Jedna od najvećih tajni univerzuma

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Jedna od najvećih tajni univerzuma: sve što postoji je primarno zasnovano na dve neboje - crnoj i beloj, a sekundarno na tri osnovne boje - crvenoj, plavoj i žutoj. Boja svetlosti je, zapravo, crna.

To su znali drevni (a znaju i moderni) pripadnici Reda Crnog Sunca, srodnog Velikom Belom Bratstvu:






Inače izlaze iz iste kuhinje. U popularnoj kulturi prikazani su u filmu “Konan varvarin”, gde se Arnold Schwarzenegger bori protiv njih... gušteri, zmije, stegovi sa “Crnim Suncem” i ostale munje...



agharta3.jpg




U novije vreme Crno Sunce se vezuje za Wilhelm Reich-a i Heinrich Himmler-a... neporažene SS-ovce, preseljene na Antarktik 1945. godine (Neuschwabenland)... itd. Ne bih dalje...

Kažem najveća tajna, zato što su drevni narodi, pripadnici ezoterijskog Reda Crno Sunce, znali za crne rupe, kao najveće sile u univerzumu, znali su njihovu pravu prirodu, da su one i gutači i izvori svetlosti istovremeno. Tek sada znamo koliko ništa ne znamo. Šta bi tek mogli reći oni što misle da su centar svemira i da su posisali svo znanje svih svetova?
 
dobar video moracu celog da ga pogledam. mislim da tesla nije pogresio u tome da je izvorna svetlost crne boje. neko bi pomislio da je crno obicno nistavilo u kojem se nista ne dogadja, ali nije..crna svetlost je tkanina zivota i sna a svetlost i boje u vidu bleska cine da se ta ideja oblikuje.

ja bih to postavio ovim redosledom:

zivot- iluzija

san- teznja svetlosti da se prispoji sa apsolutom

svetlost- poseduje oblik svesti ali je dualne prirode te stoga poseduje stepen neodredjenosti tj. haoticnosti, sa razlogom..

apsolut-apsolutna svest o svemu
 
da, i ja sam ubedjen da se u zemljinom jezgru krije neka vrsta sunca.postoji onaj fenomen u zemljinom jezgru koji traje tri dana i vesto je zamaskiran hriscanskim doktrinama i datumima. naime desava se to da zemlja prestaje sa spustanjem ka ekvatoru u trajanju od tri dana i posle tri dana nastavlja sa procesom spustanja. e sad vrlo je moguce da lupam ali to se na neki nacin moze povezati sa ranim fazama univerzuma. mislim da ljudi predstavljaju sebi pogresnu zamisao da je uneiverzum zapocet iz samo jedne tacke beskrajne gustine, ne nije, veliki prasak je eksplodirao svuda i u svim tackama, nakon cega nastavlja da se siri. kad je temperatura pala ispod nekoliko hiljada stepeni elektroni i jezgra otali su bez dovoljno energije da prevladaju sile el. magnetnog zracenja, poceli su da se spajaju u atome.dalje, paralela vezana sa centrom u zemljinom jezgru, posto je privlacenje atoma dovelo da zaustavljanja ekspanzije sirenja u nekim oblastima, gravitaciono privlacenje je te oblasti moglo nagnati na rotaciju, sta se i kako se dalje formiralo je manje vise poznato.

postoji crna rupa u centru galaksije-postoji, postoji sunce-postoji, postoji i zemlja koja svojom rotacijom cini da zemljino jezgro stvara el. magnetni stit, postoje i neka poravnanja ali..gledano iz drugacije perspektive sve to nabrojano dobija drugaciju formu koja nije nista vise od besmislne fraze i koja nista drugacija nije od kretanje elektrona u atomu, kroz sve moguce putanje koju mi kao kranji zbir mogucih istorija dozivljavamo kao realnu. zasto zemlja drugacije izgleda gledano iz 3d procitati ovde http://analogija.com/analogija/kretanje.html#upabit


zato ja zemlju smatram takoreci matrixom a nas same kreatore vlastite realnosti, nazovite crno sunce kako hocete, mozete ga zvati apsolutom, ili kao tesla etrom ili matricom svih stvari kako bi rekao plank, ono se nalazi svuda i sve je ispunjeno etrom koji nema svojstva materije koju uzrokuje a covek je dobio svest o tome i koliki nivo tog znanja moze da upije a istrajnost i odluka je u svakom od nas
 
U novije vreme Crno Sunce se vezuje za Wilhelm Reich-a i Heinrich Himmler-a... neporažene SS-ovce, preseljene na Antarktik 1945. godine (Neuschwabenland)... itd. Ne bih dalje...
wilhelm reich nije bio ss-ovac i nema nikakve veze sa crnim rupama, crnim suncem, himmlerom i antartikom...bio je psihijatar koji se bavio izučavanjem orgona (životne energije, poznatije kao či ili prana). živeo je i umro u americi, a njegovi orgonski topovi su bukvalno mogli da menjaju klimu...imaš na netu dosta o tome (mnogo ljudi je napravilo orgonski top po njegovim uputama)
ponekad previše informacije sa neta može da te odvede na potpuno pogrešan kolosek, zato treba dobro razmisliti kada kupuješ nekakvu informaciju plasiranu na mreži...ljudi da bi bili senzacionalni često pogrešne likove trpaju u pogrešan tor.
wilhelm rajch je bio retko pozitivna osoba.
 
