skala

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
od 0 do 10 koliko si ti ti na ovom forumu, a sve u cilju smuvavanja, tj. nalaženja partnera/ke...?

za one koji su ovde samo radi druženja i zabave i koji će eventualno da se nađu uvređeni na ovu moju konstatacijnu - evo može i ovako...čak i da nisi ovde radi pronalaženja partnera/ke (misim - naravno - znam da smo svi ovde isključivo i samo radi zezanja), opet - pokušaj da se staviš u situaciju da si ovde da bi smuvo/la nešto...da bi stekao ljubav, a samim tim i seks...
 
pa nisam bas zbog toga ovde, al' nikad ne bih mogao tek tako iskljuciti tu opciju... ovde dolazis u kontakt sa velikim brojem cura, tako da, nikad ne znas ko ti se i kad moze svideti...
 
od 0 do 10 koliko si ti ti na ovom forumu, a sve u cilju smuvavanja, tj. nalaženja partnera/ke...?

za one koji su ovde samo radi druženja i zabave i koji će eventualno da se nađu uvređeni na ovu moju konstatacijnu - evo može i ovako...čak i da nisi ovde radi pronalaženja partnera/ke (misim - naravno - znam da smo svi ovde isključivo i samo radi zezanja), opet - pokušaj da se staviš u situaciju da si ovde da bi smuvo/la nešto...da bi stekao ljubav, a samim tim i seks...
Ulogovao sam se iz ciste zafrkancije . Kasnije sam vidio da ima kvalitetnih zena . Prvenstveno sam trazio druzenje i dopisivanje .
Par puta mi je malo zaigralo srce . To se desilo samo po sebi , mada nisam ulazio u druzenja sa tom namjerom . Obicno su
takva dopisivanja trajala po petnaestak dana , a onda zamre samo po sebi . Stekao sam dvije bas prave prijateljice i sa njima
se dopisujem vec nekoliko mjeseci . Cak smo sklopili prijateljstvo i preko Fejsbuka .
 
Ulogovao sam se iz ciste zafrkancije . Kasnije sam vidio da ima kvalitetnih zena . Prvenstveno sam trazio druzenje i dopisivanje .
Par puta mi je malo zaigralo srce . To se desilo samo po sebi , mada nisam ulazio u druzenja sa tom namjerom . Obicno su
takva dopisivanja trajala po petnaestak dana , a onda zamre samo po sebi . Stekao sam dvije bas prave prijateljice i sa njima
se dopisujem vec nekoliko mjeseci . Cak smo sklopili prijateljstvo i preko Fejsbuka .

sklopili ste prijateljstvo preko fejsbuka
 
Ulogovao sam se iz ciste zafrkancije . Kasnije sam vidio da ima kvalitetnih zena . Prvenstveno sam trazio druzenje i dopisivanje .
Par puta mi je malo zaigralo srce . To se desilo samo po sebi , mada nisam ulazio u druzenja sa tom namjerom . Obicno su
takva dopisivanja trajala po petnaestak dana , a onda zamre samo po sebi . Stekao sam dvije bas prave prijateljice i sa njima
se dopisujem vec nekoliko mjeseci . Cak smo sklopili prijateljstvo i preko Fejsbuka .

e fala kurrcu jedan normalan odgovor...
 
od 0 do 10 koliko si ti ti na ovom forumu, a sve u cilju smuvavanja, tj. nalaženja partnera/ke...?

za one koji su ovde samo radi druženja i zabave i koji će eventualno da se nađu uvređeni na ovu moju konstatacijnu - evo može i ovako...čak i da nisi ovde radi pronalaženja partnera/ke (misim - naravno - znam da smo svi ovde isključivo i samo radi zezanja), opet - pokušaj da se staviš u situaciju da si ovde da bi smuvo/la nešto...da bi stekao ljubav, a samim tim i seks...[/QUOTE]

evo stavila sam se u situaciju:) el da pricam dalje?:lol:
 
to ti pričam...

Nina, žaba...može lock, pošto ode u ******...

može i karton jer mi je prećeno da ne otvaram više teme za koje ću odma tražim lock, a ja sam to učinio...:sad2:
 

Back
Top