Fatalne kombinacije, oce to!

Skyler

Obećava
Poruka
79
Cula sam da su blizanac i vodolija fatalne kombinacije u ljubavi. jel to istina :?:
a sta je sa ostalim znacima. jel moze neko da mi protumaci ovu kombinaciju, da kaze zasto je toliko dobra i da spari ostale znake.
sta ide sa lavom a sta sa rakom? :lol:
 
Ne znam za fatalne kombinacije u dobrom smislu,ali znam jednu fatalnu kombinaciju u loooosem smislu...Po mom iskustvu(nisam ja vec jedan bivsi par iz mog okruzenja) mislim da rakovi i skorpije definitivno treba da se izbegavaju!Mozda nije u skladu sa temom,ali morala sam to da kazem! :oops:
 
Mene gore navedeni par znakova asocira na tipsko izdvajanje prema pripadajućem elementu

Prema tome bi podjednako "fatalni" bili i
~ Blizanac, Vaga i Vodolija
~ Ovan, Lav, Strelac
~ Bik, Devica, Jarac
~ Rak, Škorpion, Ribe

... ali, moram reći da ništa od svega ovoga nije toliko snažno kao kombinacija Škorpiona i Bika. Pripadnici ova 2 znaka su naime, DEFINISALI fatalnost u odnosu.
Tajna je tačnije u samoj fatalnosti većine Škorpiona koji su u stanju da zavedu gotovo svakoga - pogledom, pristupom, rečju a Bik je taj koji je u stanju da vrhunski Škorpionski talenat [seksualnost] konzumira u neverovatnim količinama a da na njegovu posesivnost i ljubomoru potpuno izostavi reakciju i to može delovati fenomenalno posmatračima sa strane - i ne samo njima dugi niz godina.

Bez uvrede ali ako Blizanac i Vodolija iz gore navedene kombinacije nemaju neke fantastične uporedne aspekte između Venere, Marsa, Plutona nema nikakvog razloga da aludaraju na fatalnost jer vazdušni znaci jesu prilično lepršavi u odnosu. Doduše, Blizanac je odličan u marketingu i svojom veštinom će lako obrlatiti veselu Vodoliju i uveriti je u fatalnost, podjednako kao i u vernost ili mudrost ali koliko zaista ima svega toga u navedenom?

Strast se može pripisati vatrenim znacima [i planetama koje se u njima nađu u natalnoj karti], emocija vodenim, razum zemljanim a vazdušnim idejna raznolikost i verbalne sposobnost na kojima bi im ostatak zodijaka pozavideo. E u tome prednjače Blizanci koji se najčešće nađu u profesijama inovativnih marketing menadžera, veštih trgovaca, spretnih novinara i sposobnih sekretara ili asistenata.

______________________________
Copyright Spicum Astro Community
www.spicum.com
 
Mislim da je podjednako snažan potencijal i da sve zavisi od njihovih karata...

Pretpostavka je da je muškarac aktivniji, inicijativniji pa je ok da je on u znaku Škorpiona jer će u tom slučaju žena Bik dati trajnost odnosu.

U suprotnom, vreli Bik će svaki put biti na ivici ludila pred izazovnom, maštovitom Škorpionkom.

Svakako super!


_______________
www.spicum.com
 
Mady:
Mene gore navedeni par znakova asocira na tipsko izdvajanje prema pripadajućem elementu

Prema tome bi podjednako "fatalni" bili i
~ Blizanac, Vaga i Vodolija
~ Ovan, Lav, Strelac
~ Bik, Devica, Jarac
~ Rak, Škorpion, Ribe

... ali, moram reći da ništa od svega ovoga nije toliko snažno kao kombinacija Škorpiona i Bika. Pripadnici ova 2 znaka su naime, DEFINISALI fatalnost u odnosu.
Tajna je tačnije u samoj fatalnosti većine Škorpiona koji su u stanju da zavedu gotovo svakoga - pogledom, pristupom, rečju a Bik je taj koji je u stanju da vrhunski Škorpionski talenat [seksualnost] konzumira u neverovatnim količinama a da na njegovu posesivnost i ljubomoru potpuno izostavi reakciju i to može delovati fenomenalno posmatračima sa strane - i ne samo njima dugi niz godina.

Bez uvrede ali ako Blizanac i Vodolija iz gore navedene kombinacije nemaju neke fantastične uporedne aspekte između Venere, Marsa, Plutona nema nikakvog razloga da aludaraju na fatalnost jer vazdušni znaci jesu prilično lepršavi u odnosu. Doduše, Blizanac je odličan u marketingu i svojom veštinom će lako obrlatiti veselu Vodoliju i uveriti je u fatalnost, podjednako kao i u vernost ili mudrost ali koliko zaista ima svega toga u navedenom?

