Da li se vraca vojska?

Svi pricaju da ponovo uvode vojsku i da ce biti rat jer Nikolic zeli Kosovo nazad.Sta vi mislite o tome ?
Meni iskreno se ne svidja to!!!

Delijo , pripuci gajke i na poligon ....

El gledas ,, Vojnu akademiju ,, - tako se pocinje ...to je zapoceo Tadic u sklopu propagandne priprema za blic - krig kojim je planirao da osvoji Evropu i sacuva Kosovo ... :cool:
 
Poslednja izmena:
И ја сам чуо да ће војни рок трајати 3 године а основна обука годину дана.После те обуке гуштери иду да одслуже остатак војног рока на административну линију са Косовом,у ровове.
 
1175214843_02.jpg


Не дај Боже да нас овакви бране.
 
ovakvih samo u srbiji ima ....umjesto da budu ponosni sto ce imati cast ratovati za svoju otadybinu i narod oni kukaju kao kakve babe,ugledajte se na mlade zidovke i zidove koji sa nestrpljenjem ocekuju poziv u izraelsku vojsku,mnogi od njih dolaze da sluze izraelu iz USA,evrope
KOGA BRE DA BRANIM??? Nikolica i njegove hirove? -.- Daj molim te .... sta mi je drzava dala,ucinila,pomogla NISTA!!! PRE BI SE UBIO NEGO DA IDEM DA UBIJAM DRUGE!
Jebalo ga Kosovo bas
 
Mislim da bi trebalo napraviti kompromis: da se prvo na granice i administrativne linije pošalju oni koji prizivaju služenje vojnog roka pa ako im dobro ide (kad se već lože na to valjda će biti i najproduktivniji u tome) da tamo i ostanu. Po 3 do 5 godina. Što se mene tiče, ne bih se bunio ni da im to obezbedi poslove/stipendije/stanove.
Ali služenje vojnog roka... ma jok. :kafa:
Pre bih u škole da se vrati nešto tipa opšte narodna odbrana pa da civilno-vojna zaštita bude deo (koliko god mali, ali postojan) deo opšte kulture.
 
Svi pricaju da ponovo uvode vojsku i da ce biti rat jer Nikolic zeli Kosovo nazad.Sta vi mislite o tome ?
Meni iskreno se ne svidja to!!!

Ma,kakav rat !?
I kada bi Nikolić bio toliko malouman,pa inicira rat,
NATO bi počeo da nas lupa bez upozorenja.
Lako bi mi sa Šiptarima,ali se mešaju jači....
Na njihovoj strani,sa svojim interesima.
Šiptari su njima nebitni,ali je region interesantan....
 

Back
Top