Kana
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Kana

Aktivan član Reyna (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Kana

Pozdrav zene i devojke. Imam da vam postavim jedno pitanje, mozda i vise, ali svakako moze da se zakoplikuje jer svakako ni ja nisam bas sasvim sigurna kako da vas pravilno pitam a da u to ukljucim sve sto me zanima. Kako god.. Kao sto u naslovu pise, interesuje me kana. Da li ste je koristili i kakvi su vam utisci? Da li je moguce svetlija kana na tamniju kosu? Danas sam probala jednu tamniju i nista mi nije primila. Ni neki svetli pramenovi koje imam, a ni moja prirodna. Jel moguce da ne moze da primi? Inace, svidja mi se jedino sto mi je kosa nikad bolja, bas je mekana, a i kazu da kana oporavlja kosu. Pozdravcic.
    Tigrastija od tigra...

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Kana

Naravno izvinjavam se ako vec postoji neka slicna tema, a sigurno postoji, al stvarno nisam mogla da trazim. Zato imamo nase dobre i vredne admine.
    Tigrastija od tigra...

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

E da. Jel moze sa kane na kanu? Tipa probam onu indijsku a onda predjem na svetliju egipatsku? I jel znate koje sve vrste postoje? ja znam samo za te dve i za crnu.
    Tigrastija od tigra...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6170

e ove nase nemoderne zene nista ne znaju da ne pomognu vako finoj devojci c c
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin Kradljivica knjiga (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    158

...draga, nista ti ne znam o tim prelascima...godinama stavljam samo jednu kanu...crnu...i prezadovoljna sam...stavljam je s vremena na vreme, da pokrijem sede...u pola godine jednom...umesam je sa ohladjenom crnom kafom, i namazem na kosu, kao farbu...ostavim jedno sat vremena, i pranje...znam da neko stavlja jos i zumance u tu smesu...ali ja nisam probala...
    "Данас ће бити лепо свима онима који не траже много."

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    e ove nase nemoderne zene nista ne znaju da ne pomognu vako finoj devojci c c
    Jel vidis?? Strasno...
    Tigrastija od tigra...

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    148

Jednom sam samo stavila crvenu, moja kosa inače crvenu lepo prima. Koliko dugo si je držala na kosi pa nije primila ?
    https://www.youtube.com/watch?v=Ti5OaadrS9I

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio nerviram se za druge Pogledaj poruku
    ...draga, nista ti ne znam o tim prelascima...godinama stavljam samo jednu kanu...crnu...i prezadovoljna sam...stavljam je s vremena na vreme, da pokrijem sede...u pola godine jednom...umesam je sa ohladjenom crnom kafom, i namazem na kosu, kao farbu...ostavim jedno sat vremena, i pranje...znam da neko stavlja jos i zumance u tu smesu...ali ja nisam probala...
    Pa i ja sam mislila da ovu indijsku umesam sa cajem od hibiskusa ili divlje tresnje.. al ne znam kako bi ispalo. Pomislila sam i ja na zumance, ali onda bi poprimilo i tu boju.. ne ne.. to je druga smesa. Htela sam da probam da vidim ovu egipatsku kanu pa ako mi ne bude odgovarala da predjem opet na ovu indijsku, al ona je boje moje kose, pa sam mislila da pomesam i stavim to sto ispadne. No, naravno nisam sigurna.
    Tigrastija od tigra...

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Ledzer Pogledaj poruku
    Jednom sam samo stavila crvenu, moja kosa inače crvenu lepo prima. Koliko dugo si je držala na kosi pa nije primila ?
    A koja je ta crvena? Imaju te neke nazive. Drzala sam je tacno dva sata i 15-20 minuta.
    Tigrastija od tigra...

