Шоне љубитељ Биљане(ЛДП) и "позоришта" !

Да ли треба тужити Биљану за наношење ДУШЕВНЕ БОЛИ народу Србије

  • Да и треба захтевати велику казну РОБИЈУ!

  • Не,она је ипак само наркоман

  • Подржавам Биљану и све наркомане који ТЕРОРИШУ народ Србије


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Који парадокс :zcepanje:

Miloš Stanojčić (27) zvani Šone, optužen da je Biljani Srbljanović i Aleksandri Tacović prodavao kokain, juče je u Višem sudu u Beogradu branio poznatu književnicu. On je izjavio da poznaje Srbljanovićevu, ali da ih ne vezuje droga, već interesovanje za pozorište?!

13252_biljana-srbljanovic_ahp.jpg


- Nisam diler droge i nikome je nisam prodavao. Poznajem Biljanu Srbljanović već godinu i po. Upoznali su nas zajednički prijatelji. Pozvao sam je pre godinu dana telefonom da mi da neke informacije o predstavi - rekao je juče Stanojčić, koji je uhapšen 16. januara ove godine.

Jednom u dve nedelje i ja uzmem kokain. Kupujem ga od jednog čoveka u jednom beogradskom kafiću, ali zbog svoje bezbednosti ne želim da iznosim njegovo ime. Gram plaćam 50 evra. S obzirom na to da ne radim, roditelji me izdržavaju jer su dobro situirani. Imam ovlašćenje na očevom računu, sa kojeg sam skinuo novac da bih kupio kokain za sebe

Kupila slobodu
Biljana Srbljanović je 1. decembra prošle godine uhvaćena neposredno nakon što je od Stanojčića kupila gram kokaina za 60 evra. U policiji je detaljno opisala njihov susret i ispričala da je 27. novembra na isti način od njega kupila gram kokaina, takođe za 60 evra. Međutim, 7. februara se kod istražnog sudije branila ćutanjem, a potom se sa tužilaštvom dogovorila da uplati 200.000 dinara u humanitarni fond, nakon čega su odustali od krivičnog gonjenja.

http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/12306/diler-branio-srbljanovicevu

Ау ,ове данашње омладине и у позориште иду надрогирани па где овај свет иде:confused:

Некада се само на рок концерте ишло под дејством дроге сада се иде и у позориште да ли је то могуће?

Изгледа да је полиција омашила када је ДИЛЕРЕ тражила по школама требали су да сврате и до ПОЗОРИШТА!
 
ala lazu. u redu sto nezaposleni mladic laze

ali nije u redu da ldp zastitno lice laze celu srbiju.

neka ne misli da joj je iko poverovao.

nju nije sramota da kupi slobodu a nama je godinama drzala casove iz morala u domaceg vaspitanja. dvolicno dovno

Она је признала да је купила кокаин али казна је по мени и сувише мала ,казна је заиста смешна.

Баш тако неко ко је моралисао све ове године и то под дејством КОКАИНА тако лако да се извуче а Шоне је Београдски дилер .

ИПАК ПРАВДА МОРА БИТИ ИСТА И ЗА ЊЕГА И ЊУ !

Ако је РОБИЈА онда и она треба да иде јер је нанела душевну бол народу Србије и то ПОД ДЕЈСТВОМ ДРОГЕ!
 
Који парадокс :zcepanje:



http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/12306/diler-branio-srbljanovicevu

Ау ,ове данашње омладине и у позориште иду надрогирани па где овај свет иде:confused:

Некада се само на рок концерте ишло под дејством дроге сада се иде и у позориште да ли је то могуће?

Изгледа да је полиција омашила када је ДИЛЕРЕ тражила по школама требали су да сврате и до ПОЗОРИШТА!

Најгоре у целој ствари је то што је корисница кокаина дотична "дама" и професор на Факултету драмских уметности А ПОТПУНО ЈЕ НЕДОСТОЈНА ТАКВОГ ПОЗИВА...
 
Она је признала да је купила кокаин али казна је по мени и сувише мала ,казна је заиста смешна.

Баш тако неко ко је моралисао све ове године и то под дејством КОКАИНА тако лако да се извуче а Шоне је Београдски дилер .

ИПАК ПРАВДА МОРА БИТИ ИСТА И ЗА ЊЕГА И ЊУ !

Ако је РОБИЈА онда и она треба да иде јер је нанела душевну бол народу Србије и то ПОД ДЕЈСТВОМ ДРОГЕ!


lol e jesi plitka...

dilere osudjuju za trgovinu itd. kog usera su strpali u zatvor jer koristi kokain ili duva travu ili slicno? stvarno preterujes... uostalom nadji mi umetnika koji nije eksperimentisao tu i tamo...

ili je tebi samo krivo sto ne mozes i ti da se bavis tim sportom?
 
Најгоре у целој ствари је то што је корисница кокаина дотична "дама" и професор на Факултету драмских уметности А ПОТПУНО ЈЕ НЕДОСТОЈНА ТАКВОГ ПОЗИВА...

Јесте али има дебела леђа и неко је очигледно штити јао бре где овај свет иде ...
 
lol e jesi plitka...

dilere osudjuju za trgovinu itd. kog usera su strpali u zatvor jer koristi kokain ili duva travu ili slicno? stvarno preterujes... uostalom nadji mi umetnika koji nije eksperimentisao tu i tamo...

ili je tebi samo krivo sto ne mozes i ti da se bavis tim sportom?

Па ако ти не можеш да нађеш онда заиста треба једна добра АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ по ПОЗОРИШТУ
 
Најгоре у целој ствари је то што је корисница кокаина дотична "дама" и професор на Факултету драмских уметности А ПОТПУНО ЈЕ НЕДОСТОЈНА ТАКВОГ ПОЗИВА...

50278_209435965538_2027746_n.jpg


Tačno mito, pozorišni umetnici se opijaju ali ne praškastim opijatima već tečnim
IGRAJ ZA VINJAK DROGANE!
 
Који парадокс :zcepanje:

Ау ,ове данашње омладине и у позориште иду надрогирани па где овај свет иде:confused:

Некада се само на рок концерте ишло под дејством дроге сада се иде и у позориште да ли је то могуће?

Изгледа да је полиција омашила када је ДИЛЕРЕ тражила по школама требали су да сврате и до ПОЗОРИШТА!

A ti si jedna sokacara seljacka... zverlas sta ima po tudjim gacama jer u tvojim - nema nista
 
lol e jesi plitka...

dilere osudjuju za trgovinu itd. kog usera su strpali u zatvor jer koristi kokain ili duva travu ili slicno? stvarno preterujes... uostalom nadji mi umetnika koji nije eksperimentisao tu i tamo...

ili je tebi samo krivo sto ne mozes i ti da se bavis tim sportom?
ti nisi odavde?

svi znamo da su narkomani na javnim funkcijama najpodlozniji ucenama. i gej osobe

pa onda i ne cudi njen pogani jezik.
 

Back
Top