NAPREDNJACI POLAKO PRIPREMAJU TEREN ZA KOALICIJU SA DS

Svjatogor

Aktivan član
Poruka
1.806
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...lada+SNS+i+DS+ne+bi+bila+idealno+rešenje.html

Upitan o mogućnostima za koaliciju sa demokratama, on je rekao da je DS vodio najagresivniju kampanju, ali da ljudi u SNS-u ne žele da žive u prošlosti, niti da stvaraju neprijatelja na političkoj sceni.
"U skladu sa politikom predsednika Srbije, pružićemo ruku svima svima, ali mislim da koalicija SNS i DS ne bila idealno rešenje za Srbiju", kazao je Vučić.


SMEJURIJA
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...lada+SNS+i+DS+ne+bi+bila+idealno+rešenje.html

Upitan o mogućnostima za koaliciju sa demokratama, on je rekao da je DS vodio najagresivniju kampanju, ali da ljudi u SNS-u ne žele da žive u prošlosti, niti da stvaraju neprijatelja na političkoj sceni.
"U skladu sa politikom predsednika Srbije, pružićemo ruku svima svima, ali mislim da koalicija SNS i DS ne bila idealno rešenje za Srbiju", kazao je Vučić.


SMEJURIJA

videćemo šta Putin bude rekao......
 
teren mogu da pripremaju samo kod naprednih članova svoje stranke,

mi ostali to odavno već vidimo i upozoravali smo na vreme.


A pazi silikonca sta priča
Upitan o mogućnostima za koaliciju sa demokratama, on je rekao da je DS vodio najagresivniju kampanju, ali da ljudi u SNS-u ne žele da žive u prošlosti, niti da stvaraju neprijatelja na političkoj sceni.


Bar cemo slusati opravdanja naprednjaka da je to ipak najbolje za SRBIJU I NJEN bezalternativni euROPSKI put , u ovom trenutku .Kad se to desi samo cu da kopiram ranije postove ovdašnjih jurišnika SNS .
 
Nek prave tu koaliciju ako su tako odlucili - ko ih jjebe ... nadam se da ce u tom slucaju makar dve partije iz koalicije oko SNS da predju u opoziciju .. pa nek ih karaju u parlamentu .. .. ionako je moj projekat ujedinjenje sa Rusijom - a to nikakve koalicije , a narocito ovakve , pravljene zbog toboznjeg ubrzanja na besperspektivnom ,, evropskom putu ,, , ne mogu da sprece .. :D
 
U ovu poziciju SNS je dosao tako sto je lako predjeno preko kradje u prvom krugu i sto se odustalo od protesta .Na taj nacin sa rezultatima izbora na svim nivoima koji su daleko ispod ocekivanja za SNS,svakome je jasno da sada jedino koalicija sa DS moze uciniti da SNS bude deo vlade .Dacic ne zeli vladu sa SNS-om i kao sto vidimo cak su mu blizi LDP i URS .
Krajnji epilog kakav ce biti tek cemo videti ali ocigledno je postojao plan da se kupovinom glasova i kradjom SNS marginalizuje kako bi stari koalicioni partneri neometano nastavili svoj posao medjutim evidentno da iz EU stizu drugaciji signali .
 
U ovu poziciju SNS je dosao tako sto je lako predjeno preko kradje u prvom krugu i sto se odustalo od protesta .Na taj nacin sa rezultatima izbora na svim nivoima koji su daleko ispod ocekivanja za SNS,svakome je jasno da sada jedino koalicija sa DS moze uciniti da SNS bude deo vlade .Dacic ne zeli vladu sa SNS-om i kao sto vidimo cak su mu blizi LDP i URS .
Krajnji epilog kakav ce biti tek cemo videti ali ocigledno je postojao plan da se kupovinom glasova i kradjom SNS marginalizuje kako bi stari koalicioni partneri neometano nastavili svoj posao medjutim evidentno da iz EU stizu drugaciji signali .

I zato SNS nikako nece ici sa DS.
 
