Шта даље ? Да ли треба Тадића ухапсити ?

Да ли треба ухапсити Тадића?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Zenit Fan

Ističe se
Poruka
2.184
Шта мислите да ли треба Тадића ухапсити због свега што је урадио? По мени одлазак Тадића у опозицију је неуспех државе јер се може вратити још јачи а то не ваља. Мада нема Тома муда да га хапси јер ће му можда и затребати,много брже него што мисли.
 
Шта мислите да ли треба Тадића ухапсити због свега што је урадио? По мени одлазак Тадића у опозицију је неуспех државе јер се може вратити још јачи а то не ваља. Мада нема Тома муда да га хапси јер ће му можда и затребати,много брже него што мисли.

Ej.. da li si ti normalan ?
Dokle više da hranimo parazite,? Srbija nema para da njemu i njemu sličnim obezbeđuje hranu makar ona bila i robijaška.
Zaposliti parazite da kopaju i obrađuju zemlju. To bi im bila najveća kazna a i humanije je, brate, možda im vidimo i neku korist.
 
pa sta bi sa onim spiskom EU o 200 imena nad kojima treba sprovesti istragu..??
gde je ta decenijama obecavana vise odsudna borba protiv korupcije i kriminala..??
zar se cekaju opet aktiviranje imuniteta nakon formiranja skupstine i vlade..??
znaci li to opet nista..??

Kad ti postaneš ministar, daćemo ti spisak pa hapsi, brate.
Ali od zatvora moraš da napraviš rentabilne fabrike.
Neću ja da mi se izdvajaju pare za hranu u zatvorima....:rtfm:
 
Шта мислите да ли треба Тадића ухапсити због свега што је урадио? По мени одлазак Тадића у опозицију је неуспех државе јер се може вратити још јачи а то не ваља. Мада нема Тома муда да га хапси јер ће му можда и затребати,много брже него што мисли.

Kao sto znas ili mozda ne znas Predsednik drzave Srbije po Ustavu i zakonima Srbije NE HAPSI, to radi policija, na celu sa Ministrom policije.
Daj vise uozbiljite se neki stvarno cu pomisliti da vam je IQ kao broj cipela(nekima kazem u sali, a neki se i dokazuju u praksi koliki im je IQ)
 
Шта мислите да ли треба Тадића ухапсити због свега што је урадио? По мени одлазак Тадића у опозицију је неуспех државе јер се може вратити још јачи а то не ваља. Мада нема Тома муда да га хапси јер ће му можда и затребати,много брже него што мисли.
Naravno da izdajnike i kriminalce treba hapsiti da im se sudi!!!!!
 
Шта мислите да ли треба Тадића ухапсити због свега што је урадио? По мени одлазак Тадића у опозицију је неуспех државе јер се може вратити још јачи а то не ваља. Мада нема Тома муда да га хапси јер ће му можда и затребати,много брже него што мисли.

E,moj ti!Kad vam covek kaze da su svi isti,vecina vas grakne kako nisu!Toma je rekao da nikog nece hapsiti i to je jedino obecanje koje ce ispuniti!Vrana vrani oci ne vadi!
 
Kako kad su "radili"po zakonu?Mi svi znamo da su se svi iz vrha DS nafatirali da jedva hodaju,ali nema,o dokaze za to!
Samo mi nisu jasni,koliko im jos treba da bi bili zadovoljni?Koliko je dovoljno?

Ko kaze da nema dokaza ?

Salju skolovane i dokazane biznismene (lopove) na robiju sa Wall Streeta, a za domace seljobere KAO nema dokaza :roll:

Dovoljno im je samo uci u trag svim racunima za sta je drzava sposobna i traziti poreklo para, ne treba za to biti posebno pametan, da neko sa 100+ hiljada dinara platom ima 100+ miliona evra na racunu.
 
Ko kaze da nema dokaza ?

Salju skolovane i dokazane biznismene (lopove) na robiju sa Wall Streeta, a za domace seljobere KAO nema dokaza :roll:

Dovoljno im je samo uci u trag svim racunima za sta je drzava sposobna i traziti poreklo para, ne treba za to biti posebno pametan, da neko sa 100+ hiljada dinara platom ima 100+ miliona evra na racunu.

I Toma je tvrdio da ima dokaze da je prvi krug izbora pokraden,ali ipak ode u drugi krug,i koliko vidim te dokaze nece sad ni izneti!
 

Back
Top