Biblioteka 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nego,da se vratim na temu
nesto mi je iskocilo na zglobu ruke
i boli me kada koristim misa
i tesko mi je da citam knjige na laptopu :neutral:
a imam gomilu skupljenu....
a na sve to,jos i hocu da kupim neku od S. Kinga
da je ponesem za Atinu sa sobom....

Kada cu ja sve to procitati.... :think:
 
Pošto smo ušle u 21. hiljadarku, zaslužile smo časno novu temu. Pozivamo stare i buduće članove da nam se pridruže, a moderaciju molimo da nam zaključa staru a ovu zalepi. :hvala:

i da nam staru ostave zalepljenu da nam bude pri ruci pošto stalno nešto pretražujemo i podsećamo se. Ja sam još pisala na staroj, morala sam da prokomentarišem, a ne umem da citiram na drugoj temi. To valjda može.

I da nastavim sa Amanitijem. Druga knjiga koju sam čitala je Kako bog zapoveda, pa pošto imam beleške, podsetila sam se o čemu se radi. Mislim da mi je bolja od Poslednje Nove godine, ali u principu mi se ne svidja ni jedna ni druga.
Jel Dolazim po tebe ljubavna? fina, nežna?
 
i da nam staru ostave zalepljenu da nam bude pri ruci pošto stalno nešto pretražujemo i podsećamo se. Ja sam još pisala na staroj, morala sam da prokomentarišem, a ne umem da citiram na drugoj temi. To valjda može.

I da nastavim sa Amanitijem. Druga knjiga koju sam čitala je Kako bog zapoveda, pa pošto imam beleške, podsetila sam se o čemu se radi. Mislim da mi je bolja od Poslednje Nove godine, ali u principu mi se ne svidja ni jedna ni druga.
Jel Dolazim po tebe ljubavna? fina, nežna?
Dolazim po tebe... je ljubavna i nezna, i to onako... za nasu generaciju :flert:
Makar je na mene tako delovala :manikir:
 
i da nam staru ostave zalepljenu da nam bude pri ruci pošto stalno nešto pretražujemo i podsećamo se. Ja sam još pisala na staroj, morala sam da prokomentarišem, a ne umem da citiram na drugoj temi. To valjda može.

I da nastavim sa Amanitijem. Druga knjiga koju sam čitala je Kako bog zapoveda, pa pošto imam beleške, podsetila sam se o čemu se radi. Mislim da mi je bolja od Poslednje Nove godine, ali u principu mi se ne svidja ni jedna ni druga.
Jel Dolazim po tebe ljubavna? fina, nežna?

Jeste Bi, bar po meni. I sam naziv romana na neznost asocira.
Naravno, tu su opet neizbezna deca kao glavni junaci, njihova borba da budu bolji od svojih roditelja, ma taj roman je obelezio pocetak moje ljubavi prema jednom coveku koji vise nije moj i to je jedan od razloga zasto sam vam drage moje prijateljice tuzna.
Ne znam na cijem jeziku je naziv romana lepsi, na nasem ili na italijanskom: ``Ti prendo e ti porto via``.
To je bila moja pozdravna poruka na mom starom mobilnom, izmedju ostalog.
Nisam znala da sin Stivena Kinga pise. Moram ja to malo da istrazim ;)
Podrav i poljubac svim mojim prijateljicama i prijateljima sa teme!
Volim vas puno! Kao da ste mi rod rodjeni. Eto.
 
Poslednja izmena:
Dolazim po tebe... je ljubavna i nezna, i to onako... za nasu generaciju :flert:
Makar je na mene tako delovala :manikir:

e ovo će biti presudno da uzmem da je čitam! naravno kad dodje na red.

Jeste Bi, bar po meni. I sam naziv romana na neznost asocira.
Naravno, tu su opet neizbezna deca kao glavni junaci, njihova borba da budu bolji od svojih roditelja, ma taj roman je obelezio pocetak moje ljubavi prema jednom coveku koji vise nije moj i to je jedan od razloga zasto sam vam drage moje prijateljice tuzna.
Ne znam na cijem jeziku je naziv romana lepsi, na nasem ili na italijanskom: ``Ti prendo e ti porto via``.
To je bila moja pozdravna poruka na mom starom mobilnom, izmedju ostalog.
Nisam znala da sin Stivena Kinga pise. Moram ja to malo da istrazim ;)
Podrav i poljubac svim mojim prijateljicama i prijateljima sa teme!
Volim vas puno! Kao da ste mi rod rodjeni. Eto.

Arvena, volimo i mi tebe. Nekad smo ovde ko u onim najljigavijim ljubavnim romanima, ali zar to nije divno.!? Naša mala oaza ljubavi, prijateljstva i dobrih knjiga.

Stvarno Dolazim po tebe i vodim te sa sobom je i sam naslov pun ljubavi, a Ti prendo e ti porto via je prava muzika.
Samo tebi stvaraju bol sva ta sećanja i podsećanja na tu knjigu. Treba da čitaš nešto veselo ili trilera. Valjda je King dobar izbor.
 
Srce i dusa mi zabranjuju da citam ljubavne, a sam Bog zna koliko bih volela da volim nekog...
Nisam ni za neko veselo stivo. Mozda Mekol Smita, ali i to je previse sentis za moju ranjenu dusu.
Zato i insistiram na necem sasvim sasvim drugacijem stivu sto bi mi odvuklo paznju...
Citam roman ``Dionisovi stepenici`` i dopada mi se. Imam i njegov (Luke di Fulvia) drugi roman ``Banda snova``, ali ceka na red...
Eto u takvom sam ``raspolozenju``.
A da vam ne pricam da se opet selim i da me mozda nece biti u Biblioteci neko vreme. Ali o tom - potom...
 
Nesto razmisljam da bi bilo bi pametno postaviti delove Lamarinog azuriranog spiska, npr. po zanrovima - Bosanci, letnje/morske, trileri, drame...;)
da ne moraju sve nove clanice da iscitavaju citavu proslu temu...
 
:cao: eto i mene da se uclanim :mrgreen: u Biblioteku 2
da prijavim citanje Kuce duhova- I.Aljende iako nisam procitala Portret u sepiji (neme u mojoj biblioteci-izgleda je pojeli misevi:()

o, bože, da se smejem :zcepanje: ili da plačem :cry:
Kuća duhova nema mnogo veze s prethodne dve, samo čitaj i uživaj!
Srce i dusa mi zabranjuju da citam ljubavne, a sam Bog zna koliko bih volela da volim nekog...
Nisam ni za neko veselo stivo. Mozda Mekol Smita, ali i to je previse sentis za moju ranjenu dusu.
Zato i insistiram na necem sasvim sasvim drugacijem stivu sto bi mi odvuklo paznju...
Citam roman ``Dionisovi stepenici`` i dopada mi se. Imam i njegov (Luke di Fulvia) drugi roman ``Banda snova``, ali ceka na red...
Eto u takvom sam ``raspolozenju``.
A da vam ne pricam da se opet selim i da me mozda nece biti u Biblioteci neko vreme. Ali o tom - potom...
Možda to sa selidbom ispadne bolje nego što je sada. Brzo nam se priključi ponovo.

Da se upisem i u novu Biblioteku :)
I dalje citam "Cekanje" (i cekam) :lol:

Bi me je na staroj temi pitala kako cete saznati za radosni dogadjaj, poslacu sms MajiVA.
e, sad mi je lakše, kad znam da imaš izaslanika.
Izvini što te pitam, jesti ti u Beogradu ili u nekom drugom gradu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top