Šta hoće LAjčak
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Šta hoće LAjčak

Ističe se wwwlado (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Šta hoće LAjčak

Čovjek koji je radio na ruženju zajednice SCG , a u isto vrijeme na jačanju zajednice BIH . NEznam koji su tu principi ,osim da su na štetu Srba .

Šta on danas radi u Srbiji i sa kime se sastaje ??? Srbija od institucija ima samo Slavicu Đukić Dejanović ,a skupština se nije sastala 6 mjeseci . Presjednik u ostavci , a drugi nije postavljen , nova skupština izabrana ,a nije formirana . Sa kime da on razgovara i o čemu ???????

Postoji samo jedan odgovor o FORMIRANJU VLADE i to sa " POLITIČARIMA" ,ne strankama ,organima stranaka , ne sa Presjednikom Države , ne sa POslanicima , veća sa nekim ljudima , TO JE TA EU DEMOKRATIJA , odakle pravo EU ili bilo kojem službeniku da razgovara o formiranju vlade u nezavinssoj državi . Valjda je to osnovno unutrašnje pitanje Srbije , ako Srbije sama ne odlučuje o ovomoe pitanju , o čemu uopšte Srbija sama odlučuje , da li Srbija uopšte postoji ?????
    SRBIJA

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    554

Podrazumevano Re: Šta hoće LAjčak

ma došo čoek da se nakrka prasetine i nafata ******
    "Nije važno odakle sam, sve dok znadeš kuda putujem..."

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Da li dobijamo vladu koja radi u interesu Brisela ili Vladu koja radi u interesima građana Srbije ????
    SRBIJA

Domaćin Moja Republika (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Citat Original postavio wwwlado Pogledaj poruku
    a u isto vrijeme na jačanju zajednice BIH .
    I nije bas...

Lajčak: U svom životu dva puta sam vidio atmosferu koju danas vidim u odnosima Sarajevo - Banja Luka. Prvi put to je bilo u odnosima Bratislava - Prag, a drugi put Podgorica - Beograd. I svi znamo kako se to završilo.
    Ovo je nama nasa borba dala !
    http://max-balkanboy.blogspot.com/2012/05/welcome-to-banja-luka-republic-of.html

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Moja Republika Pogledaj poruku
    I nije bas...
    PA u odnosu na Pedija koji je Smijenio 1500 Srba i zabrano ima da se bave politikom ,on je u poređenju sa njim bio dobar .
    Međutim i on je radio sve vrijeme na jačanju BIH , nije koristio silu , prinudu ,ali se zalagao , nije recimo radio na tome das e organizuje referendum gdje 55 % građana Srpske proglasi nezavisnot ,kao u Crnoj GOri . Govorim o opštem pravcu politike EU kod koje se može samo naći jedan konstantan pravac ,a to je ANTISRBIZAM , jedino tako svi potezi postaju jasni , ovako je potpuno nejasno ,kak ose CG odavaja da bi zajedno ušli u EU , kako se Kosovo Odvaja , A Srpsak ne može . O tome ja govorim ,a ove njegove izjave je davao posle kada više nije bio na funkciji .

Šta ćemo imati od toga što će za deset godina reći sastavio sam vladu Srbije koja će raditi na interesima "Brisela " ,a na štetu Srpskog naroda . Vlada Srbije i ne postoji to je ispostava "Brisela " mi ih postavljamo i mijenjamo .
    SRBIJA

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    108

Da ,,izrazi ocekivanja'' da ce DS--SNS-SPS napraviti vladu.

Domaćin Moja Republika (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

PA u odnosu na Pedija koji je Smijenio 1500 Srba i zabrano ima da se bave politikom ,on je u poređenju sa njim bio dobar .
    Međutim i on je radio sve vrijeme na jačanju BIH , nije koristio silu , prinudu ,ali se zalagao , nije recimo radio na tome das e organizuje referendum gdje 55 % građana Srpske proglasi nezavisnot ,kao u Crnoj GOri . Govorim o opštem pravcu politike EU kod koje se može samo naći jedan konstantan pravac ,a to je ANTISRBIZAM , jedino tako svi potezi postaju jasni , ovako je potpuno nejasno ,kak ose CG odavaja da bi zajedno ušli u EU , kako se Kosovo Odvaja , A Srpsak ne može . O tome ja govorim ,a ove njegove izjave je davao posle kada više nije bio na funkciji .

Šta ćemo imati od toga što će za deset godina reći sastavio sam vladu Srbije koja će raditi na interesima "Brisela " ,a na štetu Srpskog naroda . Vlada Srbije i ne postoji to je ispostava "Brisela " mi ih postavljamo i mijenjamo .
    Pa dobro, u ono vrijeme nije ni mogao uraditi nesto drugo. Uglavnom nije bio ni dobar ni los. Sve u svemu, medju boljima za Srbe u toj EU zaebanciji.
    Ovo je nama nasa borba dala !
    http://max-balkanboy.blogspot.com/2012/05/welcome-to-banja-luka-republic-of.html

Elita Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    571

Čovjek koji je radio na ruženju zajednice SCG , a u isto vrijeme na jačanju zajednice BIH . NEznam koji su tu principi ,osim da su na štetu Srba .

Šta on danas radi u Srbiji i sa kime se sastaje ??? Srbija od institucija ima samo Slavicu Đukić Dejanović ,a skupština se nije sastala 6 mjeseci . Presjednik u ostavci , a drugi nije postavljen , nova skupština izabrana ,a nije formirana . Sa kime da on razgovara i o čemu ???????
    Бриселски КЕР, извођач прљавих послова, протува ...... Гласник лоших вести, потрчко..

Истакнутија протува НСП-а коју Балкан нећа памтити по било којем добру - М. Лајчак.
    Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Moja Republika Pogledaj poruku
    Pa dobro, u ono vrijeme nije ni mogao uraditi nesto drugo. Uglavnom nije bio ni dobar ni los. Sve u svemu, medju boljima za Srbe u toj EU zaebanciji.
    Zlo pod gorim ka dobro pod zlim .
    SRBIJA

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Lajčak može da razgovara u Srbiji u ovom trenutku , samo o unutrašnjim pitanjima Srbije , on sagovornika za drugo nema . Ovo je dokaz okupacije , šta EU briga hoće li Srbija izabrati ovu ili onu vladu , šta ako nećemo vladu uopšte . Šta to nekoga briga ,kada nastane nova vlada onda idu razgovori .
    SRBIJA

Slične teme

1. Šta je Open Source?
    Autor Naum Hadži-Kukuruzović u forumu Softver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 03.11.2014., 20:02
  2. Šta mislite o knjigama Anne Rice?
    Autor Beowulf011 u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.01.2014., 18:00
  3. Šta čini jedan sajt zanimljivim?
    Autor macaktosa u forumu Internet