da li verujete u ljude?

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
...sto sam starija, sto vise imam iskustava i poznanstava sa ljudima to mi je sve vece zlo.....tuzno, ali je tako....toliko licemerja...ogovaranja....koje kakvih prica....uzas?!
kakva su vasa iskustava....da li verujte ljudima sa kojima radite, sta se desi kada vas neko razocara!? :cry:
 
ja sam, sto kaze jagodica, verovao ljudima po "difoltu", ali zato sto smatram da nikad nikog nisam zayebao, pa ocekujem da ni mene nece.... velika greska....
u poslednje vreme verujem samo retkima, ali i dalje meni moze da veruje bilo ko.....

ogromnoj vecini ljudi je stalo samo do njih samih, pa pedeset mesta prazno, pa tek onda dolazi neko drugi na listu....
 
Ne... i da.

Osoba A mi se zabavljala sa devojkom iza ledja, dok mi je za osobu B trebalo 5 godina da izvalim da mi nije nikakav prijatelj, chak suportno.

Mada, imam par drugih prijatelja kojima verujem. Tako da...

Oprezno. Treba da se slusha srce. Zvuchi otrcano, medjutim da sam vishe paznje obratio video bih stvari koje nisam zeleo a bile su jasni pokazatelji datog stanja.
 
Verovati u ljude znači pre svega verovati u sebe.
Verovati u druge ljude, znači pre svega verovati svojim predosećajima. A ona nas mogu prevariti, jer ih je jako teško spoznati. Za to je potrebno znanje. Koje stičemo kako lošim, tako i dobrim iskustvima.
Verovati u promenljivost ljudske prirode, uvek ostavljajući mogućnost da se ona popravi, znači nadati se.
 
devojcurak:
...sto sam starija, sto vise imam iskustava i poznanstava sa ljudima to mi je sve vece zlo.....tuzno, ali je tako....toliko licemerja...ogovaranja....koje kakvih prica....uzas?!
kakva su vasa iskustava....da li verujte ljudima sa kojima radite, sta se desi kada vas neko razocara!? :cry:
Čekaj, jel' pitaš da li verujemo u ljude ili da li verujemo ljudima? Mislim da su to različite stvari
 
DisMisaL:
Verovati u ljude znači pre svega verovati u sebe.
Verovati u druge ljude, znači pre svega verovati svojim predosećajima. A ona nas mogu prevariti, jer ih je jako teško spoznati. Za to je potrebno znanje. Koje stičemo kako lošim, tako i dobrim iskustvima.
Verovati u promenljivost ljudske prirode, uvek ostavljajući mogućnost da se ona popravi, znači nadati se.

Vrlo blisko sushtini.. plus:
Verovati u promenljivost ljudske prirode i uvek ostavljati mogucnost da nas dobar osecaj vara i da se pokazu neka druga lica osoba kojima smo okruzeni znaci biti oprezan..Sebicno, ali isplativo..
 
VisionOfDisorder:
november child:
VisionOfDisorder:
Mada, imam par drugih prijatelja kojima verujem.

zar ti nisi onaj sto je ostao sam? :wink:

Da. Ta dva prijatelja su udaljena 400 km od mene plus me i ne razumeju bash dobro, iako bi mi uvek pomogli.

:( sorry..nije bilo prozivanje..
sh/itty je sve to..toxicity of our city..
samo ostani svoj
 
Master_Chief:
Ljudi su stoka pa pri tome im ne treba verovati,sve treba primiti s' nekom dozom sigurnosti...

Ne mogu da odolim a da te ne pitam - aaaa kom stadu ti pripadas? :idea: :lol: :lol: :lol:

...a sad da kazem nesto na temu: ljudima treba verovati, ali ne slepo... Kome da verujes, ako ljudima ne verujes? Psu? Macki? Kanarincu? Serpi? Kadi? Otiracu? hehehehehehe....
..pa ima lazi i prevare... ali ima i istine... samo treba na vreme skinuti naocare od predrasuda...
 
ti si ondak dobro prase kad veruješ svojim ubicama....
inače zašto da ne verovati više svom psu nego ljudima...he he he
psi nisu zli i podli ...a neki baš ljudi umeju...
eee ovo ti je dobro za prerasude...ali....na žalost malo ko je spreman da prizna da ima predrasude...i reši se tog balasta...
 
november child:
VisionOfDisorder:
november child:
VisionOfDisorder:
Mada, imam par drugih prijatelja kojima verujem.

zar ti nisi onaj sto je ostao sam? :wink:

Da. Ta dva prijatelja su udaljena 400 km od mene plus me i ne razumeju bash dobro, iako bi mi uvek pomogli.

:( sorry..nije bilo prozivanje..
sh/itty je sve to..toxicity of our city..
samo ostani svoj


thanks.
SOAD je'l... fina je to muzika.
 
devojcurak:
...sto sam starija, sto vise imam iskustava i poznanstava sa ljudima to mi je sve vece zlo.....tuzno, ali je tako....toliko licemerja...ogovaranja....koje kakvih prica....uzas?!
kakva su vasa iskustava....da li verujte ljudima sa kojima radite, sta se desi kada vas neko razocara!? :cry:

Ma kakvi, ne verujem nikom i svi su losi dok ne dokazu suprotno. :cool: A sta radim sa onima koji me razocaraju? Pa kao i sa svima, zakopam ih u dvoristu :cool:
 

Back
Top