DVERI UJEDINJUJU U MRZNJI KVAZI POBEDNIKE IZBORA I KOALICIONE PARTNERE SNS I DS

Svjatogor

Aktivan član
Poruka
1.806
Gledam komentare i jednih i dugih i jedinstvemi su u osudi DVERI .Zašto ih vezuje mrznja prema 4 procenta pokreta DVERI .Zasto su DVERI TAKO MALE A TAKO VAŽNE .Da li im kvare planove tako sto ih ofiraju i prozivaju DA SU ISTI.Zasto SNS proziva jedino DVERI za bojkot drugog kruga a svi kazu da im je upravo bojkot doneo pobedu
Da li ce novi predsednik ispuniti obecanje JAVNO DATO i obelodaniti kako se kralo na izborima ili ce se kao njegov zamenik sluziti metodom puštanja buva .Ko ce ici u zatvor VUČIĆ ILI NEKI LOPOV IZ DS- Ovo su Vuciceve reči
EVO VAM TEMA BUDUCI KOALICIONI PARTNERI PA PLJUJTE
 
У данашњим новинама пише да је Вучић рекао да влада са ДС није немогућа. Ха-ха више од годину дана дрињача труби да ће СНС и ДС у власт по налогу САД амбасаде, а многи ми се смејали!. Данас Тома отишао код Ворликове по САВЕТ:bye:

Е моји јадни и наивни бирачи СНС-а, толико сте пљували по ДС-у а сад ће те да им лижете б... :bye:
 
У данашњим новинама пише да је Вучић рекао да влада са ДС није немогућа. Ха-ха више од годину дана дрињача труби да ће СНС и ДС у власт по налогу САД амбасаде, а многи ми се смејали!. Данас Тома отишао код Ворликове по САВЕТ:bye:

Е моји јадни и наивни бирачи СНС-а, толико сте пљували по ДС-у а сад ће те да им лижете б... :bye:

To i ja govorio pre tebe :D
Ja sam glasanjem za Tomu samo postovao Ustav - ne moze Tadic dva puta isto
Evo pise... gedaj...
 
Ovom narodu je i pre pojave Dveri bilo jasno da vrana vrani oci ne vadi...

Zato dosta naroda nije ni izaslo na glasanje
Jos ako ovi placeni ****** opet budu hteli da dobijene pare dele medjusobno i da ne dele sa ostalim pederima
onda ce poludeti i taj neizasli narod i ovi neplaceni ******...


Razlog?
Ono sto trubim - mladji slusaju roditelje koji su ziveli u socijalizmu.
Sve vise roditelja pocinje da veruje da ova drzava ne funkcionise kao nekad
Niti umeju sta da savetuju decu niti sami mogu da se snadju

Ajd sto su mnogi ostali bez radnih mesta u godinama kada nisu pozeljni za atraktivne seksi oglase po novinama
nego im se imovina pleni za ukamacena dugovanja koja su precesto izmisljena od drzave
Sve je to privatizacija i tranzicija
Lako je reci - komunisti uzeli 45-te, sta je onda ovo?
Komunisti su uzimali od lopova (sa zadrskom nekih licnih seoskih prepucavanja)
Jos zajebavajmo gladne i nezaposlene sa policijom, sudstvom, zdravstvom, injekcijama, gmo pa na kraju s pederima
Ko slag na tortu...
 
Poslednja izmena:
Ovo nije postavio niko iz DVERI već neko kome je stalo da raspiruje mržnju na patriotskom delu srpskog biračkog tela. Niko normalan u SNS koliko ja znam ne mrzi nikoga a posebno ne časne ljude iz DVERI koji isto tako kao i članovi i simpatizeri SNS,DSS ali i drugih stranaka i grupa žele dobro Srbiji i svom narodu i građanima. Koalicija SNS-DS je naravno teoretski moguća ali je u praksi nemoguća. Ovo lansiraju režimske novine i male stranke a u prvom redu ovaj odvojeni (od članstva) deo rukovodstva SPS bojeći se da ih slučajno ne mimoiđu kod stvaranja Vlade. Nažalost rezultati prvog kruga izbora su takvi da SNS ne može sama formirati Vladu a svaka normalna Vlada mora krenuti u borbu protiv korupcije i krađe u prvom krugu a to ne može DS sem da se DS sama potpuno transformiše i da pohapsi ozbiljan deo svog rukovodstva - što je malo verovatno. Velika je šteta što DVERI nisu uspele da uđu u Parlament - onda bi situacija bila sasvim drugačija. Ali,šta je tu je - i u buduće svima treba biti jasno da se treba drugačije glasati (slično drugom krugu).
 
