Zasto ?

Poruka
8.529
Zbok ceka su protestanti (evandjeoske crkve), adventisti i Jehovini svedoci svrstane u istu krupu sa satanistima?

meni jedna osoba iz KK-a (krakujevac)
ne radi mi slovo izmedju f i h
tez kaže da sam u JS, te u subotare, pa onda da sam u satanistickoj sekti de moraju da se ubijaju :eek:
Koliko su ljudi u Srbiji neupuceni i zasto? oni misle kad neko kaže sekta da je to sve jedno isto, nis culi za evandjeoske crkve? :eek:
Kako u vojvodini skoro svi znaju za evandjeoske crkve, a ovde u srbiji je To sekta ne shvatam...
 
Neupuceni su jer nece da znaju, a takodje imaju predrasude jer ne znaju... znaci sve ide u krug...

Sve je zbog nezainteresovanosti prema coveku i veri i zbog nedostatlja LJUBAVI prema ljudima.
 
Satana je oko za oko zub za zub ili starozavjetni tužiteljski sistem zato i jest vas tamo strpalo.


Kršćanstvo nema veze s time.

Zato su vas dobro utrpali i tamo vam je mjesto.

Odličan potez konačno

Ljubav i zakon ne idu zajedno ne fantazirajte Mojsijevci..
 
Satana je oko za oko zub za zub ili starozavjetni tužiteljski sistem zato i jest vas tamo strpalo.


Kršćanstvo nema veze s time.

Zato su vas dobro utrpali i tamo vam je mjesto.

Odličan potez konačno

Ljubav i zakon ne idu zajedno ne fantazirajte Mojsijevci..

Ok a gde ce biti vase mesto kada Bog dodje da vam sudi uskoro ? :rumenko:

el pod zemlju ili ispod planina i kamenja da vas sakrije od Njegova lica :mrgreen:
 
Zbok ceka su protestanti (evandjeoske crkve), adventisti i Jehovini svedoci svrstane u istu krupu sa satanistima?

meni jedna osoba iz KK-a (krakujevac)
tez kaže da sam u JS, te u subotare, pa onda da sam u satanistickoj sekti de moraju da se ubijaju :eek:
Koliko su ljudi u Srbiji neupuceni i zasto? oni misle kad neko kaže sekta da je to sve jedno isto, nis culi za evandjeoske crkve? :eek:
Kako u vojvodini skoro svi znaju za evandjeoske crkve, a ovde u srbiji je To sekta ne shvatam...
Evo ti g G pa ga kopiraj. :lol:
 
Zbok ceka su protestanti (evandjeoske crkve), adventisti i Jehovini svedoci svrstane u istu krupu sa satanistima?

meni jedna osoba iz KK-a (krakujevac)
tez kaže da sam u JS, te u subotare, pa onda da sam u satanistickoj sekti de moraju da se ubijaju :eek:
Koliko su ljudi u Srbiji neupuceni i zasto? oni misle kad neko kaže sekta da je to sve jedno isto, nis culi za evandjeoske crkve? :eek:
Kako u vojvodini skoro svi znaju za evandjeoske crkve, a ovde u srbiji je To sekta ne shvatam...
Da li si ti Evangelistička ili evandjeoska crkva? Bitna je razlika, je Evangelistička crkva je priznata kao jedna od tradicionalnih crkava u Srbiji, dok su tzv evandjeoske crkve sve manje više manje verske zajednice nastale izdvajanjem iz većih. Toliko ih sada ima da se ne zna više koja šta propoveda.
Za tradicionalne se barem zna.
E da samo kažem i ovo: Crkva je samo jedna, ne postoje nikakve crkve. Tu jednu Crkvu osnovao je Gospod Isus Hristos, dok su sve ostale crkve osnovane od strane ljudi.
 
Poslednja izmena:
sekte su propast i siguran put ka ludilu
a sad dal biti satanista pa piti krv,sodomizovati neke muchenike, jesti izmet ko krouli i rokati se kokainom
crtati magitjne simbole
il rishcanin pa snevati o vechnom zhivotu, usput dechake zlostavljati popovi ofc
nositi magitjne simbole
il ko oni shto se reinkarniraju
bio guska pa je chovek
shirok asortiman
 
Crkva je po izvornom, skup ljudi .(duhovna građevina izgrađena na Kristu )
Dio crkve / zajednice su svi oni koji sljede Isusa Krista.

