Kada ona pije...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Licno, oduvek me je to nerviralo...nije to sad neka diskriminacija,ali jednostavno, pice nije za devojke...jos kad pegliraju, to je prosto ocajno...

e sad, ova stvar je postala licna, posto kad ne izadjemo zajedno, ona izadje sa drugaricama i malo se opije, ne ubije se k'o svinja, al nije bas ni spasena...nema sanse da me prevari, cak ni u tom stanju, jer je dovoljno poznajem i verujem joj, a i svi znaju da bih isekao nesrecnika koji pokusa bilo sta sa njom...uglavnom, nema tu konkretne opasnosti, ali se meni to ne svidja... da li ja mogu njoj otvoreno da kazem "ej, nemoj piti"? u subotu idem kod nje na rodjendan, bice jos mase, necemo biti zajedno celo vece, i sad ne mogu da predvidim kako ce se ona ponasati...
 
cuj ti pice nije za devojke :roll: ...ma daj molim te...a kada smo kod pegliranja mislis da je mnogo lepse kada momci povracaju?!!!
u ostalom,reci joj ako ti smeta,mozda je devojka dobra pa te poslusa... :roll: :lol:
 
dkole:
Licno, oduvek me je to nerviralo...nije to sad neka diskriminacija,ali jednostavno, pice nije za devojke...jos kad pegliraju, to je prosto ocajno...
hehehe,sto mi je ovo dobar izraz.Ocena:10+

Nego,imas pravo,nista gore od pijane zenske osobe,ajde malo pa se smeje,ali kad pravi budalu od sebe na smesan nacin,e to je stvarno sramota.
 
dkole:
Licno, oduvek me je to nerviralo...nije to sad neka diskriminacija,ali jednostavno, pice nije za devojke...jos kad pegliraju, to je prosto ocajno...

e sad, ova stvar je postala licna, posto kad ne izadjemo zajedno, ona izadje sa drugaricama i malo se opije, ne ubije se k'o svinja, al nije bas ni spasena...nema sanse da me prevari, cak ni u tom stanju, jer je dovoljno poznajem i verujem joj, a i svi znaju da bih isekao nesrecnika koji pokusa bilo sta sa njom...uglavnom, nema tu konkretne opasnosti, ali se meni to ne svidja... da li ja mogu njoj otvoreno da kazem "ej, nemoj piti"? u subotu idem kod nje na rodjendan, bice jos mase, necemo biti zajedno celo vece, i sad ne mogu da predvidim kako ce se ona ponasati...
A sad konkretan odgovor na pitanje:
Ako ona tebe voli ona ce ti nekim gestom pokazati zahvalnost zato sto si joj rekao da prestane da pije,ako se naljuti onda ti opet probaj nekim drugim putem,jer opet zbog toga da se razidjete bilo bi bas bez-veze jer primecujem da je volis...
 
Pa kad ti smeta,a ti joj reci...valjda ce moci u tvom prisustvu da se suzdrzi...

A sto pice nije za devojke?Slazem se da je grozno videti pijanu devojku,al ni pijani lik koji bazdi na kilometar i ne moze da skine svoje sape sa tebe u diskoteci takodje nije nimalo privlacan prizor.
 
laura87:
Pa kad ti smeta,a ti joj reci...valjda ce moci u tvom prisustvu da se suzdrzi...

A sto pice nije za devojke?Slazem se da je grozno videti pijanu devojku,al ni pijani lik koji bazdi na kilometar i ne moze da skine svoje sape sa tebe u diskoteci takodje nije nimalo privlacan prizor.
A to sto bazdi je neka pijandura koja pije najgoru "brlju" iz neke birtije...ali slazem se da nije lep prizor kad neka pijana stoka u diskoteci pocne da "'vata" unaokolo... :roll:
 
Pice je za svakoga, bilo mushko ili zensko. Mushkarci pice bolje podnose poshto su jachi, zato i postoje kokteli i "zenska" pica. Mada, meni je ogavno kad vidim pijanu devojku poshto one najcheshce nemaju pojma da se ponashaju u takvim situacijama. Mislim, ni mushki nisu bolji ali imaju duzi staz... :wink: Vidi, ako ti njoj kazesh da ti smeta shto ona loche i da bi zeleo da prestane, ochekuj to i od nje. Ako ona prestane, onda i ti prestajesh... :wink:
 
Master_Chief:
laura87:
Pa kad ti smeta,a ti joj reci...valjda ce moci u tvom prisustvu da se suzdrzi...