Двери су тоалетни папир Драгана Ђиласа са циљем да се докрајчи СРС шта вам је народе схватите то већ једном.

Нису Двери криве што радикали експонирају лоше кадрове и ваљају стару причу.
 
Gledam zadnjih par dana tvoje postove i pitam se koji si ti radikalski klon?
Previše se eksponiraš sa svojim temama i sve što piskaraš je najjobičnija pljuvačina na račun sns-a ,
Ali ... OK , neko mora i to da radi -očigledno.
Opet moj odgovor na celu ovu temu su :
opet neki vlažni radikalski snovi .


Nemoj da spamujes sa tim RADIKALSKI KLON jer to svakako nisam .Nego reci ti nama nešto o temi ,ima li u njoj nesto ŠTA NIJE TAČNO.Da li je Toma rekao da ce istraziti KRADJU ILI NIJE.Da li je Vučić rekao da neko treba da ide u zatvor ili nije.Da li ces se i ti jednog dana probuditi kao ljubitelj DS Da li ces, kao sto si vec jednom uvece legao kao euroskeptik a probudio se ujutru kao eufanatik ,naprasno zavoleti DS .To prijatelju ti meni reci a ne da li sam ja ovo i ono .Ja sam onaj sto nije toliko naivan da veruje jednima ili drugima .
 
Нису Двери криве што радикали експонирају лоше кадрове и ваљају стару причу.

Јок и нису украли нам 4% јер су преписали део идеологије па су неки српски националисти у својој наивности поверовали да су нека озбиљна странка кад оно шићарџије и профитери.
 
Gledam komentare i jednih i dugih i jedinstvemi su u osudi DVERI .Zašto ih vezuje mrznja prema 4 procenta pokreta DVERI .Zasto su DVERI TAKO MALE A TAKO VAŽNE .Da li im kvare planove tako sto ih ofiraju i prozivaju DA SU ISTI.Zasto SNS proziva jedino DVERI za bojkot drugog kruga a svi kazu da im je upravo bojkot doneo pobedu
Da li ce novi predsednik ispuniti obecanje JAVNO DATO i obelodaniti kako se kralo na izborima ili ce se kao njegov zamenik sluziti metodom puštanja buva .Ko ce ici u zatvor VUČIĆ ILI NEKI LOPOV IZ DS- Ovo su Vuciceve reči
EVO VAM TEMA BUDUCI KOALICIONI PARTNERI PA PLJUJTE

E, kume znaš kako je.

Kretali smo u jednu veliku bitku, Dveri nisu htele da idu sa nama u bitku nego su ostale kući - a sada kada smo DOBILI bitku oni sada govore šta treba da radimo.
 
Јок и нису украли нам 4% јер су преписали део идеологије па су неки српски националисти у својој наивности поверовали да су нека озбиљна странка кад оно шићарџије и профитери.


e moj prijatelju od 30 procenata pa zvek na 4 i bas ti sad ova 4 procenta fale .GDE SU TI BRE OSTALI PROCENTI.
 
