Cvorovi u preponama!! :S

Papi

Zainteresovan član
Poruka
176
Cao svima, moram da vam opisem moj problem i nadam se da ce mi neko pomoci ko se razume u to ili ima iskustva. Imam puno cvorcica u predelu prepona, i imam ih dosta dugo, nikada nisam imala problema sa tim, ne bole me niti sam imala nekih problema, samo bole kada se stisnu jako naravno. Ali imam malo vece butine i kada stisnem tu kozu vidim da ih ima bas dosta na obe prepone, pa me zanima da li bih trebala da se zabrinem i da li je to opasno sto imam, i ako nemam problema sa tim i imam ih nekoliko godina? :( :confused:
 
Znam da moram, ali ipak nikada nisam imala problema sa tim, znam da postoje tu i toliko, pa me zanimalo da li neko ima slicnih problema. Toliko me strah da odem kod lekara jer se plasim bukvalno svega sto ima veze sa lekarima, bolestima.. pa sam zelela prvo da cujem od nekog da li je opasno i sve. :S
 
Znam da moram, ali ipak nikada nisam imala problema sa tim, znam da postoje tu i toliko, pa me zanimalo da li neko ima slicnih problema. Toliko me strah da odem kod lekara jer se plasim bukvalno svega sto ima veze sa lekarima, bolestima.. pa sam zelela prvo da cujem od nekog da li je opasno i sve. :S

ali niko nije nikad imao problema ni sa cim dok se ne pojavi..masno tkivo i popularno celulit..znas sta ti je ciniti
 
Znam da moram, ali ipak nikada nisam imala problema sa tim, znam da postoje tu i toliko, pa me zanimalo da li neko ima slicnih problema. Toliko me strah da odem kod lekara jer se plasim bukvalno svega sto ima veze sa lekarima, bolestima.. pa sam zelela prvo da cujem od nekog da li je opasno i sve. :S
Svakoga bi prepali cvorici u preponama..
Dobra vest je da ih imas dugo i da ti ne stvaraju probleme,sto upucuje da se radi o masnom tkivu,eventuaalno nekim lipomima...
Najverovatnije da nije nista "opasno"...
Ovo ti govorim da te ohrabrim da odes kode lekara....da se ne plasis toliko..

Defintivan odgovor ces dobiti nakon pregleda...a ja se yaista nadam da ce potvrditi ovo sto svi ovde mislimo..

Pregled...pa nas obavesti..
 

Back
Top