A sto pice nije za devojke?Slazem se da je grozno videti pijanu devojku,al ni pijani lik koji bazdi na kilometar i ne moze da skine svoje sape sa tebe u diskoteci takodje nije nimalo privlacan prizor.
A to sto bazdi je neka pijandura koja pije najgoru "brlju" iz neke birtije...ali slazem se da nije lep prizor kad neka pijana stoka u diskoteci pocne da "'vata" unaokolo... :roll:

Al i najobicnije pivo ume dobro da zaudara...
 
dkole:
Licno, oduvek me je to nerviralo...nije to sad neka diskriminacija,ali jednostavno, pice nije za devojke...jos kad pegliraju, to je prosto ocajno...

e sad, ova stvar je postala licna, posto kad ne izadjemo zajedno, ona izadje sa drugaricama i malo se opije, ne ubije se k'o svinja, al nije bas ni spasena...nema sanse da me prevari, cak ni u tom stanju, jer je dovoljno poznajem i verujem joj, a i svi znaju da bih isekao nesrecnika koji pokusa bilo sta sa njom...uglavnom, nema tu konkretne opasnosti, ali se meni to ne svidja... da li ja mogu njoj otvoreno da kazem "ej, nemoj piti"? u subotu idem kod nje na rodjendan, bice jos mase, necemo biti zajedno celo vece, i sad ne mogu da predvidim kako ce se ona ponasati...
Ponesi nozekanju i budi spreman da nekog iseces posto ce ona da se napije i svi ce da je spopadnu... I da reci joj NEMOJ BRE DA PIJES :twisted:
 
U principu nemas mnogo izbora. Gotovo svi su ti rekli da joj to direktno kazes sto realno i jeste najbolje resenje. E sad postoji mogucnost da to malo ublazis pa da joj ponudis da se igrate jedne igre... pa da joj kazes da ti zelis da ona manje pije... a ona tebi kaze sta ona zeli od tebe (sto nekad moze da bude i dobra stvar za tebe)... pa se ona nece osecati kao da si joj ti vodja i da mora da se ponasa onako kako ti kazes. I naravno i ti moras da se potrudis oko njenog zahteva.
 
dkole:
Licno, oduvek me je to nerviralo...nije to sad neka diskriminacija,ali jednostavno, pice nije za devojke...jos kad pegliraju, to je prosto ocajno...

e sad, ova stvar je postala licna, posto kad ne izadjemo zajedno, ona izadje sa drugaricama i malo se opije, ne ubije se k'o svinja, al nije bas ni spasena...nema sanse da me prevari, cak ni u tom stanju, jer je dovoljno poznajem i verujem joj, a i svi znaju da bih isekao nesrecnika koji pokusa bilo sta sa njom...uglavnom, nema tu konkretne opasnosti, ali se meni to ne svidja... da li ja mogu njoj otvoreno da kazem "ej, nemoj piti"? u subotu idem kod nje na rodjendan, bice jos mase, necemo biti zajedno celo vece, i sad ne mogu da predvidim kako ce se ona ponasati...

Ma, pazi da taj ne isece tebe.
Bolje iseci nju, sto pije !
 
Ratka_:
dkole:
Licno, oduvek me je to nerviralo...nije to sad neka diskriminacija,ali jednostavno, pice nije za devojke...jos kad pegliraju, to je prosto ocajno...

e sad, ova stvar je postala licna, posto kad ne izadjemo zajedno, ona izadje sa drugaricama i malo se opije, ne ubije se k'o svinja, al nije bas ni spasena...nema sanse da me prevari, cak ni u tom stanju, jer je dovoljno poznajem i verujem joj, a i svi znaju da bih isekao nesrecnika koji pokusa bilo sta sa njom...uglavnom, nema tu konkretne opasnosti, ali se meni to ne svidja... da li ja mogu njoj otvoreno da kazem "ej, nemoj piti"? u subotu idem kod nje na rodjendan, bice jos mase, necemo biti zajedno celo vece, i sad ne mogu da predvidim kako ce se ona ponasati...

Ma, pazi da taj ne isece tebe.
Bolje iseci nju, sto pije !
e evo konstruktivnog resenja!! :lol: :lol: :lol:
(trebalo bi da ti kole plati za ovakav savet, cak i ja imam zelju da te nagradim, makar za smeh, ovako genijalne ideje ne vidjam cesto :!: ) a ako seckanje ne urodi plodom, posto su oni "u vezi", on, puritanac jedan, ima sva prava da predje na primenu srednjovekovnih metoda za torturu kao sto su zakivanje eksera u nokte ili krckanje u vrelom pesku, sve dok se ona ne dozove pameti!!
 
mislim da ste malo preterali...nije ona nikakav alkos, ne pije pivo iz dvolitre, ne peglira...pije ta zenska pica, pelinkovac, navodno popije 3-4-5 tih pa bude happy, skace, ili sta vec...sad ja ne pijem to sra.nje pa ne znam koliko to hvata...jel to puno?
Da, stvarno je mnogo volim, ovo cak nije problem, vise je problemcic, ali me kopka onako...ne znam...videcu, jos je nisam video u takvom stanju, tako da ne znam...verovatno cu joj posle toga reci sta mislim...