Ovo nije postavio niko iz DVERI već neko kome je stalo da raspiruje mržnju na patriotskom delu srpskog biračkog tela. Niko normalan u SNS koliko ja znam ne mrzi nikoga a posebno ne časne ljude iz DVERI koji isto tako kao i članovi i simpatizeri SNS,DSS ali i drugih stranaka i grupa žele dobro Srbiji i svom narodu i građanima. Koalicija SNS-DS je naravno teoretski moguća ali je u praksi nemoguća. Ovo lansiraju režimske novine i male stranke a u prvom redu ovaj odvojeni (od članstva) deo rukovodstva SPS bojeći se da ih slučajno ne mimoiđu kod stvaranja Vlade. Nažalost rezultati prvog kruga izbora su takvi da SNS ne može sama formirati Vladu a svaka normalna Vlada mora krenuti u borbu protiv korupcije i krađe u prvom krugu a to ne može DS sem da se DS sama potpuno transformiše i da pohapsi ozbiljan deo svog rukovodstva - što je malo verovatno. Velika je šteta što DVERI nisu uspele da uđu u Parlament - onda bi situacija bila sasvim drugačija. Ali,šta je tu je - i u buduće svima treba biti jasno da se treba drugačije glasati (slično drugom krugu).

A zasto je SNS u Loznici formirao vecinu u opstinskom parlamentu sa URS-om? Zbog dobrobiti gradjana Loznice? Da bi se lakse borili protiv korupcije i kradje? :lol:
 
E, kume znaš kako je.

Kretali smo u jednu veliku bitku, Dveri nisu htele da idu sa nama u bitku nego su ostale kući - a sada kada smo DOBILI bitku oni sada govore šta treba da radimo.

pa sta sad ,dobili ste bitku i sve receno u kampanji puj pike ne važi.E bajo u tome se razlikujemo i zato ja nisam glasao .NEMA BOLJITKA AKO SE KRADU GLASOVI I AKO TO PRODJE NEKAZNJENO ,ovako ispada da ste na neki način kupljeni.Mrlja je to i za vas .Treba isterati na cistinu sve sto je receno u kampanji i oko izbora
 
Јок и нису украли нам 4% јер су преписали део идеологије па су неки српски националисти у својој наивности поверовали да су нека озбиљна странка кад оно шићарџије и профитери.

Kakvu su vam ideologiju ukrali majke ti? Da li si ti gledao kako izgleda miting Dveri i miting SRS-a? Za Dveri glasaju mladi ljudi, studenti, srednjoskolci i porodicni ljudi, a na radikalskim skupovima jos uvek ima masa onih sa sajkacama. Ne kazem da Dveri nisu uzele par hiljada glasova radikalima, ali da li se ti pitas zasto su im uzele? Da li se pitas zasto je Nikolic uzeo milion glasova radikalima? Zasto je DSS uzeo jedan deo glasova radikala? Dveri su najmanje glasova uzeli radikalima, najvise je uzeo Nikolic. Vecina glasaca Dveri su razocarani ljudi u ovu vlast, i nove generacije, tipa studenti i srednjoskolci.
 
Ovo nije postavio niko iz DVERI već neko kome je stalo da raspiruje mržnju na patriotskom delu srpskog biračkog tela. Niko normalan u SNS koliko ja znam ne mrzi nikoga a posebno ne časne ljude iz DVERI koji isto tako kao i članovi i simpatizeri SNS,DSS ali i drugih stranaka i grupa žele dobro Srbiji i svom narodu i građanima. Koalicija SNS-DS je naravno teoretski moguća ali je u praksi nemoguća. Ovo lansiraju režimske novine i male stranke a u prvom redu ovaj odvojeni (od članstva) deo rukovodstva SPS bojeći se da ih slučajno ne mimoiđu kod stvaranja Vlade. Nažalost rezultati prvog kruga izbora su takvi da SNS ne može sama formirati Vladu a svaka normalna Vlada mora krenuti u borbu protiv korupcije i krađe u prvom krugu a to ne može DS sem da se DS sama potpuno transformiše i da pohapsi ozbiljan deo svog rukovodstva - što je malo verovatno. Velika je šteta što DVERI nisu uspele da uđu u Parlament - onda bi situacija bila sasvim drugačija. Ali,šta je tu je - i u buduće svima treba biti jasno da se treba drugačije glasati (slično drugom krugu).


Sta kazes zlonameran ,nek bude tako ali pre toga mi odgovori kako ces se osecati ako da te koalicije KOJA JE PO TEBI NEMOGUCA ipak dodje .Seti se 2008 i koalicije SPS i DS
 

Back
Top