90% članstva sns-a će napustiti stranku ako se to desi ta koalicija između ds i sns-a tako da ti nemaš pojma o čemu poričaš
to bi bio politički kraj svih rukovodioca te stranke

...., a ti kolega, osim što ne znaš baš Srpski...., možda ne živiš ovde...? (jer ne kaže se svih "rukovodioca", već "svih rukovodilaca"), tako i ne pratiš politiku izgleda....

Koliko je članova DS-a napustilo DS, kada je 2008. ušao u koaliciju sa SPS i obrnuto?

Ta koalicija je dogovorena još onog trenutka kada su se dogovorili da zajedno pokradu izbore, kako bi namontirali rezultat koji svima odgovara. Jer dečko, toliko je para u igri, da su mogli da plate precizno ispitivanje procene rezultata bez ikakvih problema. Kako im se rezultat nije svideo, to su se latili alata, jer bez njega kao što znaš, nema zanata.
 
PREVEJANA LAŽOVČINA I MUVARA..:besan2:

Ne mogu a da ne navedem komentar jednog ...Žileta...jer ...SVAKA MU JE NA MESTU...:ok:

Nikada više oprečnih izjava, nego ovih dana. Ako Vučić pristane na Vladu sa DS-om, onda će imati problem sa narodom, jer je on govorio sve najgore o Tadiću i DS-u, narod mu poverovao i glasao. Zapamti Vučiću da narod nije izabrao Tomu jer je dobar, nego zato što je Tadić loš. Toma je samo bio manje zlo od dva ponuđena. I nismo imali neki izbor, i zato ne igrajte se sa našim glasovima. Niste valjda već zaboravili ''najprljaviju kampanju'' kako ste govorili 60 dana. Svi prethodnici koji su skinuti sa vlasti neka vam budu pouka da niko nije nezamenjiv.
 
...., a ti kolega, osim što ne znaš baš Srpski...., možda ne živiš ovde...? (jer ne kaže se svih "rukovodioca", već "svih rukovodilaca"), tako i ne pratiš politiku izgleda....

Koliko je članova DS-a napustilo DS, kada je 2008. ušao u koaliciju sa SPS i obrnuto?

Ta koalicija je dogovorena još onog trenutka kada su se dogovorili da zajedno pokradu izbore, kako bi namontirali rezultat koji svima odgovara. Jer dečko, toliko je para u igri, da su mogli da plate precizno ispitivanje procene rezultata bez ikakvih problema. Kako im se rezultat nije svideo, to su se latili alata, jer bez njega kao što znaš, nema zanata.
nemaš ti pojma očigledno je da neko od nas dvoje ne živi u srbiji , ali to definitivno nisam ja
 
....reče ti i ne pocrvene?
??????
zašto bih ja pocrveneo?
Celo vreme sam navijao za Tomu i znam kako je prošla cela ova kampanja sa poptunom pljuvačinom po njemu koju su uradili kako radikali tako i DS .
Ako neko ima kratko pamćenje to nisam ja , ja živim među običnim svetom i tačno znam zašto NE glasam za DS tj zašto glasam protiv DS-a.
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...lada+SNS+i+DS+ne+bi+bila+idealno+rešenje.html

Upitan o mogućnostima za koaliciju sa demokratama, on je rekao da je DS vodio najagresivniju kampanju, ali da ljudi u SNS-u ne žele da žive u prošlosti, niti da stvaraju neprijatelja na političkoj sceni.
"U skladu sa politikom predsednika Srbije, pružićemo ruku svima svima, ali mislim da koalicija SNS i DS ne bila idealno rešenje za Srbiju", kazao je Vučić.


SMEJURIJA

Brate tebi i svima koji se loze na ove gluposti mogu samo da kazem, zapravo Ivo Andric je to lepo kazao, pa cu ga citirati, a vi procitajte i ZAPAMTITE vec jednom, nemoj ste glUpi:

"Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, već onaj koji misli da je sve što pročita istina."

Ivo Andrić
 

Back
Top