Zukorlić: Nikolić u Srebrenici da oda poštu žrtvama !

Потурци су професионалне жртве, другачије се више и не дефинишу него као жртве.

Само је фрка што је изгледа свима досадило да слушају кукање и дају паре истраумираним менталним богаљима. Donor fatigue јеб'га ти.
 
Потурци су професионалне жртве, другачије се више и не дефинишу него као жртве.

Само је фрка што је изгледа свима досадило да слушају кукање и дају паре истраумираним менталним богаљима. Donor fatigue јеб'га ти.
:lol: Pre tri godine su neki moji kolege putovali u Franckusku gde su videli nekog crnca kako prosi,noseci natpis: "Help me,I am from Bosnia":lol:
 
da su imali malo savesti nebi se turcili i pocinjali rat u bosni sa namerom nametanja dzamahirije
Balije su i svoje sunarodnike ubijali samo zato sto neki od njih nisu zeleli da sa masom dzihadlija napadnu komsije Srbe. Eto, da sam sebi skocim u usta, bilo je i takvih koji nisu hteli da okrvave ruke, ali to malo postenih medju njima su bez milosti kaznjavali. I oni nesto pricaju i traze izvinjenja, ej bre...
 
Balije su i svoje sunarodnike ubijali samo zato sto neki od njih nisu zeleli da sa masom dzihadlija napadnu komsije Srbe. Eto, da sam sebi skocim u usta, bilo je i takvih koji nisu hteli da okrvave ruke, ali to malo postenih medju njima su bez milosti kaznjavali. I oni nesto pricaju i traze izvinjenja, ej bre...

dobro i ja gresim kada se malo ostro ponesem pa ih sve stavim u isti kos, ali moj rodjak koji zivi u EjU ima prvu komsiku koja je glumila povredjenu na markalama i za to je dobila dobre pare i iseljenicku vizu, ona se time hvali kako je sve bilo do detalja iscenirano i odglumljeno,

tako da im nije lako, mislim tim umerenim poturicama koje imaju svest da krvave ruke ne donose dobro
 
Потурци су професионалне жртве, другачије се више и не дефинишу него као жртве.

Само је фрка што је изгледа свима досадило да слушају кукање и дају паре истраумираним менталним богаљима. Donor fatigue јеб'га ти.

:ok:друго ништа и не знају да раде геноцајд,геноцајд,кме кме кме кме
 
Потурци су професионалне жртве, другачије се више и не дефинишу него као жртве.

Само је фрка што је изгледа свима досадило да слушају кукање и дају паре истраумираним менталним богаљима. Donor fatigue јеб'га ти.

dobili do sad mislim 18 milijardi na kuknjavu... i shebali sve pare manje vise troseci i praveci dzamije
 
Toma "The Undertaker" Nikolic kad bude is'o u Bazniju, njemu ce prethoditi avijacija, artiljerija pa pesadija, a posle ce da se pokloni Tuzli, Zenici i celom Sarajevu. :D

Ноћас грмело, па си то сањао. А, шта је било кад си се пробудио, јел мама донела кајгану и белу кафу свом синчићу у кревет?
 
a gde si ti odao postu Srpskim zrtvama maj.... za Tomu zanam da ce ici
http://www.***************/srbija/zukorlic-nikolic-u-srebrenici-da-oda-postu-zrtvama


Море сиктер, стоко лојава:



scaled.php
 

Back
Top