Tomislav Nikolic - konacno PRAVI SRBIN na celu Srbije!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Sada vise NEMA IZVLACENJA!

Ranije su neki tvrdili da je Srbija lose zato sto su joj nacelu bili masoni, pa Hrvati, pa sinovi komunista...i td...

Sada je na celu Srbije pravi - SRBIJANAC, made in!

Ako i sada ne bude nista bolje - definitivno Srbi NE UMEJU da upravljaju drzavom!

Ili ce i sada naci neko DRUGO OPRAVDANJE ZA SVOJU NESPOSOBNOST - (Soros, NSP, Amerika, UE, papa, gusteri, gobalno zagadjenje sredine.......) :kafa:
 
Ako i sada ne bude nista bolje - definitivno Srbi NE UMEJU da upravljaju drzavom!

Ако ништа не буде боље, онда је ДЕФИНИТИВНО ово у питању

tomice-to-se-ovako-ra.jpg
 
Sada vise NEMA IZVLACENJA!

Ranije su neki tvrdili da je Srbija lose zato sto su joj nacelu bili masoni, pa Hrvati, pa sinovi komunista...i td...

Sada je na celu Srbije pravi - SRBIJANAC, made in!

Ako i sada ne bude nista bolje - definitivno Srbi NE UMEJU da upravljaju drzavom!

Ili ce i sada naci neko DRUGO OPRAVDANJE ZA SVOJU NESPOSOBNOST - (Soros, NSP, Amerika, UE, papa, gusteri, gobalno zagadjenje sredine.......) :kafa:

Red je onda da Kosovka devojka bude na celu Vlade. Kad je bal, nek je maskenbal. Pa da vidimo.
 
Sada vise NEMA IZVLACENJA!

Ranije su neki tvrdili da je Srbija lose zato sto su joj nacelu bili masoni, pa Hrvati, pa sinovi komunista...i td...

Sada je na celu Srbije pravi - SRBIJANAC, made in!

Ako i sada ne bude nista bolje - definitivno Srbi NE UMEJU da upravljaju drzavom!

Ili ce i sada naci neko DRUGO OPRAVDANJE ZA SVOJU NESPOSOBNOST - (Soros, NSP, Amerika, UE, papa, gusteri, gobalno zagadjenje sredine.......) :kafa:
:hahaha:jao Tomo,Tomo sta li ce sledece da uradi pitam se?!:think:
 
Sada vise NEMA IZVLACENJA!

Ranije su neki tvrdili da je Srbija lose zato sto su joj nacelu bili masoni, pa Hrvati, pa sinovi komunista...i td...

Sada je na celu Srbije pravi - SRBIJANAC, made in!

Ako i sada ne bude nista bolje - definitivno Srbi NE UMEJU da upravljaju drzavom!

Ili ce i sada naci neko DRUGO OPRAVDANJE ZA SVOJU NESPOSOBNOST - (Soros, NSP, Amerika, UE, papa, gusteri, gobalno zagadjenje sredine.......) :kafa:

Dzabe sto je Srbin protokularni predsednik kad ce premijer da bude ustasa. A premijer ima svu vlast.

A i Nikolic je placenik. Samo pitanje ciji.
 
pa gde da najveci ljakse ,obican politikan i olos bude prvi srbin predsednik?
Pa gde si ti nema te onog ponedeljka, sta cemo sa onom tvojom pricom da Toma nece da bude predsednik, jel se secas teme pisali smo je 20.5 pre nego su bili rezultati, kad si me pitao da li cu u ponedeljak smeti ovde da ddjem kao sto vidis ja sam svaki dan ovde ali sta cemo sa tobom, a, nesreco?
A da tu temu su naravno moderatori odmah obrisali, oni su smesni kao i ti, smejem vam se svima, a to je neprocenjivo, veruj mi :)
 
Dzabe sto je Srbin protokularni predsednik kad ce premijer da bude ustasa. A premijer ima svu vlast.

A i Nikolic je placenik. Samo pitanje ciji.

Eto, sada vam nije dobro ni kada je Srbin predsednik!?

OPET vam nesto ne stima!

Da je i premijer Srbenda, onda bi rekli da oni ne mogu nista jer u Skupstini ima neki koji nisu Srbi..

Da su i u Skupstini Srbi, onda bi rekli da situacija ne valja jer narod Srbije nije ETNICKI CIST...

Da je narod etnicki cist, onda bi rekli da se ne moze napred jer "nas svi mrze sto smo jedini etnicki cisti".....:hahaha:
 
Ja mislim da su tebi, ali veruj mi ne znas kako je ovo neprocenjivo kad vidim sta pisete.

Pa ja znam da jesu to i priznajem, doduse ne politicki al ovako, medijski odavno... Nazalost ti toga jos nisi svetsan. Al docice iz dupeta u glavu...

Evo objasni mi jednu stvar, kako je tvoj stranacki vodja za godinu dana vanredno zavrsio fakultet i to drzavni, polozio sve ispite, odbranio master rad i pri tome jedan od ispita polozio dok je bio sa strankom na nekom mitingu?
 
Eto, sada vam nije dobro ni kada je Srbin predsednik!?

OPET vam nesto ne stima!

Da je i premijer Srbenda, onda bi rekli da oni ne mogu nista jer u Skupstini ima neki koji nisu Srbi..

Da su i u Skupstini Srbi, onda bi rekli da situacija ne valja jer narod Srbije nije ETNICKI CIST...

Da je narod etnicki cist, onda bi rekli da se ne moze napred jer "nas svi mrze sto smo jedini etnicki cisti".....:hahaha:

molimo crvene juznoamerikance da ne komentarisu o onome o cemu pojma nemaju i iz cega su pobegli sa koferima novca
 
Sada vise NEMA IZVLACENJA!

Ranije su neki tvrdili da je Srbija lose zato sto su joj nacelu bili masoni, pa Hrvati, pa sinovi komunista...i td...

Sada je na celu Srbije pravi - SRBIJANAC, made in!

Ako i sada ne bude nista bolje - definitivno Srbi NE UMEJU da upravljaju drzavom!

Ili ce i sada naci neko DRUGO OPRAVDANJE ZA SVOJU NESPOSOBNOST - (Soros, NSP, Amerika, UE, papa, gusteri, gobalno zagadjenje sredine.......) :kafa:



Покрећеш тему у којој је премиса да су Срби неспособни?

Иди, бегај! :rtfm: :telefon:
 
Sada vise NEMA IZVLACENJA!

Ranije su neki tvrdili da je Srbija lose zato sto su joj nacelu bili masoni, pa Hrvati, pa sinovi komunista...i td...

Sada je na celu Srbije pravi - SRBIJANAC, made in!

Ako i sada ne bude nista bolje - definitivno Srbi NE UMEJU da upravljaju drzavom!

Ili ce i sada naci neko DRUGO OPRAVDANJE ZA SVOJU NESPOSOBNOST - (Soros, NSP, Amerika, UE, papa, gusteri, gobalno zagadjenje sredine.......) :kafa:

Bice bolje samo da ne dozvoli da zuto crveni olos formira valdu bez SNS. Verujem da ce njegove veze sa Rusijom probaviti Srbiji novih investicija i da ce standard biti mnogo bolji vec za godinu dana. Mnogo bolji.

Neka uzima samo kredite i neka deli u plate da dobro zivimo, a za 20 godina kud kooji mili moji. To jedino mozemo jer mi nikada necemo biti u stanju da sustignemo zapadnu konkurenciju i tehnologiju. Dakle krediti do besvesti i uzivancija.

Najjednostavniji a najbolji recept.
 

Back
Top