Pale cene u Maksiju!

Pale cene 3 dana pred istek roka trajanja a ako se i tada ne proda, onda ide na prepakivanje u novi brend Premia i dobija neograničeni rok trajanja hahaha :hahaha:

Idea (što mu ga dođe slično Maksiju ) na Banovom brdu,danas...brašno 36 din !!!! Na policama otprilike 40-tak pakovanja a ja jedva da sam probrao 5 kila sa dobrim datumom,ostalim istekao rok...što je još bolje ima razno raznih datuma,nekima je rok istekao pre par dana ,drugima pre deset a bilo je i onih od pre par meseci!!! Obratite pažnju !!!
 
Idea (što mu ga dođe slično Maksiju ) na Banovom brdu,danas...brašno 36 din !!!! Na policama otprilike 40-tak pakovanja a ja jedva da sam probrao 5 kila sa dobrim datumom,ostalim istekao rok...što je još bolje ima razno raznih datuma,nekima je rok istekao pre par dana ,drugima pre deset a bilo je i onih od pre par meseci!!! Obratite pažnju !!!

То већ није ни безобразлук него криминал...
 
Da da ste vi meni zivi i zdravi, ja sam u Tempu viline vode naisao na pilice kojima je rok trajanja istekao pre 2 godine :hahaha:
Kad sam poceo da urlam a oni svi mesari se zatrchali da pobegnu u onu rupu gde im je iza hladnjacha ili leshinarnica pre :mrgreen:
 
Ne znam kojoj pijaci ali kada sam pre x godina išao na kvantaš da kupim za turšiju, izašlo me skuplje nego da sam kupovao u metrou one konzerve :lol:

Elem, u Hrvatskoj sam po seoskim prodavnicama doživeo ovo čudo - ako je proizvodu istekao rok trajanja, kasa neće da kuca!!! :eek:
 
Да допишем на ову тему, пошто не знам где бих. Јуче у Родићу хтео да купим кукурузни чипс- кад оно домаћег Ел Фамоса више нема, а радник већ на исто место пакује 50% скупљи, мада нешто неукуснији, Подравкин производ. Играње на навику купца да тражи омиљени производ на истом месту.
 

Back
Top