...tko ga uistinu od svih navedenih religija do sada spomenutih u potpunosti sljedi !?............retoričko pitanje !

Neki pod izrazom sekta, odnosno sljedba, podrazumijevaju skupinu koja se odvojila od tradicionalne religije i čija se vjerska uvjerenja razlikuju od općeprihvaćenih u široj zajednici. Drugi te izraze primjenjuju na skupinu koja slijedi nekog ljudskog vođu odnosno vjerskog učitelja. Ti se izrazi obično koriste na pogrdan način.


Izrazom kult obično se podrazumijeva neka mračna religija ili vjerski pokret u kojem se naglašava apsolutna pokornost vođi i život u skladu sa strogo propisanim obredima, koji često uključuju kršenje moralnih načela. Mnogi kultovi imaju nekog karizmatičnog vođu čiji sljedbenici zajedno s njim žive u izolaciji od društva.
Religija je sustav vjerovanja, učenja i običaja nekog pojedinca ili organizacije u kojemu središnje mjesto obično zauzima vjerovanje u Boga ili u više bogova. Religijom se može smatrati i idoliziranje odnosno obožavanje ljudi, predmeta, želja ili nekih sila.
 
Da li si ti Evangelistička ili evandjeoska crkva? Bitna je razlika, je Evangelistička crkva je priznata kao jedna od tradicionalnih crkava u Srbiji, dok su tzv evandjeoske crkve sve manje više manje verske zajednice nastale izdvajanjem iz većih. Toliko ih sada ima da se ne zna više koja šta propoveda.
Za tradicionalne se barem zna.
E da samo kažem i ovo: Crkva je samo jedna, ne postoje nikakve crkve. Tu jednu Crkvu osnovao je Gospod Isus Hristos, dok su sve ostale crkve osnovane od strane ljudi.

Evandjeoske crkve... da i mi smo prznatzi od strane države...
Odakle ideja da je neko od ljudi osnovao crkvu, to mi nije jasno. To sto u istoijama nista ne znaci i da je tacno, mi sledimo Hrista, i držimo Sveto Pisma a to je jedino i bitno!
 
Evandjeoske crkve... da i mi smo prznatzi od strane države...
Odakle ideja da je neko od ljudi osnovao crkvu, to mi nije jasno. To sto u istoijama nista ne znaci i da je tacno, mi sledimo Hrista, i držimo Sveto Pisma a to je jedino i bitno!
Nije Isus osnovao crkvu...Rekao je da se molite u svojoj sobi kad ste sami...Sami sa sobom!
Crkvu su izmislili kreteni željni duhovne vlasti! ! !
 
Nemaš G??

Pojelo se??
prolio sam caj na tzastzatzuru...
Pa kada je tako, reci mi molim te, prema Svetom pismu, koji su sve darovi Duha Svetoga?
U korincanima Duh daje jednome mudrost, drugome znanje, drugome vjeru, drugome čuda, drugome proroštvo, drugome da razlikuje duhove, drugome dar jezika i drugome tumačenje jezika. „A sve to čini jedan te isti Duh koji to razdjeljuje svakomu kako hoće.
mada se i u matezju spominju i na druim mestzima, znaci i kostoprimstvo, davanje, utehe, ohrabrenja, itd.
 
Zbok ceka su protestanti (evandjeoske crkve), adventisti i Jehovini svedoci svrstane u istu krupu sa satanistima?

meni jedna osoba iz KK-a (krakujevac)
tez kaže da sam u JS, te u subotare, pa onda da sam u satanistickoj sekti de moraju da se ubijaju :eek:
Koliko su ljudi u Srbiji neupuceni i zasto? oni misle kad neko kaže sekta da je to sve jedno isto, nis culi za evandjeoske crkve? :eek:
Kako u vojvodini skoro svi znaju za evandjeoske crkve, a ovde u srbiji je To sekta ne shvatam...

i na tarabi pise svasta pa je ipak samo taraba
 

Back
Top