No way

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Pitanje no.1:
Da li vas je neko nekada i, ako da, kako, razočarao (da ne kažem povredio) u vezi toliko da, i pored toga što ste mogli, niste hteli kasnije duže vreme biti ama baš ni sa kim, ni na koji način?
Da bukvalno ni u kom smislu niste hteli da čujete za suprotni pol?

Pitanje no.2:
Kako ste posle spustili gard i dali šansu novom, svežem početku?
Čime je za tu neku osobu srušen, prethodno za sve podignut, zid?
 
Bila sam u nekoj prici sa jednim likom koji je savrseno znao da glumi i manipulise. Mozes da zamislis kada su sve maske pale, kako sam se osecala.. znas.. to nije bilo dve nedelje, mesec dana.. ja sam sa njim "bila" nekih 5-6 meseci.. Ali nije me to mnogo povredilo jer sam jako oprezna i nepoverljiva i ne zelim da povredjujem sebe patnjom. Naravno to je ipak moralo nekako da se odrazi, a odrazilo se na svako upoznavanje novih osoba, tako da sam sve nove ljude gledala sa mnogo vecim oprezom nego ranije. I da napomenem, nisam zakoracila ni u jednu vezu dalje. Nekako, kao da sam izgubila zelju, tu čar koji donosi lepa veza.
 
1. Jeste, desavalo se, al iskreno sam sebe mogu da kriv jer nisam na vreme primetio znake, al nije se desilo da bas izgubim poverenje u suprotni pol, cisto sumnjam da ce se to i dogoditi.
2. Sansu toj osobi? Nikada, nije se desilo da ponovo napravim gresku, ljudi se ne menjaju tako lako.
 
Pitanje no.1:
Da li vas je neko nekada i, ako da, kako, razočarao (da ne kažem povredio) u vezi toliko da, i pored toga što ste mogli, niste hteli kasnije duže vreme biti ama baš ni sa kim, ni na koji način?
Da bukvalno ni u kom smislu niste hteli da čujete za suprotni pol? NE.

Pitanje no.2:
Kako ste posle spustili gard i dali šansu novom, svežem početku?
Čime je za tu neku osobu srušen, prethodno za sve podignut, zid?

Zid ne rusim ja nego on.
 
Pitanje no.1:
Da li vas je neko nekada i, ako da, kako, razočarao (da ne kažem povredio) u vezi toliko da, i pored toga što ste mogli, niste hteli kasnije duže vreme biti ama baš ni sa kim, ni na koji način?
Da bukvalno ni u kom smislu niste hteli da čujete za suprotni pol?

Pitanje no.2:
Kako ste posle spustili gard i dali šansu novom, svežem početku?
Čime je za tu neku osobu srušen, prethodno za sve podignut, zid?

1. Da. Trebalo mi je oko godinu dana da se fully rehabilitujem i ponovo budem srecna. O detaljima na pitanje 'kako' ne bih.. Recimo da sam sama vise kriva nego bilo ko za to sta me ubilo u pojam. A to je samo jer sam tvrdoglava :roll:

2. Moj gard je uvek podignut nazalost.. To mi je jos od detinjstva tako, umem samo jos cvrsci i veci zid da podignem kad je lose i izolujem se kompletno i da mi nije strasno, jednostavno tako funkcionisem. Samo jedan je uspeo sad preko zidica na kvarno ;) Savrseni dzentlmen.
A onog sto sam plakala zbog njega, pa pre bih se ubila nego ga opet pogledala. A i ruzan je sad, a ja sve lepsa. Ko ga jebbe :lol:
 
Pitanje no.1:
Da li vas je neko nekada i, ako da, kako, razočarao (da ne kažem povredio) u vezi toliko da, i pored toga što ste mogli, niste hteli kasnije duže vreme biti ama baš ni sa kim, ni na koji način?
Da bukvalno ni u kom smislu niste hteli da čujete za suprotni pol?