wilhelm reich nije bio ss-ovac i nema nikakve veze sa crnim rupama, crnim suncem, himmlerom i antartikom...bio je psihijatar koji se bavio izučavanjem orgona (životne energije, poznatije kao či ili prana). živeo je i umro u americi, a njegovi orgonski topovi su bukvalno mogli da menjaju klimu...imaš na netu dosta o tome (mnogo ljudi je napravilo orgonski top po njegovim uputama)
ponekad previše informacije sa neta može da te odvede na potpuno pogrešan kolosek, zato treba dobro razmisliti kada kupuješ nekakvu informaciju plasiranu na mreži...ljudi da bi bili senzacionalni često pogrešne likove trpaju u pogrešan tor.
wilhelm rajch je bio retko pozitivna osoba.

Nisam ni rekao da je Wilhelm Reich bio SS-ovac, samo je nabrojan kao neko ko ima veze sa orgonskom silom. Nekad moraš čitati između redova. Ja nisam neko ko lako kupi informacije sa Interneta. A šta ću ako neko misli ovako ili onako.

- - - - - - - - - -


farting_smiley.gif


- - - - - - - - - -

Dodje i meni da se smejem, ali nije lose stivo :)

Dođe i meni da prdnem.
farting_smiley.gif
Ja kad, kao subjekt, prdnem, svakom objektu bubrege mrdnem. :rotf:
 
Ако дотични има "блек хол ин да хед" шта има овај "прдоња" секташ из Неопланте?
Или је то исти лик?
Јбг, ја сам поштен дечко, имам само један налог.
И само једну прилику за смајли...
:hahaha:
Сунце у језгру земље...
:hahaha:
 
Ако дотични има "блек хол ин да хед" шта има овај "прдоња" секташ из Неопланте?
Или је то исти лик?
Јбг, ја сам поштен дечко, имам само један налог.
И само једну прилику за смајли...
:hahaha:
Сунце у језгру земље...
:hahaha:


Ne u jezgru i nije Sunce.
Sunce je naziv za zvezdu oko koje se Zemlja okrece (mada se naziv cesto koristi za zvezde uopste).
Ovo nije zvezda, vec energija koja se nalazi u centru Zemlje.
Energija ne moze da bude crna, mada vidim da neki koriste naziv "crno sunce".
A "jezgro" Zemlje, ako se pod tim podrazumeva njen najtezi deo, nalazi se negde izmedju sredista (shupljine) i dna Tihog okeana (i zato je Zemlja nagnuta).
 
Ако дотични има "блек хол ин да хед" шта има овај "прдоња" секташ из Неопланте?
Или је то исти лик?
Јбг, ја сам поштен дечко, имам само један налог.
И само једну прилику за смајли...
:hahaha:
Сунце у језгру земље...
:hahaha:

Šta je dotični? Ne razumem se u "блек хол ин да хед". "How do you know?" - odnosno kako ti veliš - "Хоњ до уоу кноњ?". Dalje, "prdonja" kad prdne - bubrege ti mrdne. Pišam ti na sektu. I na sve sekte.

Kakav si ti to "isti lik"?

Je6i ga, i ja imam samo jedan nalog. Ti kažeš da imam dva - pa kako ko pravo govorio u moje ime - tako mu bog i univerzum dali pameti i zdravlja. Pošteno?

Jadan ti smajli, kao i njegova jedna jedina prilika.

farting_smiley.gif


"блек хол ин да хед" - "Хоњ до уоу кноњ?"

farting_smiley.gif


- - - - - - - - - -

Ne u jezgru i nije Sunce.
Sunce je naziv za zvezdu oko koje se Zemlja okrece (mada se naziv cesto koristi za zvezde uopste).
Ovo nije zvezda, vec energija koja se nalazi u centru Zemlje.
Energija ne moze da bude crna, mada vidim da neki koriste naziv "crno sunce".
A "jezgro" Zemlje, ako se pod tim podrazumeva njen najtezi deo, nalazi se negde izmedju sredista (shupljine) i dna Tihog okeana (i zato je Zemlja nagnuta).

Upravo tako.
 
Šta je dotični? Ne razumem se u "блек хол ин да хед". "How do you know?" - odnosno kako ti veliš - "Хоњ до уоу кноњ?". Dalje, "prdonja" kad prdne - bubrege ti mrdne. Pišam ti na sektu. I na sve sekte.

Kakav si ti to "isti lik"?

Je6i ga, i ja imam samo jedan nalog. Ti kažeš da imam dva - pa kako ko pravo govorio u moje ime - tako mu bog i univerzum dali pameti i zdravlja. Pošteno?

Jadan ti smajli, kao i njegova jedna jedina prilika.

farting_smiley.gif


"блек хол ин да хед" - "Хоњ до уоу кноњ?"

farting_smiley.gif


- - - - - - - - - -



Upravo tako.

de bolan ljudi....sa trinaestogodisnjakom ste se nasli raspravljati
 

Back
Top