i ono najvaznije...ja jesam klosar sto se alkohola tice, ali NIKAD ne pijem kad sam sa njom...i jesam kontraverzan po tom pitanju...mislim da devojke UOPSTE ne treba da piju alkohol...nije to za njih jednostavno...zasto ne piju te sokice jednostavno?? Muskarci imaju dostojanstva kad piju, ja kad se bash ubijem sednem u ugao i razmisljam, ne naskacem na druge, ne derem se, ne pevam narodnjake...jednostavno, uzivam u pivu, a ne u njegovim posledicama...treba to umeti...
 
dkole:
mislim da ste malo preterali...nije ona nikakav alkos, ne pije pivo iz dvolitre, ne peglira... 1. pije ta zenska pica, pelinkovac, navodno popije 3-4-5 tih pa bude happy, skace, ili sta vec...sad ja ne pijem to sra.nje pa ne znam koliko to hvata...jel to puno?
Da, stvarno je mnogo volim, ovo cak nije problem, vise je problemcic, ali me kopka onako...ne znam...videcu, jos je nisam video u takvom stanju, tako da ne znam...verovatno cu joj posle toga reci sta mislim...

i ono najvaznije...ja jesam klosar sto se alkohola tice, ali NIKAD ne pijem kad sam sa njom...i jesam kontraverzan po tom pitanju... 2. mislim da devojke UOPSTE ne treba da piju alkohol...nije to za njih jednostavno...zasto ne piju te sokice jednostavno?? 3. Muskarci imaju dostojanstva kad piju, ja kad se bash ubijem sednem u ugao i razmisljam, ne naskacem na druge, ne derem se, ne pevam narodnjake...jednostavno, uzivam u pivu, a ne u njegovim posledicama...treba to umeti...

Evo ovako redom:
1. prvi put cujem da je pelinkovac zensko pice. Koliko ja znam muskarci piju pelinkovac vise nego devojke i od 3-4-5 se ubiju kao majke. Ako se ja dobro razumem zenska pica su likeri, vina (mada njih piju i muskarci)...

2. Prvo meni nije jasno koja je sustina alkohola i zasto je on uopste da kazem smisljen, ali to je nesto drugo nego sto se tice pica... Mislim i da devojke i muskarci ne bi trebali da piju uopste ili eventualno po neko pice kada je neki veliki dogadjaj sta ja znam slava, svadba eventualno nova godina...

3. Ovo trece si bas lupio. To da muskarci imaju dostojanstva kad se napiju i ne prave lom nije prica ni za malu decu. To o cemu ti pricas su izuzeci i svako od nas moze na prste jedne ruke da nabroji svoje drugare koji kad se napiju imaju dostojanstva i ne prave sra*e.
 
dkole:
mislim da ste malo preterali...nije ona nikakav alkos, ne pije pivo iz dvolitre, ne peglira...pije ta zenska pica, pelinkovac, navodno popije 3-4-5 tih pa bude happy, skace, ili sta vec...sad ja ne pijem to sra.nje pa ne znam koliko to hvata...jel to puno?
Da, stvarno je mnogo volim, ovo cak nije problem, vise je problemcic, ali me kopka onako...ne znam...videcu, jos je nisam video u takvom stanju, tako da ne znam...verovatno cu joj posle toga reci sta mislim...

i ono najvaznije...ja jesam klosar sto se alkohola tice, ali NIKAD ne pijem kad sam sa njom...i jesam kontraverzan po tom pitanju...mislim da devojke UOPSTE ne treba da piju alkohol...nije to za njih jednostavno...zasto ne piju te sokice jednostavno?? Muskarci imaju dostojanstva kad piju, ja kad se bash ubijem sednem u ugao i razmisljam, ne naskacem na druge, ne derem se, ne pevam narodnjake...jednostavno, uzivam u pivu, a ne u njegovim posledicama...treba to umeti...


5 casa pelinkovca hvata itekako :wink:



Pazi,u redu je da joj kazes da ne pije kad je s tobom,al ne mozes da joj zabranis da pije kad je sama.Valjda je poznajes dovoljno pa znas da nece praviti budalu od sebe...ume da se kontrolise...i nemoj da gledas na posebne slucajeve pijanih devojaka...i jos nesto,devojka kad je jednom bila totalno pijana i radila sve i svasta NIKAD TO NE ZABORAVI I NE RADI OPET,veruj mi -znam iz sopstvenog iskustva
 
laura87:
Pazi,u redu je da joj kazes da ne pije kad je s tobom,al ne mozes da joj zabranis da pije kad je sama.Valjda je poznajes dovoljno pa znas da nece praviti budalu od sebe...ume da se kontrolise...i nemoj da gledas na posebne slucajeve pijanih devojaka...i jos nesto,devojka kad je jednom bila totalno pijana i radila sve i svasta NIKAD TO NE ZABORAVI I NE RADI OPET,veruj mi -znam iz sopstvenog iskustva

Ili jos se svidi pa ponovi i drugi put i treci... :twisted: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top