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    148

Pa nemam pojma, kupila mi je drugarica u Staroj Pazovi jer u Beogradu nisam mogla da nađem A mislim da je od onih najprostijih, indijska kao. Kažu da je valja držati celu noć, ja nisam tako da mi boja nije bla baš crvena, više je ostao preliv. A jel ti sad kosa tamna ili svetla ?

Iskusan Mensch-Maschine (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    825

Citat Original postavio Reyna Pogledaj poruku
    Pozdravcic.
    Ljupčić.

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Ledzer Pogledaj poruku
    Pa nemam pojma, kupila mi je drugarica u Staroj Pazovi jer u Beogradu nisam mogla da nađem A mislim da je od onih najprostijih, indijska kao. Kažu da je valja držati celu noć, ja nisam tako da mi boja nije bla baš crvena, više je ostao preliv. A jel ti sad kosa tamna ili svetla ?
    Moja kosa... Tamna, tamna braon, onda sam imala neke blajhane pramenove koje sam farbala tirkiznom, a onda kada su se isprali ofarbala ih bakarnom, a onda tamno crvenom, i sada sam htela ovom, medjutim sad je nesto ni sama ne znam. Kao da je osvezio to sto se ispralo al nema ni t od tamnog, a ova kana je tamna. Trebalo je da bude skoro kao moja boja.
    Tigrastija od tigra...

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    148

Uh, ne znam. Verovatno je trebalo da je držiš duže. Je li to bila tamno smeđa kana ili crna ? Crna bi trebalo sve da pokrije, ali to samo ako odlučiš da tu boju imaš dugo. Ja ne bih više koristila kanu, teško se ispira.

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

U onom prospektu pise da treba drzati od sat do tri. Kevina prijateljica koja je frizer je rekla da na moju duzinu treba da drzim dva sata, znaci posto nisam celu kosu onda logicno da je okej manje. Al ja sam ipak drzala dva i nesto. Ovo je neka indijska i izgleda mi kao tamno smedja.
    Tigrastija od tigra...

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    148

Joj, pa nemam pojma onda :-/

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Znam. Meni tek nista nije jasno jer nemam pojma o tome.
    Tigrastija od tigra...

Veoma poznat Honduras (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    975

Pozdrav zene i devojke. Imam da vam postavim jedno pitanje, mozda i vise, ali svakako moze da se zakoplikuje jer svakako ni ja nisam bas sasvim sigurna kako da vas pravilno pitam a da u to ukljucim sve sto me zanima. Kako god.. Kao sto u naslovu pise, interesuje me kana. Da li ste je koristili i kakvi su vam utisci? Da li je moguce svetlija kana na tamniju kosu? Danas sam probala jednu tamniju i nista mi nije primila. Ni neki svetli pramenovi koje imam, a ni moja prirodna. Jel moguce da ne moze da primi? Inace, svidja mi se jedino sto mi je kosa nikad bolja, bas je mekana, a i kazu da kana oporavlja kosu. Pozdravcic.
    Kana moze drasticno da promeni boju kose jedino ako si seda, ili plavuša, a nisam sigurna kako deluje na farbanu kosu. Ako se nije primilo, ili si dobila neko blato a ne pravu kanu, ili nisi drzala dovoljno dugo (ja sam drzala po nekoliko sati, sto duze to bolje), ili imas mecu - to je neka narodna mudrost da se ne treba za vreme menstruacije

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1714

E drugarice, tesko se prima na tamnu kosu zbog jakog pigmenta. Ja cak imam i crveni pigment u kosi ali mi se nije primila. Jos sam se ja zaludjivala i drzala je po celu noc. Jedino sto sam postigla je da unistim i jastuk i jastucnicu Kana ti je vise kao pakovanje za kosu. Ako hoces da promenis boju, ofarbaj se

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Honduras Pogledaj poruku
    Kana moze drasticno da promeni boju kose jedino ako si seda, ili plavuša, a nisam sigurna kako deluje na farbanu kosu. Ako se nije primilo, ili si dobila neko blato a ne pravu kanu, ili nisi drzala dovoljno dugo (ja sam drzala po nekoliko sati, sto duze to bolje), ili imas mecu - to je neka narodna mudrost da se ne treba za vreme menstruacije
    Drzala sam sat i 15-20minuta. Nije primilo nista. Kazu da moze na farbanu. Nisam imala mecu. Vi's neresiva misterija cuda zvanog 'kana'.
    Tigrastija od tigra...

Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Trinitty Pogledaj poruku
    E drugarice, tesko se prima na tamnu kosu zbog jakog pigmenta. Ja cak imam i crveni pigment u kosi ali mi se nije primila. Jos sam se ja zaludjivala i drzala je po celu noc. Jedino sto sam postigla je da unistim i jastuk i jastucnicu Kana ti je vise kao pakovanje za kosu. Ako hoces da promenis boju, ofarbaj se
    Da, da, da. Ali.. Ja nisam farbala moju kosu, moju boju, vec one sucmuraste pramenove ako si videla. Oni su bili blajhani i farbani dosta dugo, sada su bili nesto crvenkasti al bas svetlo. Kako kaze Honduras prima se na svetle nijanse i na sedu, al meni nije primilo nista. U tome je stvar. A farbu izbegavam jer sam unakazila kosu i jedva je 'oporavila', tako da nisam za to. Ima da uzmem tempere pa da farbam svaki dan pomalo ili farbu za jaja.
    Tigrastija od tigra...

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    295

Ја шта сам на нету нашла о кани, јесте да се не ставља на праменове, да не иде на блајхану косу, да не иде на плаву косу.
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    148

E, a kad smo već kod kane, jel ima u BG u Jasmin parfimerijama da se kupi ?

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1714

Citat Original postavio Poslednja Igra Leptira Pogledaj poruku
    Ја шта сам на нету нашла о кани, јесте да се не ставља на праменове, да не иде на блајхану косу, да не иде на плаву косу.
    Na koju kosu onda ide Definitivno je kosa meksa posle kane, ali meni nesto nije bila crvenija...

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    295

Користе је црнке и бринете.
    Не знам за јасмин, али можеш погледати код њих http://formavs.com/lush/index.php?option=com_virtuemar t&page=shop.browse&category_id=39&Itemid=29
    Ја сам размишљала о кани, али имам јак црвени пигмент и не желим да ми коса иде јако на црвено, а фризер ми је рекао да се фарба тешко прима након ње а она има карактеристичан црвени одсјај, осим ваљда црне која иде на индиго
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

Aktivan član nalence (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Svetlija kana na tamniju kosu je nemoguca misija, ne moze.Inace zavisi koju kanu si koristila,ovu sam ja ona prima iz prve.I to preko farbane kose .Ako je kosa tamnija ima odsjaj na braon tj. vise na crveno ili ti boja divljeg kestena.
    U njoj mozes ubaciti, kao sto si pomenula zumanca i maslinovo ulje jednu kasiku, nece zumanca da ti remete boju ne brini, samo ce biti kosa sjajnija i jaca.Balsam ti ne treba posle ispiranja tu ti je sve u jedan.E sada ako ne zelis da je jaka crvena, a ume da ispadne tako, ubacis skuvanu jaku kafu manje od jedne soljice, zavsi od duzine kose kose naravno. Kada sve to skarabudzis naneses na kosu i dovoljno je sat vremena da drzis, jer to sto primi za to vreme to je sve ostalo ti je suvisno jer nema efekta.
    Inace ume ona i da isusi kosu ,tako da nemoj preterivati.
    Nemoj u zivotu skupljati kajanja, vec srecu.

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.01.2012., 16:20
  2. Tagešpigel: Kosovo opljačkana zemlja
    Autor Halix u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2011., 14:37
  3. „Tagešpigel": Kosovo opljačkana zemlja
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.10.2011., 18:23
  4. Opljačkana Seka Sablić!!!