзаре мање
 
1. све је то нормално, прогутаћемо г, и ићи ћемо са онима који су покрали изборе и својом политиком уништили српски народ.
2. није у реду, више не гласам за СНС

Дакле, под један или под два?:)
Odlicna koalicija, jos samo da im se prikljuci SPS, LDP i G17, pa da ih sve zajedno za cetiri godine zbrisemo sa politicke scene. Radikali su svu srecu vec proslos, tako da jedno zlo manje, jos kad bi nam ovi ucinili tu uslugu bilo bi ekstra.
 
Izvesno je da će tako biti: SNS-DS-SPS a svi će se pravdati da je tako moguće kontrolisati onog drugog šta radi....
Ja mislim da to neće isloreniti kriminal jer će se dogovoriti da "svoje" ne diraju, osim ako to nije "navlakuša" za DS koji bi bio totalno skrajnut i bez realne moći.

I jedni i drugi gledaju da dođu glave onim drugima, to može biti dobro ali i veoma loše, jer su oni svi jednostavno NEPREDVIDIVI!!!! Jedno pričaju a drugo rade...
Nadam se samo da će se izubijati međusobno a to je za nas dobro...

Nemam problem da uđu u Vladu zajedno, i šta je to toliko iznenađujuće??? Kad su to bili principijelni ljudi????
 
Odlicna koalicija, jos samo da im se prikljuci SPS, LDP i G17, pa da ih sve zajedno za cetiri godine zbrisemo sa politicke scene. Radikali su svu srecu vec proslos, tako da jedno zlo manje, jos kad bi nam ovi ucinili tu uslugu bilo bi ekstra.

najveće zlo je počelo da kopni...zvano DS i okologuzna koalicija podrepaških autobus stranaka.........
 
1. све је то нормално, прогутаћемо г, и ићи ћемо са онима који су покрали изборе и својом политиком уништили српски народ.
2. није у реду, више не гласам за СНС

Дакле, под један или под два?:)
Evo , kao član sns-a ako se desi ta koalicija , javno ću - pred kamerom iscepati člansku kartu i spaliti je i staviti snimak na youtube
da li ste zadovoljni?
 
POŠTENO ,praticemo zajedno razvoj situacije
A evo ti i jedna reputacija za ovo
za mene je DS više nego zlo i nemam nameru da budem dvolična ličnost , moj glas je išao tomi samo zato što je on bio jedini koji je imao iole neku šansu da skine ds sa trona , a sasvim sigurno znam da gomila ljudi iz sns-a oseća i misli kao ja , i da baš zato smatram tu koaliciju nemogučom jer znam da bi je sutradan napustilo 90% članstva. To bi bilo ravno političkom samoubistvu. sns-a kao stranke.
 
Собзиром на фанатизам већине припадника СНС-а,не би требало да нас зачуди њихова позитивна реакција по питању формирања власти на релацији СНС-ДС+?.Интересантно је да развој догађаја у том смеру до сада нису демантовали ни Тадић ни Николић што указује на то да је и такав сценаријо могућ.Уколико дође до такве сарадње она ће бити представљена као ствар од општег државног интереса који се сасвим случајно поклапа са интересима запданих дипломата и представника институција,који нису пропустили прилику да приликом честитања Томиславу Николићу јасно напомену да се радују наставку евроатланских интеграција Србије.Као да је Србија њихова држава,а не држава њених грађана,који имају право да сами одлуче да ли су за евроинтеграције или не.
 
Evo , kao član sns-a ako se desi ta koalicija , javno ću - pred kamerom iscepati člansku kartu i spaliti je i staviti snimak na youtube
da li ste zadovoljni?
Није битно да ли сам задовољан, просто ме интересује мишљење чланова СНС-а. Када је СПС ушао у власт са ДС-ом мислио сам да ће гласачи првих и других казнити своје сранке на изборима (милошевић вс ђинђић политика) али народ све може да прогута. Тако сматрам ако СНС формира власт са ДС, СНС неће изгубити много на популарности. Свака част људима као што си ти. Поштовање :hvala:
 
U opšte ne izbegavam? Radikali su reklid a nije bilo kradje izbora, što pokušavaš da slažeš i tvrdiš da jeste?

Највише си се трудио да Николића прикажеш као позитивног лика који ће да смакне Тадића са власти. Шта би сад? Не само да на свакој теми помињеш радикале и лажеш,већ одговараш оно што нико није питао.
Моја процена је да ти још увек не можеш да верујеш кога си подржао,а то покушаваш да сакријеш од себе и других сувишним коментарима.



Дај Боже да владу саставе ДС и СНС,да обе издајничке странке отерамо у заборав од једном.
 

Back
Top