Дачић иде у опозицију!

ode li sada u opoziciju, a vlast sklope tomini radikali i tadiceve demokrate, za 4. godine mu je zagarantirana samostalna vlast. u 4 godine i najradikalniji radikali kad osjete sve blagodati kapitalizma (u prijevodu-kad ostanu gladni) masovno ce glasovati za socijaliste ;) zivi bili pa vidili :ok:
 
ode li sada u opoziciju, a vlast sklope tomini radikali i tadiceve demokrate, za 4. godine mu je zagarantirana samostalna vlast. u 4 godine i najradikalniji radikali kad osjete sve blagodati kapitalizma (u prijevodu-kad ostanu gladni) masovno glasovati za socijaliste ;) zivi bili pa vidili :ok:

То сигурно ја мислим да му је најбоље да иде у опозицију сада трентуно то је једно што је паметно
 
Ако ДС и СНС формира влада ,СПС сигурно побеђује на следећим изборима а следиће пут постаје и председник

Дође ми да гласам за СПС на следећим изборима,само да помогнем да се Николић и Тадић пошаљу у заборав.

Било како било,десница и права левица могу релативно лепо да сарађују,доказано 90их.
 
sto bi bio luzer? zemlja ce propasti jos vise. ljudi ce se razocarati i u tomu i eto ratluku glasaca.

mislim da ce koalicija ds i sns cak vise razocarati tomine glasace, nego tadiceve, jer za tomu su ljudi glasali samo da sklone tadica. toma ce se urnisati, ali nista novo.

Ма паметан човек опозиција му је најбоље решење нека своју бабу уцењују
 
Djede, sećaš li se ti one Vlade što ti ja napisah 8. maja? (SPS - SNS - DS), kad ti ja reče snimi ovo, a ti reče naučna fantastika?

ako i sps udje u tu vladu naebali smo po svim tackama. msm, i ovako smo, al' tek tada. :zcepanje: mada, lepsi je kolac kada je parce vece, a dve stranke manje dele, nego tri. tako da je vrlo moguce da iskljuce dacica, time mu najverovatnije cineci uslugu.
 

Back
Top