Strast se može pripisati vatrenim znacima [i planetama koje se u njima nađu u natalnoj karti], emocija vodenim, razum zemljanim a vazdušnim idejna raznolikost i verbalne sposobnost na kojima bi im ostatak zodijaka pozavideo. E u tome prednjače Blizanci koji se najčešće nađu u profesijama inovativnih marketing menadžera, veštih trgovaca, spretnih novinara i sposobnih sekretara ili asistenata.

______________________________
Copyright Spicum Astro Community
www.spicum.com

Zanimljivo.
 
Ko je tu ko [ko je muško a ko žensko]?

Naravno da se odnosi na podznake osim ako je ostatak natalnih karata savršeno nekompatibilan - tada ova privlačnost može biti kratkotrajna i ne razvijati se dublje.

Škorpion spada u vodene znake iako njime vlada vatreni Mars i ovoj kombinaciji bih dala 4+ ako ostatak položaja ne ugrožava vezu.

Škorpion u Raku pronalazi tako neophodnu žrtvu, kod njega je ljubav bol - a Rak jeste ranjiv i voli da priča o osećanjima. Uf, što to lepo čačka Škorpiona, uvek iznova... izazov... pa malo bola, pa uteha i suze... ljubav


_______________
www.spicum.com
 
Jao, oprosti Mady, moja je greska u kucanju... Mislila sam na to da su im podznaci u skorpionu (zena) i biku (muskarac, ciji je znak jarac)...
K vragu, kako umjesto bika, napisah rak...? :(

Usput, imala sam vezu rak (moj znak) i skorpion (njegov) i kako sam se samo pronasla u zadnjoj recenici koju si gore napisala... :)
 
Gazdarica:
Jao, oprosti Mady, moja je greska u kucanju... Mislila sam na to da su im podznaci u skorpionu (zena) i biku (muskarac, ciji je znak jarac)...
K vragu, kako umjesto bika, napisah rak...? :(

Usput, imala sam vezu rak (moj znak) i skorpion (njegov) i kako sam se samo pronasla u zadnjoj recenici koju si gore napisala... :)
ti si ista kombinacija kao moj muz... :? milane zasto si uzeo nik "gazdarica"..?!
 
Gazdarica:
Jao, oprosti Mady, moja je greska u kucanju... Mislila sam na to da su im podznaci u skorpionu (zena) i biku (muskarac, ciji je znak jarac)...
K vragu, kako umjesto bika, napisah rak...? :(

Usput, imala sam vezu rak (moj znak) i skorpion (njegov) i kako sam se samo pronasla u zadnjoj recenici koju si gore napisala... :)


Gazdarice,
napokon - koja je kombinacija u pitanju? Najbolje da ostaviš vaše podatke pa da pogledamo uporedni...

Vidim da je tu negde Škorpion, Bik a da te još muči Rak... :wink:
 
Fatalne kombinacije
*** 16.1.1983. 11:30 Bgd
Obzirom da je pregršt planeta smešteno u sazvežđe Vodolije mislim da bi neko sa puno planeta u sazvežđu Lava doneo osećaj otpunosti.

Skyler 12-7-1988 7.40 beograd
Škorpion bi zaista lepo upotpunio tvoju kobinaciju

Tačnije je a možda i mnogo lakše navesti položaje koji bi doneli fatalnu vezu. Ta osoba bi se trebala na vaše Sunce, Mesec, Veneru ili Marsa uklopiti konjunkcijom ili kvadratom sa Saturnom. Takve veze se veoma snažno osećaju i još pri prvom susretu oba partnera imaju osećaj da se znaju 100 godina. Iz stomaka vam kreće tupi bol jer telo negoduje pri samoj pomisli na odvajanje.

Gazdarice, pod pojmom "podatke" sam mislila na datume, sat i vreme rođenja.


_______________
www.spicum.com
 
Mady:
Fatalne kombinacije
*** 16.1.1983. 11:30 Bgd
Obzirom da je pregršt planeta smešteno u sazvežđe Vodolije mislim da bi neko sa puno planeta u sazvežđu Lava doneo osećaj otpunosti.

Skyler 12-7-1988 7.40 beograd
Škorpion bi zaista lepo upotpunio tvoju kobinaciju

Tačnije je a možda i mnogo lakše navesti položaje koji bi doneli fatalnu vezu. Ta osoba bi se trebala na vaše Sunce, Mesec, Veneru ili Marsa uklopiti konjunkcijom ili kvadratom sa Saturnom. Takve veze se veoma snažno osećaju i još pri prvom susretu oba partnera imaju osećaj da se znaju 100 godina. Iz stomaka vam kreće tupi bol jer telo negoduje pri samoj pomisli na odvajanje.

Gazdarice, pod pojmom "podatke" sam mislila na datume, sat i vreme rođenja.


_______________
www.spicum.com
E sve je to lepo ali je jos samo treba sresti..
A sta kazu zvezdice, Hoce li se to desiti?
 

Back
Top