Bela kuća čeka da vidi Nikolića !!!

За следећи "молитвени доручак" Станко Суботић Цане сигурно ће Томи Дипломи платити за један од скупљих столова, и Рудојфа "Рудија" Ђулијанија приде као ескорт!
 
Poslednja izmena:
Тома Диплома ће у свом кабинету запослити мноштво преводиоца, као део његовог предизборног обећања о смањењу администрације.

Znas sta je zalosno? Posle pobede diplomca ko ce decu naterati da uci. I onako nam je skolstvo katastrofalno, sada je jos gore. Ako u Nemackoj mogu da poniste funkcionerima silne lane doktorate, nadam se da ce to i njemu uraditi. Ovako se vracamo u devedesete. Eto Arkana, eto Tome uspesni bez skole.
 
Toma ce ici u svojstvu izabranog predsednika Srbije.

To oboleli od žutice ne razumeju, a da su se obrazovali znali bi da svaki us predsednik provodi preko 2 meseca u svojstvu president elect gde se temeljno priprema za tešku dužnost. Uči protokol, komande, elaborate, upoznaje diplomate i komunicira sa stranim šefovima.
 
Znas sta je zalosno? Posle pobede diplomca ko ce decu naterati da uci. I onako nam je skolstvo katastrofalno, sada je jos gore. Ako u Nemackoj mogu da poniste funkcionerima silne lane doktorate, nadam se da ce to i njemu uraditi. Ovako se vracamo u devedesete. Eto Arkana, eto Tome uspesni bez skole.

председник мађарске поднео оставку због лажног доктората пре месец дана ,канцелар немачке исто а у србији победио лик за којег се са сигурношћу ЗНА да има дипломе али да није студирао ни дан
-па како да те други цене кад сами себе лажемо:sad2:
 
Toma ce ici u svojstvu izabranog predsednika Srbije.

To oboleli od žutice ne razumeju, a da su se obrazovali znali bi da svaki us predsednik provodi preko 2 meseca u svojstvu president elect gde se temeljno priprema za tešku dužnost. Uči protokol, komande, elaborate, upoznaje diplomate i komunicira sa stranim šefovima.

Kao poslanik i politicar sa 20 godina staza trebao je odavno da to nauci. Da li vi SNSlinavci umete lepo da razgovarate? On nije Firer, neprikosnoveni vodja. Vec javna licnost koja podleze kritici i sme da se kritikuje. Ja nisam zutac, daleko od toga, ali ovoga puta smo izabrali vece zlo. Sta bi sa pokradenim izborima? Saziv skupstine je nelegitiman. Ili je neobavesten kao Kostunica.
 
Inače Toma i da nije master ne bi bilo problema i ne verujem da mu je ta diploma pomogla, štaviše i odmogla mu je. A vi mi recite gde su to propisane kvalifikacije za predsednika ? Regan je bio glumac, a tito bravar.

јеси ли ти чуо за нешто што се зове МОРАЛ-ако је изабран ВАРАЛИЦА а диплома јесте варалица онда је и цела држава таква а према њој се тако и треба поступати-ел' треба још да ти нацртам
-п.с. ех премијер в.британије џон мејџор је имао завршену средњу школу али не и факс па му није сметало да буде то што је био али није ЛАГАО да је ђак са кембриџа
-изабрати варалицу за председника државе је срамота
 
Toma ce ici u svojstvu izabranog predsednika Srbije.

Ајмо без заебанције. Ако сам добро разумео, Тома Диплома данас или сутра (не могу да се сетим) даје оставку на све функције у странци, председник републике званично постаје (ако се не варам, опрости ако грешим) полагањем заклетве 11. јуна, према томе, ако на конгрес "Јединствене Русије" Диплома путује између ова два догађаја, значи да путује само као члан СНС и будући председник, што даље значи да СНС у својим медијима лажно грађанима Србије приказује ову Дипломину посету Москви ( а ја не спорим да ће их бити још) као државну, јер је до заклетве в.д. председника републике и даље Славица Ђукић Дејановић. А, на ово треба додати да је Диломин одлазак на конгрес вама братске "Јединствене Русије" уговорен пре избора.
 
Poslednja izmena:
diploma ništa ne znači sama po sebi. Da znači onda bi Vučić njemu bio šef jer je završio pravo u roku sa visokim prosekom. Jorgovanka bi bila ispred Vučića jel je doktor nauka. E a opet svi znamo da je Toma za njih tata i oni sami to znaju.

Što se tiče ove ostraščene studentarije koja studira pa kao muči se pa sad neće da imToma bude predsednik ja ih savetujem da se malo informišu. Postoje danas telestudije gde vi sve radite sami samo dolazite na ispite. One i jesu namenjene ljudima koji se nisu iškolovali na vreme ali su uspeli u životu i sad uz rad to hoće da nadoknade.
 
I usput će da završi i zezanja radi da doktorira na književnosti... tema doktorata će biti 'Tužbalice u srpskoj predizbornoj tradiciji'

ма нема проблема сад кад је код њега печат има да штанца дипломе ко дневне новине:sad2:данас једна сутра друга ,за неко време сазнаћемо да на челу државе имамо и нуклеарног физичара али да ми то нисмо знали:sad2:
 
Poslednja izmena:
Ајмо без заебанције. Ако сам добро разумео, Тома Диплома данас или сутра (не могу да се сетим) даје оставку на све функције у странци, председник републике званично постаје (ако се не варам, опрости ако грешим) полагањем заклетве 11. јуна, према томе, ако на конгрес "Јединствене Русије" Диплома путује између ова два догађаја, значи да путује само као члан СНС и будући председник, што даље значи да СНС у својим медијима лажно грађанима Србије приказује ову Дипломину посету Москви ( а ја не спорим да ће их бити још) као државну, јер је до заклетве в.д. председника републике и даље Славица Ђукић Дејановић.

што ми је то нешто познато:hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
ма нема проблема сад кад је код њега печат има да штанца дипломе ко дневне новине:sad2:данас једна сутра за неко време сазнаћемо да на челу државе имамо и нуклеарног физичара али да ми то нисмо знали:sad2:

Da, izaći će Jorgovanka pred novinare i reći
'Tomislav Nikolić je doktorirao u Ženevi na nuklearnoj fizici ali zbog svoje skromnosti to nije hteo da se obelodanjuje'
:D
 

Back
Top