Filozofe spuštenog garda

fisherman1

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.583
Filozof-filozofi,filozofa-filozofe.
Filozofe dozvoljavaju dominaciju mačoa filozofa...
Usled toga su metafizika,etika,logika,epistemologija,ontologija,lingvistika itd,kao i praktične
filozofije /matematike,fizike,mode,ekonomije,politike itd) pod šapom mužjaka i pisana i
govorna reč 90 i više % njihova...
A da se žene pitaju-mislim da bi okosnica filozofije bila disciplina:
-Progres ljudske civilizacije!
Čime objasniti ovoliku neodgovornost žena-da li silnoj ljubavi i nežnosti prema tom kreletu mužjaku
ili je njihov spušten gard varka kao u boksu ili nećim trečim?:(
 
Filozof-filozofi,filozofa-filozofe.
Filozofe dozvoljavaju dominaciju mačoa filozofa...
Usled toga su metafizika,etika,logika,epistemologija,ontologija,lingvistika itd,kao i praktične
filozofije /matematike,fizike,mode,ekonomije,politike itd) pod šapom mužjaka i pisana i
govorna reč 90 i više % njihova...
A da se žene pitaju-mislim da bi okosnica filozofije bila disciplina:
-Progres ljudske civilizacije!
Čime objasniti ovoliku neodgovornost žena-da li silnoj ljubavi i nežnosti prema tom kreletu mužjaku
ili je njihov spušten gard varka kao u boksu ili nećim trečim?:(

tis mnogo pametan coek
sto se tako glupiras? :lol:
 
Kontradiktoran si...Da nekažem kontraprotivan...
mali172.gif


mjok bwe
stvarno, juce ti citao one postove gde se ne zaebavas sa pecanjem i 'de uguravas svasta od macka pa do politike i bas si me impresionirao a mene je poprilicno tesko impresionirati
mis ne znanjem, jer to ja mnogo ne cenim posto svaka budala moze da nabifla i da recituje nauceno vec onime sto izbija izmedju napisanih redova….a nije samo iskustvo
i nem' me pitas sta izbija jer cu da pomislim da si kokoska :rotf:
 



mjok bwe
stvarno, juce ti citao one postove gde se ne zaebavas sa pecanjem i 'de uguravas svasta od macka pa do politike i bas si me impresionirao a mene je poprilicno tesko impresionirati
mis ne znanjem, jer to ja mnogo ne cenim posto svaka budala moze da nabifla i da recituje nauceno vec onime sto izbija izmedju napisanih redova….a nije samo iskustvo
i nem' me pitas sta izbija jer cu da pomislim da si kokoska :rotf:
Muška kokoška...:hahaha::rotf:
 
paaaaaa :lol: dobro, svako od nas je ponekad kokoska
evo zoro bi da mu budem ne kokoska no kucka al' ima malog pa me ne zanima :lol:

uzgred ova fina zagrebacka deklica je na osnovu avatara sta mislis koji horoskopski znak?
vidis da potencira nesvesno erogenu zonu duz kicme svesno sebe svodeci na ulogu zrtve jer je povila pokunjeno glavu :lol:
Ne bik se ja u tu pokunjenost baš uzdao...Taka fina bila i moja veca,a onda mi skrušeno šapnula:"Je li znaš da kod Šiketa prave najlepše zlato...?":mrgreen:
 
Pa da i tebi smešno...I moja se veca tako smeje na te moje konstatacije,a u stvari ste neodgovorne i plutate po moru na leđima
pa kud vas voda nosi...Kad vam dosadi:"Upomoč!Upomoć!..." I već će se naći neki neandertalac ko Mark Spic da vas "izbavi"...
Jasno,ali iz tog kruga-nikud-o tom je ovde reč...

Zapravo, dobro se snalazimo kroz zivot.. ku.rva i svetica po potribi.:)))))))))))))
 
paaaaaa :lol: dobro, svako od nas je ponekad kokoska
evo zoro bi da mu budem ne kokoska no kucka al' ima malog pa me ne zanima :lol:

uzgred ova fina zagrebacka deklica je na osnovu avatara sta mislis koji horoskopski znak?
vidis da potencira nesvesno erogenu zonu duz kicme svesno sebe svodeci na ulogu zrtve jer je povila pokunjeno glavu :lol:

Ja sam OVAN. :) Ne triba se igrati igra pogadjanja, zivot je kratak. Sve direkt. :D
 
Ne bik se ja u tu pokunjenost baš uzdao...Taka fina bila i moja veca,a onda mi skrušeno šapnula:"Je li znaš da kod Šiketa prave najlepše zlato...?":mrgreen:

kad nis' znao da spustis gard i krenes u tom pravcu sHnjome a prethodno mu javis da zatvori radnju zbog krecenja :lol:

pa polse na maltu po belo koje je na saldiju amozesi da se okupas :lol:

p.s.strasna neka zena, znam da nije pokunjena to je navlaka zaone sa100 postova da balave:))
 
Nije mi jasna ta stalna muska opcinjenost i zabluda da shvate zenski orgazam i zenu opcenito. Da bi svit funkcionirao jednostavno ka u vas muskih ..triba vegete zenske kompliciranosti i misticnosti.
Mada, danas je bit musko - sirok pojam, velika je raspostranjenost feminiziranja. Mozda, mozda da se autor zapita nesto u tom smjeru?:D
 
Nije mi jasna ta stalna muska opcinjenost i zabluda da shvate zenski orgazam i zenu opcenito. Da bi svit funkcionirao jednostavno ka u vas muskih ..triba vegete zenske kompliciranosti i misticnosti.
Mada, danas je bit musko - sirok pojam, velika je raspostranjenost feminiziranja. Mozda, mozda da se autor zapita nesto u tom smjeru?:D

a bit lipa i pametna zena je ko fatamorgana u pustinji osrednjosti
 

Back
Top