Pitanje no.2:
Kako ste posle spustili gard i dali šansu novom, svežem početku?
Čime je za tu neku osobu srušen, prethodno za sve podignut, zid?



1: ----> jest

2. ---> pochela sam i ja da vredjam i koristim iste fore iscedim ih ko limun i bacim
 
1. Da. Trebalo mi je oko godinu dana da se fully rehabilitujem i ponovo budem srecna. O detaljima na pitanje 'kako' ne bih.. Recimo da sam sama vise kriva nego bilo ko za to sta me ubilo u pojam. A to je samo jer sam tvrdoglava :roll:

2. Moj gard je uvek podignut nazalost.. To mi je jos od detinjstva tako, umem samo jos cvrsci i veci zid da podignem kad je lose i izolujem se kompletno i da mi nije strasno, jednostavno tako funkcionisem. Samo jedan je uspeo sad preko zidica na kvarno ;) Savrseni dzentlmen.
A onog sto sam plakala zbog njega, pa pre bih se ubila nego ga opet pogledala. A i ruzan je sad, a ja sve lepsa. Ko ga jebbe :lol:

Apsolutno podrzavam! :ok:
 
1.~Imao sam vjerenicu i trebalo mi je dvije godine da se oporavim . Tek tada sam bio spreman za
za bilo kakvu vezu .Naredne veze nisu bile nikakve .
2.~Tek poslije vise od 10 godina sam zavolio drugu djevojku .Desilo se to neocekivano .
stupio sam u razgovor sa djevojkom koju sam prvi put vidio . U prvi mah mi se i nije nesto
svidjala . Mislim na fizicki izgled .Poceli smo pricati sasvim neobavezno i razgovor je potrajao
punih sedam sati . Sledeci dan sam bio svjestan da sa je zavolio .
 
Zar mislite da ce vas gard spasiti? Ma ko vas pita za gard... Ti podignes zid, a on ga ignorise.

Zid iliti gard je samo metafora. ;) Ti vidis taj nevidljivi zid, a on ne. Taj zid je tvoja opreznost, tvoje nepoverenje, taj zid je zbog tebe tu, kako bi pomogao da budes jaca. On ne dozvoljava da ti bilo ko pridje dalje od tvoje granice. Da li ce preci li ne, zavisi od tebe. ;)
 
O da, jeste. Ne postoji dzabe ona poslovica "sto ne zelis sebi, ne zeli ni drugima." A ti umesto da nadjes koren tog problema i da ga resis, ti zapravo postajes taj problem.

nisam moralista

poslovice

to ono beshe shto neko pusti medju narod sa namjerom da ih drzhi pod kontrolom!?

imam ja svoje lichne i personalne poslovice
 
Pitanje no.1:
Da li vas je neko nekada i, ako da, kako, razočarao (da ne kažem povredio) u vezi toliko da, i pored toga što ste mogli, niste hteli kasnije duže vreme biti ama baš ni sa kim, ni na koji način?
Da bukvalno ni u kom smislu niste hteli da čujete za suprotni pol?

Pitanje no.2:
Kako ste posle spustili gard i dali šansu novom, svežem početku?
Čime je za tu neku osobu srušen, prethodno za sve podignut, zid?

ne da sam bila prosto povredjena, nego je bila jedna iscrpljujuca, teska, turbulentna veza sa puno ispada, sa puno najinteznivnijih emocija i svacega.. mnoooogo smo se volelei i mrzeli, to nas oboje razbilo..
kad sam izasla iz toga, patila sam ko zivotinja. cesto smo se culi i zajedno plakali preko telefona.....
medjutim, toliko sam bila sama sa sobom lose da sam ubrzo nasla jednog divnog decka i bila sa njim tri meseca, prijalo mi je. ne d zaboravim bivseg, vec da imam neke prijatne trenutke.
i eto.
 

Back
Top